چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

اها ممنونم

عه من فکریدم چپتری میرید جلو :expressionless:

پس باید حساب کنم
61چپترو تو ۱۰روز پیاده کنم
روزی ۵.۶چپتر میشه

2 پسندیده

نه نیاز نیست عجله کنی
تا آخر اسفند فرصت داره

اما تا آخر بهمن تمومش میکنیم که یکی دیگه رو هم شروع کنیم (هر دو هفته یک کتاب)

1 پسندیده

نه ایشالا تا اخر بهمن تمومش میکنم
خیلی کش پیدا کنه خسته کننده میشه

ممنونم :star2:

2 پسندیده

سلام دوستان شرمنده من قبلا کتاب آنا رو در رای گیری شرکت کردم
ولی خب من نمیرسم به روزی 40صفحه. :disappointed_relieved:
از چالشای بعدی ایشالاه میام

3 پسندیده

تا آخر اسفند فرصت داریم برای خوندنشون
یکیشون ۲۰۱۹ صفحه و اون یکی چهارصد و سی و دو

شما روزی ۱۰ صفحه هم‌ بخونید تا آخر اسفند تمومه

4 پسندیده

سلام و درود به دوستان (خانوم) های عزیز و کتابخون حاضر در این چالش :raised_hand: :v:

دوستان یه آمار از مطالعه ی این چند روزتون بدید که چالش رو پر رونق تر ادامه بدیم.

2 پسندیده

سلام.وقتتون بخیروسلامتی. خیلی ممنونم ازپیگیریهای بیدریغتون. من همونطور که قبلا هم عرض کردم چون کتاب غیر الکترونیکی آنا روداشتم،وازطرفیم دوسه ماهی بودهیچ کتابی بانگلیسی نخونده بودم،خیلی دوست داشتم حالا که فرصت خوبی پیش اومده این کتابو مطالعه کنم. اما نه الکترونیکی ،(دوست داشتم فقط صوتشو داشته باشم)،امامتاسفانه هیچکدوم ازصوتها بامتن کتابیکه دارم نمیخوند. اول دوروزه ازطریق دهکده هرشش فصل کتابو(صوت ومتن)،خوندم. اماراستش لذت چندانی برام نداشت. بنظرم خیلی خیلی خلاصه شده بودوالبته فوق العاده راحت. یکی دوقسمت ازفصل اول روهم ازکتاب خودم خوندم وصوتشم ازطریق lirbvroxگوش کردم،امابازهم راضی نبودم. نهایتاتصمیم دارم کتاب دوموچون صوت ومتن همزمانش تودهکده هست وخب دیکشنری وقابلیت هایلایت روهم داره بخونم وآناروهم هروقت فرصت داشتم فقط متنشوباکتاب بخونم.

4 پسندیده

البته که ازپیشنهادوتجربه خوب شماوسایردوستان،نظری داشته باشید خوشحال میشم بفرمایید که استفاده کنم. مممنونم

2 پسندیده

سلام
خیلی خوبه که تو این چالش همکاری میکنید و به خاطر این ازتون ممنونم
اما همونطور که خودتون فرمودید کتاب دوم (غرور و تعصب) چون صوت و متن هماهنگ داره برای مطالعه ی گسترده مناسب تره

و اینم اضافه کنم که اگه دوستان تا آخر بهمن بتونن این کتابو تموم کنن ، یک کتاب دیگه رو هم
شروع میکنیم

3 پسندیده

سلام
تا الان 2 فصل خوندم

(چون قبلا خونده بودم
دیروز مرورشون کردم)

2 پسندیده

سلام دوستان
شما چطوری می تونید روزی ۴۰ صفحه داستان بخونید مگه میشه ???

1 پسندیده

دوستان،من واقعابه کسایی که گفتن سطح این کتاب راحته باید تبریک بگم:rose::rose::rose:…من یکی که واقعادارم کندپیش میرم. هرصفحه اش برام پرازکلمات ادبی ناشناخته اس.:persevere::persevere:

1 پسندیده

من تازه فصل هفتم کتاب ازدهکده زبان هستم.:cry::cry::cry:یعنی54 فصل دیگه مونده.بااین وضعیت فکرنکنم به انتهای این چالش برسم.:cry::cry::cry:

2 پسندیده

سلام
آفرین خیلی خوبه :clap: :clap:
فصل های بعد رو هم اگه بعد از یکبار خوندن، یک بار هم مرور کنی خیلی خیلی پر فایده یست

3 پسندیده

شما عجله نکنید اصلا
سر حوصله و با طمانینه بخونید
مطمئن باشید کم کم راه میفتید

البته این رو هم باید اضافه کنم، اگه این نسخه براتون زیادی سخته سعی کنید از نسخه های ساده شده استفاده کنید تا به مرور به سطح مورد نظرتون برسید

مهم اینه که دور هم کتاب بخونیم و لذت ببریم
لذت بردن شرط اصلیه، چون اگه از هر کاری لذت نبریم، اون کار برامون در ابتدا دلزدگی و به مرور ترس و تنفر ایجاد میکنه

2 پسندیده

ب طور عادی هر فصل رو دوبار میخونم :neutral_face::sweat_smile:
الان احتمالا ۳بارش کنم ک قشنگ خیالم راحت باشه

1 پسندیده

لازم نیست اینجوری
یه بار درست بخون بره و به جای دو بار خوندن یه کتاب، دو تا کتاب مختلف بخون

این روش کم کم دل زدگی به وجود میاره

پ.ن: البته این تجربه شخصی خودمه

2 پسندیده

باشه
پس از امروز همون یبارو خوب میخونم بره خونشون :thinking::blush:

ممنون

3 پسندیده

آقافرزادشمامعلومه که سطح زبانتون خیلی خوب هست.:ok_hand::ok_hand:چون این کتاب دهکده زبان،یکی ازمنابع کنکورکارشناسی ارشدادبیات انگلیسیه.اون هم بچه هایی که رتبه برترمیخوان بشن.درسطح بندی از1تا7کتابها…6هست.کلی لغت وآرایه ادبی داره.

1 پسندیده

من دارم تاب انا کارنیا رو میخونم البته تو دهکده, اینجوری راحت ترم, هم معنی لغات رو سریع میبینم هم هایلاتش میکنم, بعدش هم همین کتاب جدید رو شروع میکنم.
اینم خلاصه وضعیت من

4 پسندیده