آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

سلام ممنون از توضیحاتتون کامل و دقیق بود فقط من ی سوال داشتم من تازه میخوام شروع کنم به خوندن و میخوام از یک سطح از متوسط پایین تر شروع کنم ولی مثل این که دوتا از برنامه ها به این صورت از کدوم شروع کنم بهتره وچه فرقی باهم دارند؟؟و ی سوال دیگه هم زمان میتونم از سطح ابتدایی زبان شناس استفاده کنم ؟؟:nerd_face:

6 پسندیده

برای سطح زیر متوسط new method عالیه!
من الان درس سوم هستم و باید بگم هم هم سطح منه هم واقعا دارم پیشرفتم رو میبینم! فقط با دو درس تموم کرده!
کامبیز جان توصیه کرده بود دو سطح اول نیو متد رو تموم کردید بیاید انگلیسی قدرت اما بنظرم سطح پیشرفته نیو متد لغات و اصطلاحات خیلی خوبی داره و برای یادگیری خیلی مفیده.
و حیفه از دستش داد. بنظرم اگه نیو متد رو شروع کردید تا آخر برید! و برای شروع انگلیسی قدرت عجله نداشته باشید. اگه سطجتون پایینه ای جی براتون فایل پی دی اف مینی استوری ها تا سطح دوم نیو متد قرارداده اما سطح سوم یعنی پیشرفته براتون فایل پی دی اف مینی استوری ها رو قراره نداده تا مجبورتون کنه توی لسنینگ پرش خوبی داشته باشید و فقط رو گوش دادن تمرکز کنین!
اگه لسنینگ خوبی ندارید مثل من میتونید با متن کمی کار کنین و بعد گوش بدید اما از سطح سوم از ترس نفهمیدن میاین بیرون و فقط مجبورید گوش بدید.
از نظر من حتی نباید flow رو هم نباید از دست داد! اصطلاحات خیلی خوبی داره که واقعا رایج هستن و من تو شبکه های اجتماعی زیاد دیدم استفاده شده! کلا بنظرم هیچ کدوم از دوره های از دست ندید!
بترتیب
New Method Of Learning
Flow English
Power English
Learn Real English
VIP Program هم هر چند وقت یکبار آپدیت میشه پس خیلی خوبه که با Learn Real English بصورت چرخشی کار بشه!
این رو بدونید یادگیری زبان هیچ وقت تمومی نداره اما میتونید نتیجه کارتون رو هر روز مشاهده کنید و این بهترین انگیزه برای ادامه دادنه!

19 پسندیده

سلام وقتتون بخیر…ببخشید منظورتون این که دوره های ای جی اوگ رو مرحله به مرحله پیش بریم تا برسیم به انگلیسی قدرت درسته؟؟و اول از سطح new method of learning شروع کنیم؟؟؟ و ی سوال دیگه شما چه طوری دانلودش کردید من موفق به دانلودش نشدم‌متاسفانه

7 پسندیده

پیرو صحبت های شما دوست عزیز عرض کنم. آره میشه همه درسها رو پشت هم خوند. ولی قبول دارید به پایان رسوندن تمامی این دوره ها وقت عظمیم، روحیه و انگیزه بالایی میطلبه ؟

پیشنهاد من اینه، وقتی میشه از یه منبع استفاده و درکنارش کتاب خوند و منابع فرعی سایر مواردی که عرض کردید رو برسونه مثل اصطلاحات و … پس چرا همه این دوره هارو بخونیم؟

من تقریبا تمام مجموعه های ای جی رو یا کار کردم، یا شناخت کامل دارم. به نسبت تجربم میگم که نیازی نیست همه اینا رو بخونید.

new method برای سطوح elementary خوبه. وقتی تموم میشه شما پیشرفت میکنید
flow فرقی با نیومتود نداره در نتیجه یه جورایی در حال درجا زدن میشید.
بعدش میرید power میبینید عه ؟ من اینجا هم مشکلی ندارم که. بازم درجا میزنید.

شما وقتی به سطوح متوسط می رسید دیگه پیشرفتتون پله ای نیست. قشنگ یه سطح صاف با حداقل شیب بر میخورید که باید دائما خودتون رو به چالش بکشید وگرنه پیشرفتتون تحت الشعاع قرار می گیره.

به هر حال این راهنمایی من بود. خیلی خوبه که نیومتود رو میخواید بخونید. اگرم تا آخر خوندید سریعا برید سراغ دروس قدرت.
در کنار این منابع وارد دنیای واقعی شید و خودتون رو محدود به ای جی نکنید.

نیو متود و قدرت در اپلیکیشن موجود هستند.

14 پسندیده

حق با شماست که طبق نگاهی که به سطح پیشرفته نیو متد انداختم باعث رسیدن به سطج متوسط تا حدودی فوق متوسط میشه. و شاید انگلیسی قدرت درجا زدن باشه از نظر یادگیری لغات و اصطلاحات ولی خود شما بارها و بارها گفتید از انگلیسی قدرت تونستین بهره های خیلی زیادی ببرید.
چه از نظر شینداری چه از نظر درک مطلب و موضوعاتی که بحث میشه و خیلی مفیده. من همین الان که دارم با شما صحبت میکنم و سطحم المنتری هست دوتا کتاب یادگیری برای لغت و اصطلاحات دارم که از یادگیری لغت در جمله و… پیروی میکنه و سعی میکنم با گوش دادن به مطالب صوتی متعدد کم کم اونا رو تو ذهنم فعال کنم برای مکالمه.
ولی باید اعتراف کنم با همین دو درس که از نیو متد خوندم میتونم با کمی ان و من درباره داستان حرف بزنم و خلاصه داستان رو ارائه بدم. باورم نمیشد بتونم با دو درس شروع به مکالمه در حد سطحم بکنم.
ممنون از شما :tulip:

11 پسندیده

ممنون از راهنماییتون فقط من یک سوال دارم چون وقتم محدود ونمیتونم وقت کافی برای زبان بزارم و فوقش روزی نیم ساعت الی یک ساعت بتونم وقت بزارم و فقط اگه از دوره های ای جی هوگ استفاده کنم کافی و نیازی به منبع دیگری ندارم چون نیاز دارم زبانمو تقویت کنم نه خیلی سریع ولی بازهم به یادگیری زبان نیاز دارم

9 پسندیده

ببخشید منظورتون از طریق همون لینک دانلودی که خودتون در مقاله قرار دادید میشه دانلود کرد؟؟من چندبار سعی کردم ولی نشد

8 پسندیده

بله زبانتون تقویت میشه ولی با روزی نیم ساعت مطمئنا زمان زیادی طول خواهد کشید.

شما اپلیکیشن زبانشناس رو دارید ؟

9 پسندیده

بله زمانه زیادی متاسفانه طول میکشه ولی فعلا همین زمان هم برا غنیمت ولی سعی میکنم به یک ساعت برسونشم حداقل …برا برنامشو دارم

9 پسندیده

خب دوره پایه ی انگلیسی بدون تلاش رو اضافه کنید دیگه. :grin:

برید تو بخش اضافه کردن دوره. بعد دوره ی پایه انگلیسی بدون تلاش رو انتخاب کنید و بزنید اضافه کردن به دوره.

دیگه دانلود چرا ؟ تو اپ هست

7 پسندیده

ممنون از راهنماییتون حتما همین کارو میکنم😊

8 پسندیده

ببخشید ی سوال دیگه:grin::thinking:دوره ی پایه ای انگلیسی بدون تلاش فقط شامل سه تا داستان میشه؟؟و این که این دوره رو به همون طریق که اقای ای جی هوگ گفته بخونیم یا به روشی که در سایت زبان شناس گفته مثل تکنیک سایه و…

9 پسندیده

نه این دوره سه تا نیست
هفته ای یه درس اضافه میشه.
چون درس ها دارای متن نیستند. ما مجبوریم گوش بدیم و دستی تایپ کنیم.
البته ترجمه و اضافه کردن درس و… هم بزارید روش
منو @Farzad_Poodineh آماده کردن این درسو به عهده گرفتیم.

درباره اینکه چجوری بخونید هم هر جور که برای خودتون راحت تره.

روشی به اسم روش " باید " وجود نداره. هر جوری که راحتید.
فقط اولویت هارو رعایت کنید

12 پسندیده

تشکر و سپاس فروان از شما و دوست گرامیتان واقعا کاری که شما میکنید نمیتوان روی ان ارزش و قیمتی گذاشت فقط یک سوال در مینی استوری ها سوال که پرسیده شده جواب هم داده شده باید در این صورت فقط گوش کنیم به سوال و جواب؟؟و الویت هم طبق موردی که در مقاله ی بالا گفته شده درسته؟؟

8 پسندیده

این مورد بستگی به شرایط حال شما.
اگه قادر هستید و احساس راحتی با سوالات دارید. پس به سوالات پاسخ بدید. ولی گاهی وقتا زبون باز نمیشه و به جز استرس هیچی عاید آدم نمیکنه. پس بهترین راه فقط گوش دادنه. گوش بدید تا جایی که احساس راحتی کنید. مثلا چهار روز گوش دادید. حالا احساس می کنید می تونید جواب بدید. پس به سوالات پاسخ بدید.

9 پسندیده

ممنون از لطفتون :blush::relaxed: امیدوارم به لطف و کمک های شما دوستان بتونم به سطح مورد نظرم برسم

8 پسندیده

خدمت شما:

سوال: آیا باید حتما به مینی استوری ها پاسخ داد؟

این موضوع بستگی به شما داره. به قول استیو کافمن، نیازه که برای صحبت کردن احساس راحتی داشته باشید وگرنه با استرس هیچی عایدتون نمیشه. اگه احساس می کنید که مشکلی با پاسخ دادن به سوالات ندارید پس بهشون با صدای بلند پاسخ بدید. این پاسخ دادن می تونه به سه یا چهار شکل مختلف باشه.

1. پاسخ تک کلمه ای: این پاسخ شامل yes یا no یا اسم شخص، وسیله، ابزار و… میشه.

2. پاسخ کوتاه تک جمله: این نوع پاسخ شامل no he didn’t یا yes he did یا yes I am و… میشه.

3. پاسخ بلند یک طرفه: این نوع پاسخ یک نوع پاسخ کامله و فقط به یک وجهه توجه می کنه. مثلا در پاسخ سوال:

Did Carlos Buy an old car?
میشه پاسخ داد :
No, he didn't buy an old car.
  1. پاسخ بلند دو طرفه: تو حالت علاوه بر نقض سوال شما پاسخ صحیح هم میدید. بطور مثال:
Did Carlos Buy an old car?

میشه پاسخ داد :

No, he didn't buy an old car. he bought a new car.

انتخاب با شماست. بستگی به راحتیتون میتونید به این سوالات با روش های خاص خودتون پاسخ بدید.

در غیر این صورت اگه حس می کنید که هیچ کدوم از این پاسخ هارو نمی تونید داشته باشید. پس فقط گوش بدید و لذت ببرید.
البته توجه داشته باشید که احساس ناراحتی نباید منتهی به تنبلی بشه و کلا بیخیال پاسخ دادن بشید.

12 پسندیده

خیلی ممنون از بزرگواریتون و وقت با ارزشتون که در اختیار ما قرار میدید😊

8 پسندیده

با عرض شرمندگی فقط یک سوال دیگه دارم اول باید متن درس اصلیو خوند درسته؟؟چون اگرم بخوام به سوالات مینی استوری جواب بدهم باید درس و تقریبا بلد باشم و اگه دیدم استرس هست فقط گوش بدم

7 پسندیده

بله درسته
اول درس اصلی

8 پسندیده