پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

بله
ایده خوبیه، یکمی گرافیک محیط اپ هم برای بچه ها و نوحوانان مناسبه
کلا یکمی دستمون رو تو تغییر محیط و … باز بذارین بهتره
متشکرم

3 پسندیده

@hnaseri
سلام. وقت بخیر

لطفا چینش دروس رو بررسی کنید حتما

سری ۴م و ۲م…جابه جا چیده شدن

وقت تون بخیر @hnaseri

aFsaneh_boroumand

لطفا برا این دوره هم متن بذارید…همونطور که برا همین عنوان دوره از همین کمپانی متن گذاشتید.

چون مطالب و لهجه بگونه ای هست که اصطلاحات و واژگانی آوورده میشن که حتما باید دیکشنری براحتی در دسترس باشه…که متاسفانه نیست

ممنون میشم در مرحله اول اضافه کردن متن درس، حداقل عنوان اون درس به عنوان متن اولیه وارد بشه
که بشه در حین اجرای ویدیو، به دیکشنری به راحتی دسترسی داشت. متشکرم

2 پسندیده

ممنون میشم دوره ای که مد نظرتون هست رو اطلاع بدین

2 پسندیده

یک امکان و ابزاری که میشه به زبان‌شناس اضافه کرد که خیلی بهتر بشه، یه باکس ترجمه هست که مثلاً به سرور گوگل ترنسلت وصل باشه و بشه جمله انداخت توش.
متنی که میخوای رو select کنی، تو همون صفحه‌ای که هستی بزنی ترجمه بشه توسط ترنسلیت گوگل

از اونجا که بسیاری از دوره‌ها، ترجمه نداره؛ این نیاز خیلی حس میشه که بخوای ترجمه تعدادی از جملات یک درس رو بفهمی. من هر بار جمله رو از داخل برنامه کپی میکنم. میرم در مرورگر گوشی در گوگل ترنسلیت پیست میکنم. این روند طولانی می‌تونه توسط شما کوتاه بشه و این اتفاق داخل خود برنامه بیفته

3 پسندیده

لطفاً مرور رندوم رو به لایتنر اضافه کنید.

4 پسندیده

سلام وقت بخیر.لطفا این امکان رو فراهم کنید که تو قسمت پخش خودکار خودمون بتونیم درس هارو انتخاب کنیم، درس ها در حالت عادی بصورت پشت سرهم پخش میشه ولی اگه بشه از دوره های مختلف خودمون درس هارو برای پخش خودکار انتخاب کنیم خیلی خوب میشه.:rose:

3 پسندیده

در برخی بخش ها، مثلا کتاب های ساده، تعداد زیادی کتاب هست، گمان کنم بیش از یکصد و سی تا
یک کتاب رو انتخاب می کنیم
اما در نوار بالا فایل کتاب های ساده میاد و هر بار دوباره باید بریم و کتاب رو پیدا کنیم
اگه این امکان اضافه بشه که علاوه بر فایل کتاب های ساده، خود همون کتاب هم اضافه بشه بهتره
متشکرم

3 پسندیده

سلام دوستان

اگر امکان داره برای دانلود حجم یک course یا فایل های بزرگ یا… گزینه اشتراک گذاری دانلود از مرورگر یا ADM هم اضافه بشود
یکجورایی سرعت دانلود داخل مروگر و ADM بهتر است🌹.

همین پیشنهادم به این خاطر موقع توقف دانلود در زبانشناس گوشی ام هنگ می‌کند ولی داخل مرورگر توقف دانلود برام مشکلی ندارد

انشاالله این مشکل و پیشنهادم به تیم زبان‌شناس رسونده باشد

3 پسندیده

سلام
برای اینکه آخرین درسی رو که خوندین ببینین
میتونین از منویی که حالت سه خط داره و و در بالای دوره قرار داره
ترتیب چینش دروس رو از حالت ترتیب اصلی به «آخرین مطالعه» تغییر بدین
تا آخرین درسی که در اون دسته خوندین رو در بالای لیست بهتون نشون بده.

5 پسندیده

برنامه خیلی عالی هستش.اگر امکانش هست ابزارک هم اضافه بشه. مخصوصا بخش لایتنرش. رو صفحه اصلی گوشم واقعا کمبودش احساس میشه. خودم شدیدا نیاز دارم بهش. ممنون

1 پسندیده

توی بخش اصلی نرم افزار، اون گردی بزرگ که سطح رو مثلا نشون میده رو میشه به صورت کوچک شده گذاشت اون بالا، کنار روز و ستاره ها.

میشه سکه یا جم تعریف کرد و بشه با اون یه کارایی کرد، مثلا مثل دولینگو تا حداکثر دو روز رو بشه از استریک محافظت کرد.

زبان کلی برنامه رو هم میشه تنظیم کرد که انگلیسی بشه یا فارسی. بعد وقتی انگلیسی شد دیگ همه چیش انگلیسی بشه، مثل اسامی دروس و اینچیزا.

آرشیو کتب و دوره ها هم که گفتم قبلا، خصوصا اگر بدونیم کی آرشیو کردیم.

رنکینگ یا لیگ یا چالش های خاص هم میشه برگزار کرد.

چون نرم افزار فارسی هست و مخاطبان غالبا ایرانی هستند، اگر بشه جایزه مالی هم گرفت جالب میشه. صد البته که شرط شرکت در مسابقات مربوط به گروه خاصی باشه، مثلا تنها افرادی که اشتراک فعال طلایی دارند و از مدت اشتراک های طلایی اونها چند سالی گذشته باشه (کاربر فعال)

تصویر در لایتنر هم که خیلیا گفتن. البته به نظر برای تمامی لغات امکانش نیست. (نمونه مشابه در حالت کتابخوانی مایکروسافت اج! که وقتی نشانگر رو روی برخی کلمات میبریم، حالت ستاره ای پیدا می‌کنه و عکس اون رو نشون میده)

صفحه هوم رو میشه بهبود داد. اون گردی بزرگ رو ببرید بالا و کوچیک کنید. دوره های فعال رو با جزییات بیشتر لیستی کنید.
مثلا من دارم این کتاب رو میخونم. آخرین بار کی خوندم ، چند دقیقه خوندم و چه تعداد لغت از اون رو بلد و چقدر توی لایتنرم رفته.

2 پسندیده

اگه بشه خود اپلیکیشن امکان ضبط صدا داشته باشه عالی میشه…

تو چک کردن تلفظ خیلی کمک کننده است

ممنون از توجهتون⚘

8 پسندیده

سلام. اگه امکان داره یه دکمه تکرار مکرر هم به این بخش اضافه بشه که مثال رو دائم تکرار کنه. با تشکر از تیم عالی زبانشناس

6 پسندیده

چک کردم
متاسفانه در این حالت ترتیب فصل های کتاب هم بهم می ریزه

2 پسندیده

بله باید بعد از اینکه کتاب رو پیدا کردید و واردش شدید دوباره تنظیم ترتیب رو به حالت اصلی برگردونید.

1 پسندیده

سلام خداقوت ممنون از نرم افزار خوبتون میخاستم یه پیشنهاد بدم برای کسانی که درحال رانندگی یا مشغول کاری دیگر همزمان با یادگیری زبانشناس هستن

اگر لایتنر بصورت خودکار با توقف چند ثانیه از لغتی به لغت دیگر برود که دیگر نیاز نباشه خودمون دستی وارد کنیم برود عالی میشود
مثلا با صدای ویس هرشخص که میدانم یا نمیدانم بصورت هوشمند به لغت بعد برود تا بصورت دستی نیاز نباشه وارد کنیم

4 پسندیده

سلام
براي قسمت پخش فايلهاي صوتي پيشنهادي خدمت‌تون دارم.
لطفا در تنظيمات پخش فايل صوتي اين امكان رو اضافه كنيد كه بتوانيم بين پخش صوت جمله‌ها (يا پاراگرافها) فاصله گذاري (سكوت) انجام بديم. يعني بگيم به ميزان n ثانيه سكوت اضافه بشه، يا به ميزان زمان خود اون پاراگراف سكوت ايجاد بشه.
اينطوري ما يك جمله رو مي‌شنويم. بعدش سكوت. و ما اون جمله رو خودمون ميگيم. و بعد نرم افزار جمله بعدي رو مي‌گه.
لطفا اين قابليت سكوت‌گذاري، در همه حالتها وجود داشته باشه. يعني چه ما بخواهيم يك پاراگراف رو پشت سر هم تكرار بكنه، چه بخواهيم كه كل متن رو پشت سر هم بخونه.
اگر ما گفتيم كه سكوت نباشه، به همين شكل فعلي پخش بشه. ولي اگر گفتيم سكوت باشه، بين هر جمله، اون مقدار سكوتي كه گفتيم ايجاد بشه و ما جمله رو بگيم و نرم افزار صداي بعدي رو پخش بكنه.

يك موضوع ديگه هم اينكه اگر زحمت بكشيد، اين رو هم اضافه كنيد كه مثلا يك جمله n بار (مثلا سه بار) تكرار بشه و بعد بره سر جمله بعدي. اين اعداد توسط خود ما به سيستم داده بشه.

اين موارد اگر به پخش صوت اضافه بشه،‌ كاملا مي‌تونيم موقع قدم زدن (مثلا در پارك) با نرم افزار تعامل داشته باشيم، و يك جمله بشنويم و بعدش خودمان آن جمله رو تكرار كنيم و … و وقتي كاملا مسلط شديم بريم به روش تكرار سايه و همزمان با گوينده،‌ خودمون همان جملات رو بگيم.

از شما بسيار سپاسگزارم

5 پسندیده

سلام
در مورد تخفیفات
در واقع اعتراض دارم
بحث تخفیف ها نظام مند نیست
یعنی من بعد از حدود دو سال هنوز نفهمیدم زبان شناس کی و چطور تخفیف میده، چطوری میشه درخواست کرد و …
مثلا یکی از همسایه ها رو متقاعد کردم از زبان شناس استفاده کنه
از اپ پیام تخفیف پنجاه درصد براش اومد
و بنده قصد داشتم براشون پرداخت کنم بعنوان هدیه شروع
الان ناگهانی این تخفیف حذف شده
پیشنهادها: :arrow_down_small:
در مورد تخفیفات یک اعلامیه تهیه و اطلاع رسانی بشه
تخفیف ها رو نظام مند کنید، مثلا اگر یک ماه قبل از پایان تمدید کردیم پنجاه درصد تخفیف بگیریم
یا اگه خواستیم اشتراک هدیه بدیم فلان قدر تخفیف اعمال بشه
همچنین زمان هایی مثل سالگرد تاسیس زبان شناس و … رو واضح و عمومی اعلام کنید که بتونیم استفاده کنیم
بعلاوه در مورد دانش آموزان، دانشجویان، خانم های خانه دار، افراد تحت پوشش بهزیستی و … تخفیفات دائم و با درصد مشخصی تعیین بشه
کد معرف بدین، و به ازای هر معرفی یک درصدی تخفیف اعمال بشه. بحثی در مورد خودم ندارم، اما شاید تا الان بیش از چهل نفر رو متقاعد کردم زبان شناس رو نصب کنن
مورد بعد اعمال تخفیف در مورد اولین بار، تمدید سال اول، تمدید سال دوم و … است
و در نهایت، هر چند کاملا قبول دارم ارزشش رو داره، اما افزایش قیمت اشتراک جهشی و زیاد بود

8 پسندیده

سلام دوست خوبم وقتتون بخیر باشه :rose:

بخوام یه توضیح کلی در مورد تخفیف ها بدم به این صورته که تخفیف در حالت کلی فقط دو حالت داره:

1- تخفیف‌های همگانی که از طریق برنامه و شبکه‌های اجتماعی اطلاع رسانی میشه.

2- تخفیف توسط سیستم که به صورت رندوم خود سیستم به بعضی کاربرا تخفیف میده که خودکاره و متاسفانه ما نقشی در اون نداریم و به صورت اتومات فعال میشه.

برای تخفیف های همگانی هر فصل یک تخفیف داریم که هم در شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی میشه هم داخل خود اپلیکیشن

برای تخفیف های رندوم هم افرادی که به تازگی ثبت نام میکنند به مدت خیلی محدود تخفیف براشون رندوم و خودکار فعال میشه که مختص خرید اشتراک همون فرد هست و دست ما نیست و البته لازم به ذکره که اشخاص دیگه نمیتونن از اون تخفیف برای خرید اشتراک استفاده کنند و مختص همون شخص ثبت نام کننده هستش.

مهلت تخفیف های رندوم داخل اپلیکیشن نوشته میشه که تا چه مدت تخفیف براتون فعاله و مدت زمان محدودی هستش

برای بحث افزایش قیمت از اونجایی که تقریبا از کاربران قدیمی زبانشناس هستین خودتون مطلع هستین که بعد از مدت زیادی افزایش قیمت داشتیم و حقیقتا هزینه درسته افزایش پیدا کرده اما باز هم به نسبت شرایط و امکانات مبلغ زیادی نیست و اینکه ما بعد از چند سال ثبات قیمت افزایش قیمت داشتیم.

باز هم اگر ابهام و یا سوالی بود در بخش پشتیبانی درخدمتتون هستم اگر موردی بود با ما درمیون بزارین تا راهنماییتون کنم🌹

4 پسندیده

با سلام

تو صحبتی که با تیم پشتیبانی داشتم بیان شد که جعبه لایتنر قابل استفاده تو اپلیکیشن زبانشناس، جعبه لایتنر هوشمند هست که چک کردن معنی، تلفظ، یا مثال یک واژه، خروج اون واژه از جعبه رو به تاخیر میندازه. این طوری عملا یا باید یه واژه رو هر بار بدون چک کردن هیچ کدوم از این موارد فقط دید و “می دانم” رو زد که اون واژه روند مرور عادی اش رو طی کنه یا اینکه واژه تو جعبه باقی می مونه.

این طوری چندتا مشکل به وجود میاد. اولا اینکه همون طور که می دونیم تاکید میشه که واژگان رو تو context یاد بگیریم و نه به صورت منفرد. اما وقتی دیدن مثال ها خروج واژگان رو به تاخیر بندازه مجبور میشیم تو مرورها مثال ها رو نبینیم و این مورد مهمو از دست بدیم.

فرض کنید یه واژه چندتا معنی یا تلفظ یا کاربرد خاص داشته باشه و من تو مرورها یکی از اون هارو از فراموش کرده باشم یا تلفظی که تصور می کنم درسته، اشتباه باشه. اگه بعد از اینکه معنا و تلفظ و کاربرد اون واژه رو تو ذهنم مرور کردم نتونم از ترس اینکه اون واژه از جعبه لایتنر خارج نشه یه چک نهایی و در واقع راستی آزمایی بکنم که آیا کامل اون واژه رو بلد بودم یا نه، عملا تا به انتها و خروج اون واژه از جعبه با همون فراموشی یا اشتباهم ادامه خواهم داد.

با توجه به توضیحات گفته شده به نظر میاد کسی که هر چند وقت بخواد معنی، مثال یا تلفظ یه واژه در حال مرور رو چک کنه احتمالا هیچ وقت موفق نشه که هیچ واژه ای رو از جعبه خارج کنه. و این طوری حجم واژه های موجود تو جعبه زیاد و زیادتر بشه؛ به طوری که عملا مرور منظم و روزانه اون ها خیلی خسته کننده و ناممکن بشه و فرد انگیزه اش رو برای فعالیت های دیگه برای یادگیری زبان مثل دیدن فیلم و یا گوش کردن پادکست از دست بده؛ چون در اون صورت هم حجم واژه های موجود تو جعبه لایتنرش بیشتر میشه و مرورشون باز هم سخت تر!

بنا به دلایلی که عرض کردم به نظرم خیلی مناسبه که امکان استفاده از جعبه لایتنر کلاسیک که دارای خانه های مشخص برای مرور هست و چک کردن معنی و مثال و تلفظ تاثیری تو خروج واژه ازش نداره (در صورت اینکه “می دانم” انتخاب بشه)، برای کاربرانی که مایل به استفاده از اون روش باشن وجود داشته باشه. به عنوان مثال تو تنظیمات بشه انتخاب کرد که می خواید از کدوم حالت جعبه لایتنر استفاده کنید.

نکته بعدی هم اینکه جعبه لایتنر تقریبا هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخچه مرور اون واژه نمیده که این مورد خیلی کار کردن با اون رو خسته کننده می کنه. به نظر میاد واژه ها هر چی هم که مرور بشن باز هم قصد بیرون رفتن از جعبه رو ندارن. ضمن اینکه دونستن اینکه یه واژه چه روندی رو طی کرده (مثلا به صورت یه نمودار که محور عمودی اش “می دانم” و “نمی دانم” هست و محور عمودی اش تاریخ و زمان های مرور رو نشون میده) می تونه به تمرکز بالاتر برای یادگیری واژه هایی که باهاشون مشکل داریم کمک کنه.

حتی تو همین متد جعبه لایتنر هوشمند هم بد نیست که پس از آخرین مرور واژه و قبل از خروجش از جعبه لایتنر، به کاربر تذکر داده بشه که اون واژه در حال خارج شدن از جعبه هست و اگه دلش بخواد بتونه برای آخرین بار معنی، تفظ و مثالش رو چک کنه.

من به شخصه دوست دارم بدونم که یه واژه چند بار تا الان مرور شده و با چند بار مرور موفق دیگه می تونه از جعبه خارج بشه. و دوست دارم که تو هر بار مرور بعد از اینکه حتی با اطمینان کامل معنی و تلفظ و مثال واژه رو به یاد آوردم، قبل از زدن دکمه “می دانم” همه این موارد رو یه چک نهایی بکنم. احتمالا به همین دلیل هست که احساس می کنم تا حالا موفق نشدم هیچ کدوم از واژه هارو از جعبه لایتنر خارج کنم و تعداد زیاد واژه های موجود تو جعبه لایتنر داره مثل یه بار اضافی تو مسیر خوندن زبانم عمل می کنه. به همین دلیل استفاده از جعبه لایتنر کلاسیک رو به جعبه لایتنر هوشمند موجود تو اپلیکیشن ترجیح میدم.

با عرض پوزش بابت طولانی شدن پیام. هر جا که برداشت من اشتباه بود ممنون میشم تصحیحم کنید.

با سپاس

4 پسندیده