نوشتن به زبان انگلیسی

ajتو درس رهبران بزرگ اشتباهات بزرگ میگه اگه میخواین سریعتر یاد بگیرین باید بنویسین ولو اینکه اون نوشته اشتباه داشته باشه .این نوشته ها میتونه درباره هر چیزی باشه فقط به زبان انگلیسی باشه

8 پسندیده

بله. اینجا هم به طور مفصل توضیح داده:

3 پسندیده

برای پیشرفت در writing, باید reading منظم و مداوم داشت. لازمه‌ی نگارش خوب، خواندن زیاد با دقت زیاده. البته قبلش باید به حد خوبی از دو مهارت listening و speaking (به ترتیب) رسید.

4 پسندیده

دقیقا موافقم و درست می فرمائید.
البته عکس قضیه هم کاملا صادق هست .
با شروع به نوشتن کردن، ترس و دلهره کم میشه.
به صورت ناخودآگاه، تمرکز روی خواندن و دقت در شنیدن هم بیشتر میشه.
مثل رابطه های دوطرفه ریاضی هست.

من خودم از همون پکیج داستان های بچگانه که شروع کردم، آخرین مرحله قبل از رفتن به داستان بعدی، یک الی دو بار داستان را می خواندم و می نوشتم. تا هم بهتر یاد بگیرم و هم املای صحیح لغات بیشتر و بهتر توی ذهنم بمونه. اینجوری تسلطم روی لغات در خواندن بهتر شده.
به مرور استرس و ترسم هم از زبان از بین رفت :grinning:

3 پسندیده

کاملا درسته. نوشتن در هر صورت کمک‌کننده است. منظور من اینه که برا رسیدن به سطحی آکادمیک باید زیاد بخونیم. چون خوندن باعث میشه با ساختارهای صحیح آشنا بشیم و انواع گونه‌های نوشتاری رو از هم تشخیص بدیم.
کلا آدم نباید از نوشتن ترس داشته باشه نهایتش اشتباه دربیاد که تصحیح اشتباهات خود باعث پیشرفت میشه

3 پسندیده

به قول شاعر :
جانا سخن از زبان ما می گویی …

اصل مطلب همینه، شروع.
باید شروع به نوشتن کرد، نهایتش اشتباه کردنه که به قول شما تصحیح کردن اشتباهات هم کمک به پیشرفت میکنه.

من خودم گاها سعی میکنم در کامنت ها و یا پست هام، از جملات کوتاه انگلیسی استفاده کنم. تا بتونم به مرور ، تماما به انگلیسی بنویسم.

3 پسندیده

کسی به انگلیسی مطلبی نمینویسه چرا واقعا؟؟؟:sob::sob::sob::sob::sob::thinking::thinking::thinking::thinking: