سکانس به سکانس با فیلم زندگی و درون

عا رسیدم خداروشکر :upside_down_face::upside_down_face:
حتما :heart_eyes::heartbeat:

ممنونم لطف دارین
همچنین شما :rose:

7 پسندیده

ماشالله اینقدر دوستان تعریف کردن که دیگه جایی واسه ما نمونده. اما یه جوری جاش می کنیم. واقعا ممنون از مقالتون. عالی. :grinning:

7 پسندیده

آقاکامبیزشماواقعاهمون کسی هستین که درتعریف خودتون توی پروفایلتون نوشتین؛"“ماموریت من درزمین،انگیزه بخشی به سایرین است تادنیارابهتر بشناسند.”"مقاله ای بسیارتاثیرگذاروانگیزه بخش…ازتلاش شمادوست فرهیخته بینهایت سپاسگزارم.:clap::clap::clap::clap::clap:

8 پسندیده

نوشته ی خیلی خفن و تاثیر گذاری بود
دمت گرم

تشبیه های فوق العاده ای داشت
من یکی که سر تشبیه مرغ ٬ عقاب و صخره و آرزوها کاملا همزاد پنداری کردم

امیدوارم (البته با تلاش فراوان) که وقتی دارم می میرم و خاطرات برام مرور میشه ، با لبخند رضایت از کارایی که انجام دادم، دنیا رو‌ ترک‌ کنم

11 پسندیده

عمر طولانی و باعزت داشته باشید آقا فرزاد.

8 پسندیده

4 نوشته با یک موضوع موجود ترکیب شدند: چت

ممنون آقا کامبیز ماموریت زمینیتون این دفعه هم عالی بود. سلامت باشید

6 پسندیده

مرسی آقا مصطفی گل. دمت گرم بابت انرژی مثبتی که دادی :rose::rose::rose:

ایشالا همیشه موفق باشی داداش :rose:

ممنونم ازتون سمیه خانوم عزیز. شما هم مثل همیشه به من لطف دارید و به من انرژی میدید.

ممنون و براتون بهترینا رو آرزو دارم:rose::rose:

چاکرم داداش. مرسی بهم لطف داری.

امیدوارم همیشه موفق باشی و با تلاشت به چیز هایی که دوست داری برسی و هیچوقت پشیمون نبینمت :rose::rose:

ممنونم دردانه خانوم عزیز :rose::rose::rose:

شما هم مثل همیشه با روحیات مثبتتون باعث روشنی پست ها میشید :rose::rose:

6 پسندیده

I’m on a mission to learn as much about the world as possible, while doing my best to inspire others to do the same:ok_hand:

7 پسندیده

با سپاس :rose:
آقا کامبیز فوق العاده بود :v:
موفق باشید :chart_with_upwards_trend:

6 پسندیده

خواهش آقا سجاد گل :rose::rose:

5 پسندیده

من این مقاله روچند وقت پیش از کانالتون شنیدم انروز کاملا در اوج ناامیدی بودم. اونم بخاطر برنامه جدیدی که قصد داشتم دنبال کنم وبنظرم یکم برام سنگین بود وجا زدم…
ولی شنیدن این مقاله برام تلنگری بود که توی تصمیمم مصمم تر باشم وهرطور شده ادامش بدم…
از همینجا ازتون به خاطر این ایجاد انگیزه های بموقع وبجا وتمام مقالاتتون رسما تشکر میکنم :pray::pray:

7 پسندیده

خواهش میکنم سارا خانوم :tulip:

5 پسندیده

در رابطه با سکانس اول میخوام در تایید صحبتتون بگم که در بعضی از نظریات روانشناسی معتقد هستن که برای درمان مراجع کافیه که درمانگر موانعی که اطرافیان به مرور زمان بر سر راه فرد برای خودشکوفایی قرار دادند رو برداره تا اون فرد خودش مسیر رو طی کنه. از ذکر جزییاتش خودداری میکنم اما به هر ترتیب نکته ای که اشاره کردید امروزه در بین بیشتر روان شناسان کاملا پذیرفته شده.

9 پسندیده

بسیار شـــــور انقیـــژ بود ^_____^ …مرررسی!
برای کسایی امثالِ من که خیال دارن از تمااامِ صخره هایی که توی افق دیدشون دیدن بپرن، بنظرم مهمترین کار اینه که از همین پله ی کوچولویی که پیش پامونه بپریم … بعد پله ی بالاتر و پرشِ از بالاتر !
با لقمه های کوچولو کوچولو … آهسته و پیوسته و شورمندانه!
با " ** king of little things ** " به تغییرات بزرگ و افق های بلندی میشه رسید! … درست مثل همین کاری که زبان شناس برای ما می کنه: ))
.
.

:ok_hand:… زمانی میرسه که از دونه دونۀ صخره ها پریدیم! و از ترسامون رد شدیم! اون وقته که باید بلندترین صخره رو با دستای خودمون بسازیم و ازش بپریم :slight_smile:صخره ها تمومی ندارند … حالِ خوب حد نمیشناسه!
اوج بالای اوج بسیاره! :)) :facepunch:

8 پسندیده

سلام واقعا با تمام وجود از شما ممنون و سپاسگزارم که مارا دعوت به مطالعه چنین مطالب میکنید .مدتها بود که بدنبال گم شده ایی میگشتم و امروز با خواندن این مطلب انرا پیدا کردم واقعا ارزو میکنم تنور دلتان همیشه گرم و پر انرژی باشد موفق باشید

6 پسندیده

سلام دوستان بزرگوار
این مقاله جزء مقالاتی بود که بشخصه خیلی دوست داشتم. چون یه حالت تلنگر مانند برام داره. واسه همین گهگاهی برمیگردم و مرورشون میکنم.
اینبار تصمیم گرفتم چندتا نقل قول مهم و عالی رو ازش گلچین کنم و پست رو بیارم بالا تا برای دوستانی که ندیدن مفید باشه.
و در آخر مجدد سپاس از آقا کامبیز، لیدر همه فن حریف زبانشناس.
به این جملات توجه کنید. :point_down::point_down::point_down::point_down:

10 پسندیده

سلام.خسته نباشین.ی تلنگری جذابی برام بود.کل مقاله رو نوشتم هروقت انرژی کم شد دوباره بخونم…عالی بود.فن بیانتون یکه:clap::clap::clap: یه جمله ای شنیده بودم خیلی برام تاثیر گذار بود مثل مقاله شما.شاید تکراری باشه ولی بازم خالی از لطف نیس… ذغال و الماس هردوشون از جنس کربن هستن.وقتی دربرابر حرارت و فشار قرار میگیرن ذغال دوام کمتری داره برا همین میسوزه ولی الماس جان:smile: تحملش خیلی بالاس براهمین تبدیل به الماس شده.هردوشون از جنس بودن ولی متفاوت عمل کردن…الماس از تراش میدرخشد و انسان از تلاش…امیدوارم خوشتون بیاد.(اولین باره همچنین نظری تو تالار میدم…حمایت دوستان خوبم:relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed:

7 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:Great

5 پسندیده

:revolving_hearts::revolving_hearts:Thanks dear Nasim

6 پسندیده