« آنچه که باید از لغات فعال و غیر فعال انگلیسی بدانیم »

خواهش می کنم دوستان
موفق باشید :rose::rose:

1 پسندیده

بانو دهکده و زبانشناس دوتا برنامه مجزاست
نمیتونید لغاتشونو به لایتنر همدیگه بفرستین
بلکه هر کدوم مجزا لایتنر دارن.
خود دهکده خودش داره
از منوی سمت راست بزنید نوشته جعبه لایتنر

3 پسندیده

نه.نمیشه آورد اینجا
همون جا هم لایتنرش خیلی خوبه

2 پسندیده

چیزای خوبی گویه افرین :sweat_smile:

2 پسندیده

با سلام,
کامبیز عزیز متشکرم هرچه گفتید واقعا" گل بود , خیلی از آموزشهاتون متشکرم جدا" خوشحالم کردی , اتفاقا" خوب زدی بخال سیاه و آموزشهاتون هم مفید و هم فهمیدنی و شادی بخش و امیدوار کننده است, امیدوارم از این فرمایشات گلتون مثل همیشه بر خوردار باشیم,متشکرم

2 پسندیده

سپاس کامبیز جان با این مقالات میلیون دلاریت :wink:

2 پسندیده

ممنونم دوستان عزیز.
شما به بنده لطف دارید. خوشحالم که مطالب من رو میخونید :heart:

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
اطلاعات بسیار خوبی بود. من قبلا خیلی روی خودم فشار میاوردم. اگه یه کلمه توی متن از دستم در میرفت خیلی ناراحت میشدم و یه حسی بهم می گفتم مخت خوب کار نمی کنه. بقیه خیلی خوب یاد میگیرن و تو اصلا اینجوری نیستی. اما با راهکارهای دوستان و ایجاد حسن اعتماد به نفس. الان فقط عشقی متن ها رو می خونم. کلمات سختشون رو تمرین می کنم و اصلا به اینکه بعدش چه اتفاقی می خواد بیافته فکر نمی کنم. امیدوارم همه ی بچه ها بتونن اعتماد به نفس شون رو بدست بیارن و از یادگیری زبان نهایت لذت رو ببرن. ممنون.

6 پسندیده

بهتون تبریک میگم. اصل موضوع همینه.

به نظر من فراموشی یا نفهمیدن جزئی از یادگیری. اگه همه چیو میشد یهو یاد گرفت که همه یه پا اوستا بودن :grin:

به شما پیشنهاد میکنم این مقاله هم یه نگاهی بندازید.

5 پسندیده

ممنون از راهنمایی.:grinning:

2 پسندیده

یه سوال داشتم. مونده بودم چطور بپرسم. من الان در سطح pre-intermediate به پایین هستم. یعنی یه مکالمه دست و پا شکسته با یه مقدار استرس. سطح دایره لغات فعال کم با لغات غیر فعال زیاد. روخونیمم خوبه تقریبا. حالا من می تونم یه چالش let’s talk راه بندازم ؟ :grinning: و چطور باید انجام بدم؟ بعدشم بهم نمی خندین ؟؟؟؟:grinning::grin:

2 پسندیده

در موضوع مکالمه یه تاپیک با عنوان « چالش let’s talk ( موضوع ) درست کنید.

درباره چیزی که میخواید صحبت کنید یه توضیح کوتاهی بدید و فایل صوتیتون رو بزارید.

این چالش به هر شکلی میتونه باشه.

میتونه بازگویی یه مینی استوری باشه.

میتونه صحبت درباره موضوعی به شکل روخوانی باشه. ( یعنی یه چی رو اول بنویسید بعد ازش بخونید)
میتونه کاملا بداهه باشه.

موضوعات هم مختلفه. میتونه درسی باشه که میخونید. میتونه موضوعی آزاد باشه.

خلاصه قرار بر چالشه. کسی هم حق نداره ب شما بخنده. اینجا همه دارن خودشون رو به چالش میکشن و کسایی که چالش مکالمه رو حس کردن به جای خنده شمارو تشویق میکنن.

کسی هم اگه خندید بزارید خوشحال باشه.

6 پسندیده

ممنون از راهنمایی جامعتون. حتما شروع می کنم. موفق باشید.

2 پسندیده

دقیقا همینطوره

3 پسندیده

Thank you my friends
I am trying to start my first challenge just for show that I can. I like your group. It motivates me. Thank you a lot.

4 پسندیده

سلام جناب کامبیز خان ممنون از مقاله ای که ارائه دادی

2 پسندیده

واقعا شما بی نظیرید جناب کامبیز
دیگه داشتم از خودم نا امید میشدمو احساس خنگ بودن بهم دس میداد😥
خیالم راحت شد
فک کنم کلا قبل از خوندن زبان اول کل تاپیکهای شما رو بخونم :sweat_smile::sweat_smile:

3 پسندیده

بسیار عالی و با جزئیات کامل دست مریزاد :clap: :clap: :clap:
یه چیزی بذهنم رسید دوست دارم اون رو بیان کنم اینه که فکر میکتم یجورایی این احساس کردن کلمات با body language ارتباط داره بخاطر این میگم که مثلا هل دادن , رفتن و … را سعی میکنیم با دست ترسیمش کنیم تا در مغز تجسم بشه.میخوام بگم که اون ارتباط که فرمودید شامل چند قسمت شد :point_down:

بازیکنی که چوب بیس بال تو دستشه
استادیومی که پر تماشاگره
شور و اشتیاق استادیوم
حساسیت بازی
دوستتون که بهتون داره می گه اون چوب بیس باله

انگار دو دلیل برای یادگیری هست یکی داستان دومی ترسیم حرکت

2 پسندیده

من این مقاله رو اوایل ورودم به زبانشناس خوندم ولی زیاد پیگیرش نبودم ولی امروز بازم کامل خوندمش و خیلی ازش یادگرفتم
درود به شرفت برای مقاله ت

4 پسندیده

شمامیگید باید راه احساسی با لغات باز کنیم .امامانمیدونیم اون لغاتی که حالا بطور مثال نیاز داریم که یادبگیریمشون ،توی کدوم فیلم یا آهنگ وجود دارند. .

2 پسندیده