آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

خواهش . وظیفه س .
:v:
بعضی وقت ها اخه ادم تشکر نکنه رو دلش سنگینی میکنه انگار … حداقلش لایکه دیگه .
گاهی وقت ها که یاد دوران کلاس زبان رفتن و گرامر خوندن می افتم (بعد این همه سال )دیگه واجب میشه خدا رو شکر کنیم بابت این نعمت جدید و البته اسباب این نعمات رو .
ارادتمند .
اسمم هست محمد حسین .

9 پسندیده

این رو بخونید جالبه! توضیحات زیر از سایت ویتنامی که انگلیسی بدون تلاش رو به فروش میرسونه گرفته شده!

SCHEDULE:
Effortless English is a SCHOLARSHIP SYSTEM. You just need to relax, walk slowly and learn English easily and automatically.
The best schedule to follow is:

• Day One: Learn vocabulary & read the story.
  • Step 1: Go to www.voca.vn and select vocabulary Effortless English and learn the vocabulary of the same name as the one you are learning.
  • Step 2: Open text file and read it. Read and review it, DO NOT LEARN it. Do not try to remember it.
  • Day 2 - Day 7: Learning Mini-Stories & Listening to Audio.
  • Step 1: Learn Mini-Stories , hear, and answer questions quickly. Only reply with keyword (keyword), do not need long sentences. You do this 3-4 times a day.
  • Step 2: Learn Audio lesson. First, listen to the Audio Lesson file multiple times. Listen and rehearse . You can use the text file while speaking, so focus on your pronunciation. Imagine you are AJ Hoge and tell the story. Monday, Listen and rewrite. Record what you hear out a notebook.

قدم دوم روز 2-7 بنظرم خیلی خیلی میتونه سطح شما رو بالاتر ببره!
اینجوری رایتینگتون هم بهبود میبخشه!

13 پسندیده

سلام اینن دوره بیزننس که قرار دادی همون دوره قبلی aj hoge است که خودش به تنهایی آماده کرده بود و قبلا بر روی سایتش بود و اون دوره جدیدش که با باباش تولید کرده نیست. توضیحات دوره که نوشتی مال همین دوره جدیده ولی دانلود که کردم دیدم همون دوره قدیمیشه که خودش به تنهایی تولید کرده بود. لطفا دوره بیزننس جدیدش که با باباش درست کرده رو بر روی سایت قرار بده اون از این قدیمیه خیلی کاملتر و بهتره و تمام موضوعات کسب و کار رو توضیح داده. مرسی

6 پسندیده

سلام دوست عزیز توصیه میکنم این پیام به پایین رو بخونین

7 پسندیده

سلام
راستش نمیدونم از کدوم دوره باید تو این مجموعه شروع کنم. مهارت listening م خوبه و بیشتر کمبود دایره ی لغات دارم . حالا واقعا نمیدونم باید از کجا شروع کنم و به چه ترتیبی بخونم. فرصت اینکه همه ی مجموعه رو کامل از همون اول تا آخرش گوش بدم رو هم ندارم. ممنون میشم باز اگه راهنمایی بفرمایید

6 پسندیده

من فک میکنم شما از وسطش شروع کنید ببینید در چه وضعیته.

از انگلیسی قدرت استفاده کنید. اگه دشوار بود برید سطوح ساده تر مثل دوره new method

اگر هم از زبانشناس استفاده می کنیداز این روش می تونید استفاده کنید

7 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
بنده سوال داشتم در رابطه با سطح دوم (new method learning english) روش effortless english.
در اولین درس (bad choices) در level 2، سطح دوم این مجموعه هیچ تطابق و تشابهی بین فایل صوتی مربوط به ministory و متن اصلی وجود نداره و یا به عبارتی دیگه گویی فایل صوتی با نام audio با فایل صوتی با نام ministiry در درس اول مربوط به یک متن واحد و مشخص نیست.
بی نهایت ممنون میشم راهنمایم کنید
سپاسگزارم

8 پسندیده

سلام وقت شما هم بخیر

بله چالش هایی که در سطح دوم New Method خواهید داشت :

1. سرعت خواندن آقای هوگ
  2. تفاوت در درس اصلی و داستان های کوتاست
  3. اضافه شدن دروس دیدگاه

لغات همون لغات هستند فقط داستان تغییر میکنه. شما با گوش دادن های زیاد می تونید هر دو قالب رو مسلط شید.

این چالش خوبی ای که داره اینه که شما اون لغات رو تو دو جای مختلف می بینید و می تونید بهتر بهش تسلط پیدا کنید.

جلو تر وقتی وارد سطح سوم میشید با چالش مطالب سخت تر رو به رو خواهید شد.

البته یه سری فایل تفسیری ( Commenatary) هم در دروس سطح سه موجوده که خب میتونید گوش بدید و می تونید گوش ندید.

11 پسندیده

دوستانی که از پاور استفاده کردن. تمرکز این دوره روی اصطلاحات روزمره مثل نیو متد و فلو و ریل انگلیش نیست درسته؟

6 پسندیده

نه اینطور نیست.

این دوره هم شامل نکات و اصطلاحات خاص آمریکایی هستش.

اگه کاملا به دنبال این اصطلاحات هستید و سطح خوبی دارید می تونید به انگلیسی واقعی یا همون Real English بپردازید.

10 پسندیده

اگه قرار باشه مثلا از new method شروع کنم شما پیشنهاد میکنید تا چه سطحیش رو پیش برم؟! چون new method رو چند درسش رو گوش دادم با یادگیری معنی بعضی لغاتش 100% بهش مسلط بودم و خیلی برام آسون بود. ولی power english باز لغات نا آشناش برام بیشتره . با سرعت خوندن a.j هم مشکلی ندارم. یعنی حداقل درس اولش برام اینجوری بود

6 پسندیده

سلام.

به نظر من پس بهتره از همون قدرت شروع کنید.

این ایده که آدم با انگیزه هستش و دوست داره با قدرت از اول شروع کنه کاملا امر طبیعیه (خود من به شخصه زیاد از اول شروع کردم). ولی من اینجام که به شما بگم نیازی نیست از اول پیش برید. چون وقت تلف کردنه. از این انرژی استفاده کنید و با قدرت به اندازه زورتون وزنه بلند کنید.

پس پیشنهاد من اینه از قدرت که میشه حدس زد مناسب شماست شروع کنید و حداکثر پتانسیل رو از ذهنتون استخراج کنید.

9 پسندیده

tnx :wink:

ممنون که همیشه انگیزه میدید و کمک میکنید (like)
راستش بیشتر نگرانی من اینه که به هر حال تو همین سطوج اولیه هم a.j. لغات و اصطلاحات جدید زیادی رو یاد میده که اگه اینا تو سطوح اولیه یاد گرفته نشن کجا باید یاد گرفته شن؟! مثلا یادمه یکی از دروس vip رو گوش دادم تقریبا 80% رو متوجه شدم چون بیشتر لغاتش رو بلد بودم ولی یه درس دیگه از همون vip رو اونجوری که باید متوجه نشم اونم به خاطر نا آشنا بودن با لغات و اصطلاحاتش :confused:

7 پسندیده

خب شما مشخصاً همه ی لغات رو تو یه جا نخواهید دید. واسه همینه همیشه تاکید میشه که کتاب مطالعه کنید.

درباره این موضوع هم تفاوت های بسیاری بین قدرت و وی آی پی موجوده.

قدرت از آسون به سخت میره و ترتیب داره. یعنی شما کم کم و پله به پله بهتر میشید.

ولی وی آی پی متغیره. مشخصاً ممکنه درس اول که درباره مثلا بداهه گویی هستش باز کنید و بگید عه چقدر آسونه ولی برید درس ازادی مالیشو باز کنید ببینید چقدر سخته.

چون شاخه ها متفاوت هستند و منابع هم متغیر.

واسه همین من بهتون پیشنهاد کردم که قدرت رو مطالعه کنید چون بیشتر به کار شما میاد. در این ضمینه سعی کنید از فلسفه دائو استفاده کنید.

شما مطمئن باشید نمیتونید تمام لغات و اصطلاحاتی که می خونید رو یاد بگیرید چون غیر ممکنه و نمیشه با زبان در افتاد.چون زبان خیلی گستردست و شما بازنده خواهید شد.
واسه همین موضوع پیشنهاد من اینه به جای فکر کردن که کدومو بخونید و کدوم رو نه. یکی رو بردارید و سه ماه روش کار کنید. مهم نیست کدوم، چشماتون رو ببندید و انگشتتون رو بزارید رو یکیشون و همونو بردارید و کار کنید.
من بهتون قول میدم پیشرفت خواهید کرد به شرطی که وارد عمل بشید و انجام بدید. چون وقتی دست به انجام میشید شکست مفهومی نداره چون شما رو ریل قطار انگلیسی هستید و دارید جلو میرید. ولی وقتی تو حالت این هستید که کدومو بخونم کدومو نخوندم رو ریل نه، کنار ریل هم نه، کلا هفت فرسنگ اونور تر از مسیرتونید و فقط با دو دلی دارید می جنگید.

پس همین حالا هر چی به نظرتون به کارتون میاد رو بردارید و شروع کنید. ( پیشنهاد من قدرته)

13 پسندیده

بازم ممنون
منطورتون از کتاب , کتاب vocab یا کتابای داستان و …
البته تعدد کتابای vocab خیلی زیاده و آدم نمیدونه کدوم انتخاب کنه …

6 پسندیده

نه کتاب داستان.

شما ک همچنان دارید فکر میکنید :sweat_smile:

7 پسندیده

آیا قسمت “تفسیر” برای “دروس پایه انگلیسی بدون تلاش” در نرم افزار زبانشناس وجود دارد؟

6 پسندیده

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

نع … همینجوری کارم میکنم :hugs:

5 پسندیده

راستی این Pronunciation Course رو لینک دانلودش رو نمیدید؟!(با پرداخت هزینش) . البته نوشتید تو اپلیکیشن موجوده ولی خب بیشتر از نوت بوک استفاده میکنم تا گوشی

6 پسندیده

والا من کاره ای نیستم. باید از مدیران زبانشناس بپرسید

6 پسندیده