چالش Let's talk « کدام روش برای شما مناسب است؟ »

خوشحال میشم شما هم بهترین روش برای خودتون رو بگید.

13 پسندیده

سلام.
لطفا تازه واردها رو هم تحویل بگیرید.ما به تشویق های شما نیازمندیم.:blush::blush::blush::blush::blush:

2 پسندیده

سلام خانوم پرند عزیز.

من عنوان شمارو تغییر دادم که بهتر دیده بشه.
چون عنوان انگلیسی بود و مشخص نبود احتمالا کسی ندیده که مشارکت کنه.

و اما درباره سخنرانی عالیتون

من هم این موضوع رو کاملا قبول دارم. بهترین روش دنیا وجود نداره بلکه بهترین روش شما وجود داره.

ممکنه روشی رو من استفاده کنم ولی برای شما مناسب نباشه برای نقی و حسن و… هم مناسب نباشه ولی برای من کارساز و مفید باشه.

بهترین کار ممکن اینه که ما روش هایی مناسب رو بشناسیم و از طریق اونها کار کنیم.

به طور مثال ممکنه کسی از تکنیک SRS خوشش نیاد و نخواد باهاش کار کنه. ولی مثلا من این روش رو دوست دارم و زیادم ازش استفاده میکنم.

درباره کتاب ها، منابع و… هم همین موضوع صادقه.

شما باید کتابی بخونید که برای شما لذت بخشه و شما رو وادار کنه دنبالش کنید.

شما باید منبعی رو بخونید و استفاده کنید که برای شما کارسازه.

من خودم قبل از اینکه انگلیسی قدرت رو شروع کنم تحقیق زیادی انجام دادم. چون خوب نمیدونستم تکلیف چیه. آیا واقعا کارسازه؟ آیا واقعا میتونه منو موفق کنه؟
همیشه این سوالات تو ذهنم بود.
تا اینکه میان تحقیقاتم با این سایت آشنا شدم.

قبل از اینکه من این پست رو بخونم از طریق یه دوست افغانی بهم راهنمایی شده بود که انگلیسی بدون تلاش منابع خوبی هستند ولی خب همیشه ما تازه وارد ها یه حس استرس و ترس باهامون هست.

واسه همین همیشه درگیر فکر کردنیم.

در صورتی که به نظر من باید امتحان کرد. به جای نشستن و فکر کردن باید انجام داد تا ارزش یه چیز رو مشخص کرد.

من این پست رو خوندم ( با اینکه اون موقع زیاد متوجه نمیشدم) بازم حس شک و شبهه داشتم ولی با خودم گفتم بیخیال. شیش ماهه دیگه. بالاخره که تموم میشه و زمانم داره میگذره. پس چرا که نه. شروع کردم و خب خیلی هم عالی بود…

بازم ممنونم از اینکه تجربیاتتون رو به اشتراک گذاشتید و عذر خواهی میکنم که پست شما رو ندیدم. :rose::rose::rose:

6 پسندیده

ممنون از شما به خاطر راهنمایی های خوبتون به گروه.

2 پسندیده

شروعتون عالی بود, موفق باشید و ادامه بدید, خیلی خوب صحبت کردین

2 پسندیده

دوست عزیز. پرند خانوم واسه شروع خیلی خوبه ایول. :tulip:
موفق باشی عزیزم.

2 پسندیده

سلام در ادامه پیدا کردن بهترین روش ها این روش رو هم امتحان کنید.:blush:

3 پسندیده

سلام خدمت پرند خانوم. من تازه واردم. یه سوال. این مطالب رو از روی نوشته خوندین یا فی البداهه. شرمنده سوال کردم. در جریان چالش نیستم هنوز. ممنون

2 پسندیده

سلام یک بار مینویسم و موقع گفتن از خودم میگم مینویسم تا فقط یک یاداوری باشه اگر چیزی یادم رفت از روی متن موضوع یاداوری بشه.ولی چیزی که میگم اون لحظه از خودم میگم نه از روی متن بخونم.یعنی همه جملاتم با متن معمولا یکسان نیست.

4 پسندیده

شما که تازه میخواین شروع کنین اشکالی نداره از متنی که از قبل آماده کردین کمک بگیرین

4 پسندیده

ممنون . پس منم شروع می کنم. ایشاله که بتونم توی جمعتون ثابت بشم.:blush:

2 پسندیده

احسنت به شما و بسیار عالی بود :clap::clap::clap::clap:

بسیار کوشش شما ستودنیه و ممنونم ازتون.

ممنونم که روش من هم نام بردید :rose::rose:

منتظر وویس های بیشتر از شما هستم :v::v:

3 پسندیده

ممنون از تشویق های شما و سایر دوستان.امیدوارم از وویس های من خسته نشید😊

2 پسندیده

وویس شما دوستان خستگی نداره بلکه انرژی بخشه.

من خودم به شخصه دوست دارم همگی شرکت کنند و استفاده ببرم.

5 پسندیده