ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

ممنونم از شما. عالیه این نرم افزار

1 پسندیده

چیدمان خوبی جهت آموزش انجام شده است

1 پسندیده

برنامه خیلی خوبیه ممنون

1 پسندیده

برنامه خوب و جذابى هستش.

1 پسندیده

سلام
من برای یادگیری زبان ۲ روش مد نظرم بود اول grammar و بعد speaking و وقتی به نرم افزار زبانشناس وارد شدم مشخصا این دو بخش رو ندیدم ولی با توضیحاتی که از شما خوندم تقریبا متقاعد شدم روشم کارامد نیست،ایا با این روش نرم افزار زبانشناس واقعا میتونم زبان رو کاملا اصولی و کاربردی فرابگیرم مثلا اگر در ازمون زبان شرکت کنم می تونم با موفقیت پشت سر بگزارمش؟
مدتی هست کتاب زبان basic grammar in use رو مطالعه می کنم نظرتون راجعبش چیه؟
حالا حداقل برای ۱ ماه استفاده از نرم افزار رو مستمر شروع می کنم تا تاثیرش رو روی زبانم ببینم.
تشکر از پیگیری تون :blush:

2 پسندیده

بله شما اگر اصولی زبان انگلیسی رو یاد بگیرین در هر آزمون زبانی هم موفق میشین

در رابطه با گرامر تاپیک زیر رو بخونین:

3 پسندیده

این نرم افزار تنها چیزی که با وجود تنبلی زیاد و بی علاقه گی نسبت به زبان انگلیسی بازم دوست دارم ادامه بدمش.

1 پسندیده

عالیست لذت میبرم
انگیزه گرفتم برای یادگیری زبان

1 پسندیده

برنامه خیلی خوبی است از زحمات شما متشکرم

1 پسندیده

خیلی خوب. امیدوارن زود یاد بگیرم

1 پسندیده

خیلی خوبه :v: :grinning: :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

1 پسندیده

درجه 1
حال کردم
خیلی نرم افزار کاربردیه
ممنونم

1 پسندیده

خوبه گوده اوکی اوکی
اوکی دیگه

1 پسندیده

درس های هر بخش بصورت ثابت باقی بمونه و در صورت افزایش متن و درس بصورت یک دوره به برنامه اضافه بشه.کلن روند اموزشی ارایه شده عالیه

1 پسندیده

با درود
لطفا پکیج با لهجه ی بریتیش هم قرار دهید.
قبلا هم بارها این مطلب رو خدمتتون نوشتم ولی … :frowning:
ممنون از شما
عاشقانه از شما حمایت میکنیم

1 پسندیده

خیلی عالی بهترین ترم افزار تیویت و اموزش زبان ممنونم

1 پسندیده

برنامه خیلی خوبیه البته ب شرطی ک همه روزه و با اون روشی ک خود سایت زبان شناس گفته خونده بشه. فقط مشکل همیشگی من با دو لهجه بریتیش و امریکنه ک نمیدونم با کدوم بخونم اینجا همه داستان ها بریتیشن و بعدش اگه بخوام از روی فیلم تمرین کنم فیلم ها اکثرا امریکنن اینجوری تلفظ ها رو قاطی میکنم لطفا راهنمایی کنید.

2 پسندیده

تبریک میگم.واقعا عالیه.اگر محدودیت ها کاسته بشه عالی تر میشه

1 پسندیده

سرویستون خیلی گرونه چه خبره ۲۰ تومن

1 پسندیده

فوقالعادس
بینظیره
تا حالا همچین اپلیکیشنی رو ندیدم

1 پسندیده