خبر فوری 😱 🔴 اضافه شدن کتاب های هری پاتر و گوسبامپس به زبانشناس 🔴

:joy::joy::joy::joy: باید ببینیم هری پاتریا چجورین
@Farzad_Poodineh

4 پسندیده

فکر کنم منم فصل اولش رو زیاد باید گوش بدم, موتورم گرم بشه بقیشو مثل شما بخونم, :joy::joy:
@sam79 اره اولش برام سخته میدونم

5 پسندیده

انگار آقا فرزاد نیستند جواب بدند. من عکس فصل اول خودم رو می زارم

6 پسندیده

من زیاد گوش دادم به هری پاتر، اما فایلایشو ریست کردم و آمارش پاک شده :blush:

4 پسندیده

من قبلا هری پاتر را در دوران نوجوانی خونده بودم فارسیشو. ولی الان که می خوندم دایم داشتم به نثرش توجه می کردم و واقعا قلم نویسنده حرف نداره. من کتابهای دیگه رو که می خونم باید حتما بشینم و تمرکز کنم وگرنه خوابم می بره ولی هری پاتر را که می خوندم هر طوری می خوندم تازه بعضی وقتها هی دوست داشتم برم فصل بعدی از خوابمم می زدم.

6 پسندیده

:grin:

دقیقا همینطوره. من خیلی حساسم که سر ساعت ۱۲:۳۰ شب بخوابم که برنامه فردام رو بتونم کامل انجام بدم ولی وقتی داستانهای آخر هر فصل برسه نمی تونم بزارمش کنار یه بار تقریبا تا صبح بیدار بودم و نکته جالبش اینکه اصلا متوجه ساعت نشده بودم. :smile:
اکثر مواقع هم بعد از هر داستانش متوجه می شم که بدنم خشک شده بخاطر اینکه یادم رفته تکون بخورم :grin:
باورم نمی شد یه زمانی من درباره کتاب هری پاتر اینطوری بنویسم :wink:

7 پسندیده

بیخود نیست که یکی از 10 کتاب پر فروش تاریخ لقب گرفته

من میدونستم بچه ها از کتاب های سری ای خوششون میاد، هری پاتر هم یکی از کتاباییه که خیلی جذب کننده ست و همونطور که همه میدونن مطلبی که برای یادگیری زبانه باید جذاب باشه و کشش داشته باشه.

خودمم دوست داشتم این کتابو تو زبانشناس بخونم، الان خیلی حال میکنم بچه ها با چیزی که یه روزی تو ذهنم بود دارن کیف میکنن

8 پسندیده

اعتراف میکنم :joy:
قبلا چند تا کامنت بالاتر عنوان همین داستانو بردید من چون تا دو روز پیش اصلا نگاه نکرده بودم به عناوین داستانای گوسبامبس، تو باغ نبودم فکر میکردم از بس گوسبامبس خوندین رفقاتون شما رو هیولا صدا میزنن :no_mouth::no_mouth::smirk:

8 پسندیده

من هم اینطور فکر می‌کردم

5 پسندیده

Me too:joy :joy::joy:
اعتراف می کنم منم اول همین برداشت رو کردم.

5 پسندیده

@YoKambiz
:joy::joy::joy:
اقا بیا مدال صداقتو تقدیممون کنید. خدایی چقدر صادقیم ما

5 پسندیده

درست حدس زدید
من کامبیز رو هیولا صدا میزنم

کامبیز :point_left: :japanese_ogre:

6 پسندیده

خیلی عالی. پس اگه میشه بقیه کتاب های پرفروش رو هم لیست بکنیم در ادامه به اپلیکیشن کتاب (وقتی آماده شد) اضافه کنیم.

5 پسندیده

آره عالیه واقعا
فقط من به شخصه از وقتی که تبلتم خراب شد دیگه هیچ کتابی تو زبانشناس یا جای دیگه نخوندم

گوشیم صفحه ش کوچیکه و چشمم تار میشه اگه با گوشی زیاد کار کنم

ولی برای کتاب اضافه کردن به اپ کاملا موافقم، چون واقعا کتابی نیست که برای پیدا کردن فایل صوتی و متنیش مشکل داشته باشیم

8 پسندیده

آقای ناصری اگه ممکنه کتاب Wisard of Oz اضافه کنید. آقای برزآبادی خیلی توصیه کرده برای کسایی که می خوان آزمون جی ار ای شرکت کنند. البته من با نرم افزار هرمس خواستم این کتاب رو بخونم ولی ورژن کتاب فرق داشت و خیلی ساده نوشته شده بود. من ورژن مد نظر ایشون رو دارم اگه لازمه که بزارم توی تالار.

5 پسندیده

سلام نرگس خانوم.

میشه برای من بفرستید؟

5 پسندیده

سلام.
چشم حتما می فرستم

3 پسندیده

امکانش هست دوره های اموزشی لوکا لامپاریو هم اضافه کنید به زبانشناس؟

البته هرمس من چک کردم هم یه نسخه تو سطح 2 داره هم نسخه ی اریجینال رو سرچ کنید(oz) براتون میاد.

3 پسندیده

متشکر از اینکه وقت گذاشتید. ولی اون نسخه هم فرق می کنه و ساده تر است

2 پسندیده

@Narges.MashhadiNejad
سلام

بفرمایید، اینم لینک دانلود هر 15 تا کتاب جادوگر آز (تو هرمس هم میتونید بخونیدش)

http://en.booksee.org/book/1820173 (این لینک دانلوده)

9 پسندیده