چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

مختارین
کسی اجبارتون نکرده

2 پسندیده

میدونم

1 پسندیده

خب خداروشکر

1 پسندیده

با احترام بنده خانم حیدری هستم

من چند بار تا حالا در جواب دوستان گفتم اپ librivox هم متن داره هم صوت فقط
هایلایت نمی تونید بکنید.:high_brightness:البته صوتش با هرمس هم هم خوانی داره.:high_brightness:
بعد من چندین کتاب بزرگ را به این روش که متن تو هرمس صوت یه جای دیگه خوندم. اگر دو تا دستگاه در اختیار داشته باشید که خیلی اسون تر هست مثلا یک لپ تاپ همراه یک گوشی و یا یک گوشی با یک تب لت.
و اینکه متنی که در هرمس هست با صوت هایی که می تونید از سایت librivox دانلود کنید همخوانی داره.
بعد اینکه دوستانی که می گن سخت هست نا امید نشن یه ده تا فصل که بخونن راه می افتن. این روش گسترده خوانی هست یعنی حتی لازم نیست معنی تک تک جملات را به بهترین وجه متوجه بشید. مفهوم کلی داستان را دنبال کنید.
چطوره حالا تک تک امار بدین که خوندین یا نه و اینکه با چه مشکلی برخورد کردین. من راستش هدفم این بود که ترس خیلی ها از کتاب اصلی رو خوندن بریزه.
کسانی هم که خدایی ناکرده ناامید شدن بیان بگن تا بهشون روحیه بدیم.

3 پسندیده

:high_brightness::high_brightness:برنامه فردا هم همون 5 فصل دوم هست یعنی 6 تا 10 که همون 1 ساعت و نیم زمان میبره :high_brightness::high_brightness:
چطوره یک نظر سنجی هم برای برنامه امروز بگیریم.

• تا انتهای برنامه امروز خواندم.
  • تعداد فصل ها زیاد هست.
  • مشکل نرم افزاری دارم.
  • هنوز شروع نکردم.
  • نسخه غیر اصلی که برای دهکده زبان هست می خونم.

0 رأی دهنده

یه سوال: چه کار باید کرد که نظر سنجی وقتی نتایج را نشان بده را می زنی اسم افراد را زیر انتخابی که کردند نشون بده؟

3 پسندیده

این در تخصص اقا کامبیز هست @YoKambiz

3 پسندیده

موقع ایجاد نظر سنجی یه سوال میپرسه

شما باید تیک نمایش رای دهندگان رو بزنید.

3 پسندیده

من اپ هرمس روخریداری کردم ولی بعضی ازکلماتی روکه نمیدونم هایلایت نمیکنه وهیچ معنی نشون نمیده.چرا؟؟؟
کلماتی مثل فعلهای دوحرفی یاکلماتی مثلdressing_gown هم براش معنی کاملی ارائه نمیده.چرا؟؟؟

2 پسندیده

برخی کلمات که مثلا نصفش خط بعد هست هایلایت نمی شن. و خب هر نرم افزاری یک کاستی هایی دارد.

1 پسندیده

من یه پیشنهاد دارم
میتونیم فعلا تا وقتی که اپلیکیشن کتاب آماده بشه
از کتاب های نسخه کامل دهکده زبان استفاده کنیم که همشون صوت و متن رو همزمان دارن و میشه راحت هم هایلایت کرد

حالا بقیه دوستان هم نظر بدن که اگه به جمع بندی رسیدیم یه نظر سنجی از بین کتاب های دهکده زبان برگزار کنیم

3 پسندیده

موافقم,
////////////////////////
همین کتاب رو اونجا بخونیم خوبه

2 پسندیده

سلام منم موافقم از کتاب های دهکده زبان استفاده کنیم
حدود ۲ ماه من دهکده زبان میخونم

2 پسندیده

منم موافقم

2 پسندیده

@m_heidari
سلام خانوم حیدری
نظر شما چیه؟ :blush:

1 پسندیده

با سلام
راستش این چالش متعلق به همه ی بچه هایی هست که توش شرکت کردند یا دوست دارند شرکت کنند پس هر چی جمع بگند البته من یک پیشنهاد تکمیلی دارم که بچه هایی که دارند کتاب انا کارنینا را می خونند و برای سطحشون مناسب هست ادامه بدن و بچه هایی که سطح شون متوسط هست یک کتاب دیگه را رای گیری کنیم بینشون. داخل دهکده زبان.

2 پسندیده

خیلی ممنون از اینکه در کنار ما هستید و نظر میدید
حتما امشب از دوستان یک نظر سنجی به عمل میارم

دو کتاب سطح پیشرفته
و دو کتاب متن اصلی رو معرفی میکنم که بچه بینشون رای گیری کنن :blush:

شما هم اگه تو موارد بالا کتابی مد نظرتون هستن به من بگید که اعمال کنم
اگر هم چیز خاصی مدنظرتون نیست خوشحال میشم که کمکمون کنید :relaxed:

4 پسندیده

اگر از دهکده زبان قرار هست رای گیری کنید من پیشنهادم این هست که 1984 یا animal farm که لغات اسون تری دارند رای گیری کنید که افرادی هم که متوسط باشند بتوانند کتاب اصلی را بخونند.(تا مثل نظر سنجی قبل نشه)
پیشنهاد می کنم یه توضیحی هم از تعداد صفحات کتاب و اینکه چقدر سخت هست جلوی گزینه های رای گیری اضافه کنید که با دید باز رای بدهند بچه ها

راستش بهره بردن از هر مسئله ای همواره دو طرفه هست.
قبلا از مطالب این تالار که یکی از فعالان اصلی آن هم شما هستید بهره ی بسیار برده ایم.
با تشکر

4 پسندیده

گزینه های خیلی خوبی مطرح کردید :+1: :ok_hand: خیلی ها از جمله خودم دوست دارن این دو کتاب رو به زبان انگلیسی بخونن

بقیه دوستان هم اگه کتاب خاصی مد نظرشون هست (فقط از قسمت تک زبانه متن اصلی در اپلیکیشن دهکده زبان) معرفی کنن که تو نظر سنجی بگنجونیم :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

اون کتاب اصلی انا کارینا هم عالیه منتها فکر کنم چون طولانیه و زمانش هر روز برای خوندن زیاده, فشار زیاد میشه, ولی خب من خودم حتما تو برنامه دارم که کتاب اصلی و کاملشو بخونم

2 پسندیده

آره منم واقعا با شما موافقم
کتاب فوق العاده اییه با نویسنده ای فوق العاده
منتهی یکم طولانیه و الان هم که نزدیک عیده یکم برنامه ی زندگی و کار فشرده تره
واسه همین تمرکز کردن بهش یکم سخته

2 پسندیده