سخنان بزرگان به زبان انگلیسی (با ترجمه فارسی)

یاد تبلیغه افتادم :expressionless::joy:
زندگی بی مکث جریان داره :expressionless:

5 پسندیده

گاهى
وقتى در يك جاى تاريك هستى
فكر ميكنى دفن شدى…
اما در واقع تازه بذرت كاشته شده!

14 پسندیده

12 پسندیده

14 پسندیده

Thanks you. This is the only way to achieve your goals.

1 پسندیده

Hi my dear friend. Your welcome. I completely agree with you. I want to say something about you. I like laughing sticker,same yours.when I see that,I unconsciously smile. You try to write everything in English. I think it’s really nice.I hope you succeed.

2 پسندیده

12 پسندیده

كتاب جهاد با نفس، باب استحباب بردباری، حديث 268

13 پسندیده

احسنت :ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap:

2 پسندیده

عالیییییییییییییی :clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

ممنون از شما بابت این جمله نابتون. سنت شکنی عالی بود، هدف این پست ایجاد انگیزه بود که قطعا این جمله سرشار از انگیزه بود. صبر بزرگترین و مهمترین نیاز روحی

10 پسندیده

عجب حدیثی ایوول:thinking::thinking::thinking::thinking:

2 پسندیده

اين حديث مي خواد بگه كه بعد از مدتي تظاهر به هر خصلتي باعث ميشه اون خصلت با گوشت و خون انسان در هم بياميزد. تظاهر به خشن بودن، تظاهر به مهربان بودن، تظاهر به نجيب و شريف بودن.
از امروز بياييم با شكرگزاري بابت چيزهاي كه داريم، تظاهر به خوشبخت بودن بكنيم. شايد تظاهر به خوشبخت بودن باعث بشه، چيزهايي كه نداريم به سمت مون راهي بشن و به معناي واقعي كلمه خوشبخت بشيم.

10 پسندیده

Thank you for your comment. Everyone has an inner child and this sticker is mine. I joined this forum for practicing the English Language So I’ll do my best to do it. All of you are great. I’m so happy to be with you. Thank you a lot. Good luck.:grinning::v:t5:

3 پسندیده

اگر فرض بدانیم هر کس رسالتی در این دنیا دارد به جرات میتونم بگم شما با این جمله رسالت خود را انجام دادید.
من دو ماه هست که مساله شکرگزاری رکن اصلی زندگیم شده و در این دو ماه بیشترین بالا و پایینی های زندگیم رو نیز تجربه کردم ولی به لطف شکر خدای مهربانم این اوجهای زندگیم رو بدست آوردم و گرنه شاید در همون قعر و مرداب مشکلات درگیر بودم. اگر میتوانستم جزئیات را باز گو کنم حتما به صحبت من یقین حاصل میکردید. اول متن زیر رو لطفا بخونید بعد در موردش صحبت میکنم.
شکرهای بدعت ‌گونه

شکر یک عمل دینی مهم است که در درون دین کامل می ‌شود اما هم اکنون برخی از مکتبهای فکری این جزء را از دین گُزیده کرده ‌اند و تحت عنوان “قانون شکرگزاری” معرفی می ‌کنند. مثلاً جملاتی را به مخاطبین خود آموزش می‌ دهند که هر روز بگویند و شامل مضامین شکرگزاری است. نکته مهم آن است که اولاً این قانون را از دین گرفته ‌اند و به عنوان جزئی از مکتب خود معرفی می ‌کنند اما در حقیقت با این کار شکر را از کارکرد اصلی خود که یک عبادت الهی است خارج می ‌کنند و به آن به عنوان ابزاری برای جلب منفعتهای بیشتر نظر می‌ کنند. شاهد آنکه در بسیاری از این مکاتب، به احکام الهی و انجام دادن فرایض دینی اهمیت داده نمی‌ شود. توجه به حلالها و حرامهای الهی اصل مهمی تلقی نمی‌ شود، اما بر تکرار اذکاری با کلمات تشکر و شکر تأکید می‌ شود. شکر یک کار مهم و حسابی است که ثمرات مهمی در زندگی دارد. اگر این ثمرات را در زندگی مشاهده نمی‌ کنیم، بدون شک باید در نحوه شکرگزاری خود شک کنیم. یعنی ممکن است خیال کنیم که شاکر خدا هستیم اما از دید خدا جزو شاکران محسوب نگردیم. بنابراین نباید فریفته این ظاهرهای زیبا از این گروه‌ ها شویم،‌ هر چند در ظاهر تأثیراتی هم ببینیم زیرا تأثیرات ممکن است بر مبنای باطل باشد و اگر کسی به حلالها و حرامهای الهی بی‌ اهمیتی کند اما اتفاقات خوشایندی در زندگی ‌اش بیفتد، نه تنها باید خوشحال نباشد و آن را نشانه خوبی نداند، بلکه باید بر بدعاقبتی و مکر الهی ترسان باشد.

من نیز بر اساس یکی از همین قوانین شکرگزاری یعنی اثر راندا برن دوره شکرگزاریم رو سپری کردم که البته نه خود کتاب بلکه فایل صوتی فرزان بهنام که خدا رو شکر وقتی فایل رو گوش میکنم هیچ اثر خاصی از مکتب غیر دینی نیست و فقط یک هشیاری نسبت به وجود خدا هست و اینکه همه حال خدا رو در لحظات زندگیمون حس کنیم. بخصوص زیباترین تکرار که حیات هست. در کل این فایل هم بر همین اساس هست مثلا اگر من آرزوی خوشبختی و سلامتی دارم پس دعا نمیکنم خدایا مرا خوشبخت کن یا سلامتی عنایت کن. بلکه میگم خدایا شکر که خوشبخت هستم و سالم.
متاسفانه ما عادت کردیم شکر گزاری رو بعد از حصول خواسته ها انجام بدهیم.
خیلی خیلی صحبت هام طولانی شد. معذرت از همه شما

16 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap::clap: احسنت

3 پسندیده

سلام خانم نیکنام عزیز
بی تعارف بگم از خوندن متن هایی که اینجا میزارید انرژی میگیرم. قابل توصیف نیست ولی فک کنم چون از دل بر میان به دل هم میشینن.
من هم کتاب شکرگذاری راندا برن رو دانلود کردم.البته کتاب صوتیشو و هر روز موقع سرکار رفتنم گوش میدم و روزم رو با ی دید دیگه شروع میکنم
در وصف کتاب باید بگم که بی دلیل نیست که گفتن
شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
و دیگه اینکه این کتاب صبر رو در ادم پرورش میده که اینهم فوق العادست
ممنون از شما که حضورتون برای ماها ارزشمنده :heart_eyes:

10 پسندیده

منم میخوام دانلود کنم, از کجا دانلود کردید؟

2 پسندیده

سلام فاطمه بانوی عزیز.

ممنون از لطفی که نسبت به بنده دارید.

خیلی عالی هست. من فایل صوتی تمرین ۲۸ روزه رو گوش میدم.

دقیقا همینطور هست.

من فدای شما بشم. خیلی خیلی شرمنده ام میکنید. شما دوستان عزیز منبع انرژی برای من هستید.

4 پسندیده

از اینجا
کامل هستش هم صوتی هم پی دی اف
معجزه شکر گذاری* اثر راندا برن

9 پسندیده