شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397

فکر کنم اینو دوست دارم, دقیقتر ادرس یادگیری برنامه نویسی و طراحی رو بدید ممنون میشم.

1 پسندیده

ممنون از این تاپیک خانم آتوسای عزیز
چشم حتما شرایط روحیم که خوب شد و بهتر روی اهدافم متمرکز شدم من هم اهدافم رو ارائه میدم

3 پسندیده

ایشاله عزیزم, منتظرتونیم. براتون انرژی خوب و مثبت از خدا میخوام

2 پسندیده

افرین بشما, موفق باشید,
به جای زوم رو عادتهای بد و ترکشون, جاش عادتهای مثبت و مخالفش رو مد نظر بگیرید.

3 پسندیده

مهمترین هدف من حداقل تا تابستون ۹۷ تکمیل همین پروزه زبانیمه و احتمالا شرکت تو آزمون تافل یا آیلتسه.البته من قصد ادامه تحصیل تو بازه زمانی ۵ سال اینده ندارم ولی برای ارتقاء شغلیم بهش نیاز دارم
هدف دیگه ام یادگیری یکی از مهارتهای کامپیوتریه که این کار رو احتمالا بعد از پایان پروژه قدرت شروع میکنم.چون حداقل باید روزی ۲ ساعت براش وقت بذارم
فعلا فوکوسم رو این دو تا برنامه است و همه چیز بستگی به این داره که من بتونم با همین روند ادامه بدم

4 پسندیده

بنظرم باید علاقه عمیقی داشته باشین وباید هدفی هم مشخص کنید ببینید قصدتون از یادگیری فلان مهارت چیه.یعنی صرفن علاقه هم نباشه که بر فرض بعدن بدون پشتوانه مالی نتونین ادامه بدین.من گرافیک دیزاین رو مثال زدم براتون ببینید که آیا علاقه به کارهای گرافیکی دارین یانه.آیا آشنا به کارهای گرافیکی هستین یا نه…هرچقدر علاقه بیشتر باشه ذوق یادگیری هم بیشتره.
درمورد برنامه نویسی من اطلاعاتی ندارم. ولی درمورد طراحی گرافیکی هم تو اینترنت منابع زیاده وچه بهتره که آدم سراغ منابع اصلی وانگلیسی زبان بره. یه سرچ ساده در گوگل,یوتیوب و…میتونید انجام بدید.

3 پسندیده

چه مهارتی مدنظرته عزیزم؟
اینجور که معلومه خیلی کار برای انجام داری و سرت شلوغه, :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

فعلا کارشناسی ام، برنامه ای واسه ادامه تحصیل ندارم
امسال تموم میشه

هر روز میرم دو سه کیلومتر میدوم، باشگاهم میرم

خب این مشخصه، خدا رو باید برای شروع هر کاری در نظر گرفت، چون یک نیروی هم افزاست و میتونه برای موفقیت الهام دهندمون باشه

یه سری افراد هستن که رو مخن (دنبال آرامش نیستن و دنبال شر میگردن) منظورم ایناست، و حذف کردنشون واقعا لازمه چون اینجور افراد باعث میشن به جای اینکه برای موفقیت تمرکز کنی به چیزای Cheap فکر کنی و وقت و تمرکزت تلف بشه

گسترده خوانی و فیلم و سریال دیدن بسیارررر

5 پسندیده

آفرین به شما, واقعا کامل بود, ایشاله بهشون برسید و میدونم که میرسید.

2 پسندیده

ممنون، همچنین دوست عزیز

2 پسندیده

حقیقتش فکر زیاد دارم ولی کار فقط یه دونه دارم :star_struck: واقعیتش من یه جورایی تکنو فوبیا دارم و بنوعی میخوام با این ترس کنار بیام.باید از یه جا شروع کنم

2 پسندیده

این تکنو فوبیا چی هست دقیقا؟ چه نوع ترسی؟

1 پسندیده

باید سه ترم دیگه شنارو برم فعلا یکیشو رفتم و یه ازمون داره احتمالا ک اونم باید بدم و اگه قبول بشم خیلی خوبه :blush::heart:
هدفای سال اینده هم من چون علاقه شدیدی ب شیرینی پزی و اشپزی دارم دوس دارم به یه پیشرفت قابل توجه دست پیدا کنم این یکیش بود

3 پسندیده

سلام به دوستان خوبم
آتوسا جان در زمینه کامپیوتر می تونید نرم افزار تری دی مکس رو یاد بگیریداگر به صورت حرفه ای دنبال کنید درامد خوبی داره.
منم به طراحی و نقاشی علاقمندم ان شاالله در سال آینده یه کلاس طراحی ثبت نام میکنم میخوام در سال ۹۷ زبانم رو به سطح بالاتر از متوسط برسونم.کارشناسی ارشد ۹۷ ثبت نام کردم ولی میدونم قبول نمیشم .با توجه به اینکه سال ۹۶ سالی پر از استرس و از نظر روحی در وضعیت نامناسبی بودم در سال ۹۷ میخوام با استرس و مشکلاتم مقابله کنم و به دنبال علایقم برم
دوستان امیدوارم شما هم موفق باشید

2 پسندیده

سلام عزیزم,
خیلی خوشحالم اینجا دوستانی دارم که رشد فردی براشون مهمه.

خیلی ممنونم که پیشنهاد دادین, باید یه بررسی کنم ببینم تو چه زمینه ای شروع کنم.

اگر میدونی قبول نمیشی, همونیه که فکر میکنی, به نظر من یا فکرت رو به سمت موفقیت در این زمینه تغییر بده یا شرکت نکن که انرژیت گرفته بشه و حس بد بگیری,
بیا و با قدرت شروع کن بخون و سال بعد قبول شو,
میدونم که از پسش بر میای,
استرس و مساعل زندگی بسیار زندگیه ادم رو تحت الشعاع خودش قرار میده, تازه به مرور باعث بیماریهای جسمیه چه بسا شدیدتری از روح خواهد شد.
میدونم از پسشون بر میای و اینو بدون که به هرچیزی فکر کنی جذبش میشی, سعی کن مساعل رو از دید ناظر بهشون نگاه کنی و هر وقت شدید درگیرش میشی, درگیر مساعل منفی با خودت اسم اشیاء اطرافت رو بلند تکرار کن تا فکرت کمتر درگیرشون بشه.
این راهی که گفتم از خودم نیست, و منبع داره,
امتحانش کن.
:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 پسندیده

چون علاقه زیادی داری شک نکن که به نتایج بزرگی میرسی

1 پسندیده

بچه ها, به پست نحوه نوشتن اهداف اضافه شد.
مطالعه بفرمایید.

1 پسندیده

ترس از تکنولوژی.من یه زمانی حتی تلگرام هم نداشتم.نمیدونم چرا؟ ولی به اصرا همسرم نصب کردم و الان معتادش شدم :relaxed::nerd_face::nerd_face::sweat_smile:

3 پسندیده

سلام دوست عزیز.شما تری دی مکس بلدید؟

2 پسندیده

من اصلا وابستگی به تلگرام ندارم, واقعا فقط بخاطر ضروریات میرم. ولی معتاد تالار زبانشناسم. :wink::grin:

2 پسندیده