مدیریت حافظه گوشی در نرم افزار

لطقا اگه میشه مثل تلگرام امکان مدیریت کش گوشی رو در تنظیمات اضافه کنید و تایمرم بگذارید که مثلا بعد یه ماه گوش ندادن به یه قسمت خودش حذف بشه

حجم فایلا هم زیاده اگر بشه از نسخه های صوتی کم حجم مثل .amr بهره بگیرید خیلی کم میشه، فایل نیم ساعته amr دارم من همش دو مگ شده.

توی آپدیت بعدی امیدوارم در نظر بگیرید

5 پسندیده

کاملا موافقم…

4 پسندیده

بحث فرمت amr به کل به نظر من لغوه چون کیفیت فایل رو نابود میکنه. بیشتر برای دادن پیغام و چیزای بی مورد خوبه.
ولی برای زبان انگلیسی از اونجایی که وضوح کلام بسیار مهمه بهتره همین Mp3 بمونه ولی میشه بیت ریتشون رو 64 تغییر داد. چیزی که الان مثلا تو دروس نیو متود یا گوس بامبز که من حاضر کردم می تونید ببینید. حجم کم ولی کیفیت مناسب.

درباره اون موضوع کش به نظرم بهتره یه مدیریت فایل برای زبانشناس ایجاد شه به جای این مورد.
مثلا بدونیم چی دانلود کردیم و چی نکردیم. خودمون حق انتخاب داشته باشیم.
که خب رو این مورد من یادمه تو نظر سنجی داخل تالار صحبت کردیم و این مورد رفت واسه اولویت های آپدیت های بعدی ( چون رای نیاورد)

6 پسندیده

لااقل تو تنظیمات یه جایی باشه که نشون بده کش رو یه جا، در مورد پشوند هم درست میفرمایید کیفیت مهمه و خود amr کیفیت های مختلف هم داره، طبق چیزایی که ذیدم من مقالات مختلفی هست که فرمت های کم حجم و کیفیت مناسب هم هست(خود amr هم یکیشون که کیفیت های خوب هم داره)

چون تازه واردم و فقط با گوشی وصل میشم به تالار گفتمان اونو ندیدم

معلومه خودتون قبلا به این بعد نرم افزار فکر کردین، ممنون بابت جوتبتون

3 پسندیده