چرا تبلیغتون کمه! نظیرِ شما که نایابه!

فقط تبلیع کنید!!! من از حرفای استاد امیرشریفی با شما آشنا شدم…

5 پسندیده

چشم. انشالا در آینده نزدیک تبلیغات رو بالا میبریم.

فقط استاد امیرشریفی کی هستن؟

3 پسندیده

سلام استاد.
وقتتون بخیر.
خدایی من از وقتی که با زبانشناس آشنا شدم حس خوبی داشتم و کلی تبلیغ کردم و اپلیکشن رو به دوستان و آشنایان دادم.
اینقدر تبلیغ میکنم و از زبانشناس خوب میگم که شوهرم میگن کلاً فروغ تو کاره تبلیغ کردنه :slightly_smiling_face:
الان شوهرم اینقدر علاقه مند شدن به زبانشناس که از هفته پیش شروع کردن :wink:
انشاالله سلامت باشینٰ شما و تمام دوستانی که زحمت میکشن تا بتونیم به آرزوی دیرینه مکالمه روان انگلیسی برسیم :heart_eyes:
پیروز باشین.
یاعلی.:pray:

8 پسندیده

خیلی ممنونم. ما هم دقیقا به خاطر داشتن کاربرهایی مثل شما انگیزه داریم با قدرت تمام ادامه بدیم :muscle:

7 پسندیده

خواهش میکنم استادٰ من از شماٰ آقای کامبیزٰ خانم نسیم و سایر دوستان ممنونم:clap::clap::clap::clap::clap::clap::rose:
با اجازه بزرگان یک توصیه رو به دوستانی که تازه شروع کردن میدم.:slightly_smiling_face: ( اینقدر خوبه که دلم نیومد نگم :wink:)
من نیمه دوم شهریور ماه با زبانشناس آشنا شدمٰ از مهر ماه با داستان های کودکانه شروع کردم سطحم خیلی بالاتر بودٰ و بعد به توصیه دوستان (نسیم عزیزم :kissing_heart:) تغییر دادم به انگلیسی قدرت ولی چون وقت زیادی نداشتم و فکر میکردم با این روش بدون تلاش انگلیسی یاد میگیرم خیلی نگذشت که یکم بی انگیزه شدم ولی هنوز میدونستم که زبانشناس عالی ترینه(و به خیلی از دوستام توصیه میکردم :heart_eyes: ) هفته گذشته بعد از متقاعد کردن شوهرم برای انتخاب زبانشناس خیلی اتفاقی شروع کردم به خوندن و گوش دادن کتاب گویا با صدای انگیزه بخش آقای A.J که دلایل و چون و چرای موفق بودن روش Effortlesss English رو توضیح میدن و اونجا بود که فهمیدم Effortless English ابتدای مسیر یادگیری نیست بلکه result تلاش ماست که بدون هیچ تلاشی انگلیسی صحبت میکنیم :wink:. البته چیزای خیلی زیادی یاد گرفتم واسه همین به همه دوستان وقت گذاشتن واسه کتاب گویا رو توصیه میکنم. :heart_eyes:
انشاالله طی همین هفته با انگیزه تمام و آگاهی کامل انگلیسی قدرت رو دوباره شروع خواهم کرد.:pray::slightly_smiling_face:
انشاالله شاد و سالم باشین. :star_struck::pray:
یاعلی. :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

بنده پیشنهاد اضافه تری هم دارم … تو مارکت های معروف اندرویدی مثل کافه بازار و مارکت هیچ اسمی از زبانشناس نیست . اگر برنامه رو اونجا هم قرار بدید مخاطبای بیشتری جذب مشین حتما .

:rose::rose::rose:

2 پسندیده