چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

6 پسندیده

گفتم یه کم از آنا کارنینا اینجا بگم شخصیت پردازی تولستوی تو این کتاب حرف نداره و این که اینقدر قشنگ تونسته تقابل بین تفکرات آدم ها را نشان بده.

3 پسندیده

5 پسندیده

6 پسندیده

یه نکته درباره سختی کار با هرمس بگم.
وقتی تعداد صفحات از هزار بره بالا دائما هنگ می کنه یا وقتی می خوای بری صفحه بعد پرش می کنه 10 صفحه بعد و دیکشنری اش هم به سختی بالا می یاد. البته فکر می کنم شاید به رم بالا نیاز داشته باشه اخه رم گوشی من 2 هست.
می خواستم بپرسم شما از چه نرم افزاری برای کتاب خوندن استفاده می کنید که واقعا راضی باشید.

1 پسندیده

سلام
در حال حاضر من از طریق سایت www.magicscroll.net کتابارو میخونم

برای دیکشنری هم پست زیر رو ببینید

4 پسندیده

ممنون خیلی خوب
ولی اگه یه روشی بود که به اینترنت دائمی نیاز نداشت خیلی بهتر بود.
سایتش خیلی خوانا و خوب هست.

2 پسندیده

چند وقته کسی از اینکه چقدر توی کتابخونی پیش رفته صحبتی نکرده گفتم خودم یه گزارشی بدم.
من چند وقت پیش تا پارت 7 آنا کارنینا را تموم کردم تا دیگه نرم افزار هرمس با مشکل مواجه شد هنوز همون
سر پارت 8 موندم. انشالله این هفته یه راه جدید برای کتاب خوندن پیدا کنم و تمومش کنم.

2 پسندیده

اتفاقا امشب میخواستم آمار بدم
عصر یه چپتر خوندم
اما چون ممکنه تا شب هم بخونم
همون شب میزارم آمارشو میدم
چون تا ۲۸ام باید تمومش کنم

4 پسندیده

این کتاب animal farm چقد کتاب خوبیه.

آدم اسمش رو میبینه فکر میکنه کتاب کارتونی ای و مسخره ایه.

ولی کل کتابش عمیقه و کلی تاریخ و سیاست داره. خیلی برام جالب بود :thinking:

3 پسندیده

کتاب مفهومی هستش
من چند روز پیش از افورتلس ی ایمیل داشتم که داخلش ای جی این کتاب رو بررسی کرده بود.

2 پسندیده

آره تو پادکستش میتونید گوش بدید.

2 تا چپترشم کار کرده.

3 پسندیده

چه خوب
حتما اینکارو انجام میدم

1 پسندیده

سلام دوست خوبم. ممنونم ازپیگیری وهمراهیتون تواین پست. انشاالله بهترین راه رونه تنهاواسه کتاب خوندن،بلکه واسه موفقیت وپیشرفت هرچه بیشترتوزندگیتون پیدامی کنید. این چندروزه نتونستم کتاب روبخونم اما یکی دوروزه آینده آمار میزارم. موفق وسلامت وپایدار باشید.

3 پسندیده

Hey @YoKambiz . I think this book is so marvelous.Animal farm written by Gorge Orville.I demand this book to everyone for reading,i read it and saw its movie, too. Awesome!

4 پسندیده

فصل 17

6 پسندیده

افرین پیشرفت خوب بوده
از اونجایی که الان تقریبا نیمه اسفنده یه کم فک می کنم باید سرعتو ببرید بالا که تا پایان اسفند کتاب تموم بشه
سال جدید را باید با کتاب جدید شروع کنیم

2 پسندیده

سلام خانم حیدری
یه پیشنهادی داشتم
راستش من به دلایلی در این چالش نتونستم ادامه بدم چون متن کتاب بعد از یه فصلش دیدم هم سنگینه هم برام جذاب نیس.اگه بشه سال جدید یه تحولی در روش ایجاد کنیم.:blush:
به نظرم اگه چالش کتاب خوانی متمرکز بر یه کتاب خاص نشه بلکه هر کسی بر اساس سلیقه خودش کتاب انتخاب کنه و بخونه و امار بده و وقتی کتابش بع پایان رسید یه ویس انگلیسی از خلاصه فصول کتاب بهمون بده ،هم میتونه خوب باشه هم اینطوری مشارکت هم بالا میره . البته فقط یه پیشنهاد دوستانه بود.
بازم در کل خوشحالم جمع کتابخون داریم.
موفق باشید .:rose::rose:

کدوم اپ داره این کتابو؟ من یبار تو سرچ اینترنتی به عنوانش برخوردم فکر کردم دیالوگ بین حیواناته و واسه بچه هاس لذا گذر کردم ازش.

3 پسندیده

سلام

شما کدوم کتاب رو خوندید؟
اخه ما دو دسته کتاب را برای رای گیری گذاشتیم یه دسته با سطح بالاتر و یه دسته با سطح متوسط
اتفاقا تو دسته دوم مثلا تو دهکده زبان همین مزرعه حیوانات هم بود
پیشنهادتون خوب هست در سال جدید پیشنهادات رو جمع بندی می کنیم انشالله و براساس اون تغییراتی ایجاد می کنیم که تعداد بیشتری بتونن ادامه بدهند.

1 پسندیده

آره دقیقا
ممنون از توجهتون :tulip:

2 پسندیده