چندبار هر داستان را بخوانیم

سلام یه سوال کلی داشتم،هر داستان رو چندبار گوش کنیم؟من وقتی چندبار گوش میدم و لغاتی که بلد نیستم رو یاد گرفتم میتونم بدون متن برا خودم داستان رو از اول تا اخر بگم ولی اهسته و اروم میتونم اینکارو انجام بدم.دوس دارم سریع از حفظ بگم ،ایا برا اینکار باید بیشتر گوش کنم؟لطفا راهنمائی کنید…ممنون

======================
این تاپیک مربوط به درس «سلطان پرندگان» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی دوم»)

1 پسندیده

در این تاپیک بحث خوبی در این رابطه صورت گرفته:

2 پسندیده

سلام،من خودم تکرار و و تکرار و مرور و ادامه به جلو رو روش قرار دادم ،یعنی اینکه میخونم ،کوش میدم ،دوباره تا حس کنم مسلط شدم ،رد مشم درس بعدی. ادامه میدم ، باز برمیکردم مرور میکنم . قرار نیس به یکباره مسلط شیم،قراره به مرور یاد بگیریم:smiley::smiley::smiley::smiley:

1 پسندیده

بنظرم بستگی به خودتون داره که هدفتون چی باشه مثلا هدف من اینه که دایره لغاتم ارتقا پیدا کنه و با تلفظ اشنا بشم برای همین برای من هر داستان 7تا10 بار گوش دادنش کافیه و هرچه سطح داستان بالاتر میره دفعات گوش دادن من هم بیشتر میشه چون داستان سخت تره اما اگه کسی بخواد که داستان رو مسلط شه و بتونه روان همزمان با گوینده بگه خب دفعات بیشتری میطلبه

2 پسندیده

چرا من نمبتونم ارتقا بدم ؟ پول رو واریز میکنم دوباره به حسابم برمیگرده

1 پسندیده