چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

6 پسندیده

سلام به دوستان پرتلاشم.این جمله ی آقای دارسی که میگه:وقتی من صاحب خونه وزندگی شدم بایدکتابخونه ی عالیی داشته باشم وگرنه کارم زاره…منو یاد یه ضرب المثل انگلیسی انداخت باین مضمون که:آدمهای فقیر(ازنظرفکری وعقلی)،تلویزیون بزرگی دارندتوخونه هاشون و آدمهای ثروتمند(ازنظررشدفکری وفرهیختگی)کتابخونه بزرگی. البته اینجا بایداین روهم درنظربگیریم که صرف داشتن کتابخونه بزرگ وتعدادزیادی کتاب دلیل براندیشمندی وفرهیختگی نمیشه. چه بسا کسانی هستندهمیشه که قدرت خریدکتاب روندارنداما ازهرراهی که شده سعی می کنندرشد فکری خودشون روبالاببرند.جایی شنیدم کتابفروشی چندسال قبل ،جوانیومی بینه که چندروز پشت سرهم میادکتابفروشیش سرمیزنه وهرروزقسمتی ازیه کتاب خاص را مطالعه میکنه وبدون خریدن میره…کتابفروشه گویامتوجه میشه اون جوون توانایی خریدن کتابونداره و خلاصه بهش هدیه میکنه. ممنونم ازتوجه دوستان خوبم

10 پسندیده

سلام مژده خانوم خوش ذوق. من هربارنوشته ای ازشماتوتالارببینم سعی میکنم حتمابخونم،چون نوشته هاتون ناخوداگاه حس خوبی بهم میده وبرام جالب وخنده دارن. زیاددرقید آمار دادن و…نیستم بدون هیچ دلیل خاصی. امابخاطراینکه ذوق شمادیگه کورنشه ازین به بعدآمار میدم.:hugs::hugs:امیدوارم همیشه شادوسلامت وپرانرژی باشید.

6 پسندیده

تایید میشه :+1::+1::+1::+1:

2 پسندیده

سلام، خیلی جالب بود :+1: لذت بردم

2 پسندیده

سلام صبا جان
قربونت لطف داری زیااااد :heart_eyes::heart_eyes::joy:

چ خوووب کار خیلی خوبی میکنی :heart_eyes::heart_eyes::heart::tulip::heart::tulip:

ممنونم فدات همچنین :tulip::heart_eyes::heart_eyes:

الان شما @YoKambiz دقیقا چیوووو تایید کردین؟ :expressionless::unamused:

2 پسندیده

9 پسندیده

9 پسندیده

سلام.خیلی ممنونم ازلطف وتوجه شما.موفق وپایدار باشید.:blush:

2 پسندیده

6 پسندیده

گفتم یه کم از آنا کارنینا اینجا بگم شخصیت پردازی تولستوی تو این کتاب حرف نداره و این که اینقدر قشنگ تونسته تقابل بین تفکرات آدم ها را نشان بده.

3 پسندیده

5 پسندیده

6 پسندیده

یه نکته درباره سختی کار با هرمس بگم.
وقتی تعداد صفحات از هزار بره بالا دائما هنگ می کنه یا وقتی می خوای بری صفحه بعد پرش می کنه 10 صفحه بعد و دیکشنری اش هم به سختی بالا می یاد. البته فکر می کنم شاید به رم بالا نیاز داشته باشه اخه رم گوشی من 2 هست.
می خواستم بپرسم شما از چه نرم افزاری برای کتاب خوندن استفاده می کنید که واقعا راضی باشید.

1 پسندیده

سلام
در حال حاضر من از طریق سایت www.magicscroll.net کتابارو میخونم

برای دیکشنری هم پست زیر رو ببینید

4 پسندیده

ممنون خیلی خوب
ولی اگه یه روشی بود که به اینترنت دائمی نیاز نداشت خیلی بهتر بود.
سایتش خیلی خوانا و خوب هست.

2 پسندیده

چند وقته کسی از اینکه چقدر توی کتابخونی پیش رفته صحبتی نکرده گفتم خودم یه گزارشی بدم.
من چند وقت پیش تا پارت 7 آنا کارنینا را تموم کردم تا دیگه نرم افزار هرمس با مشکل مواجه شد هنوز همون
سر پارت 8 موندم. انشالله این هفته یه راه جدید برای کتاب خوندن پیدا کنم و تمومش کنم.

2 پسندیده

اتفاقا امشب میخواستم آمار بدم
عصر یه چپتر خوندم
اما چون ممکنه تا شب هم بخونم
همون شب میزارم آمارشو میدم
چون تا ۲۸ام باید تمومش کنم

4 پسندیده

این کتاب animal farm چقد کتاب خوبیه.

آدم اسمش رو میبینه فکر میکنه کتاب کارتونی ای و مسخره ایه.

ولی کل کتابش عمیقه و کلی تاریخ و سیاست داره. خیلی برام جالب بود :thinking:

3 پسندیده

کتاب مفهومی هستش
من چند روز پیش از افورتلس ی ایمیل داشتم که داخلش ای جی این کتاب رو بررسی کرده بود.

2 پسندیده