چالش let's talk «مسافرت»

سلام به همه دوستان

موضوع امروز درباره مسافرت ( زیارت) هستش.

برای گوش دادن به این مجموعه می تونید به درس وی آی پی ای جی هوگ که در اپلیکیشن موجوده یا به تاپیک مسافرت برید.

من در این وویس درباره دو تا موضوع که در درس اصلی ای جی صحبت میشه صحبت می کنم. یکی قدرت طراحی کردن از طبیعت و دیگری خاطره ای که از مسافرت داشتم و چجوری اون بهم کمک کرد تا از یه شرایط بد بیرون بیام.

10 پسندیده

سلام
الان کامل گوش دادم
اتفاقی که برای برادرتون افتاد قطعا ناراحت کننده بود و ان شا الله که روحشون قرین رحمت الهی باشه :rose:
و اما از اینکه بعدش تونسنتین با یه سفر زیارتی و سیاحتی و هم صحبتی با دوستای خوبتون ریکاوری بشین خوشحال کننده بود.
ان شا الله همیشه به شادی باشین و موفقیت در کمین لحظه هاتون باشه. :pray:

و اما راجع به ویستون و لحنتون و … جز عالی نمیشه گفت

3 پسندیده

از دست دادن یه عزیز، بدترین اتفاقیه که ادم می تونه تجربه کنه. همیشه دعا می کنم خدا به کسایی که این اتفاق براشون میفته قدرت تحمل بده. منم تقریبا یه تجربه مشابه داشتم. بعد از دست دادن مادرم، کل خونواده به یه سفر جاده ای طولانی رفتیم که ۱۰-۱۵ روز طول کشید. انگار می خواستیم از اون محیطی که این اتفاق افتاده بود دور باشیم.
و در مورد طبیعت هم باهاتون موافقم. بهترین سفر زیارتی می تونه دیدن طبیعت باشه و عبور و عبور .
دیگه در مورد روون و عالی حرف زدنتون، حرفی ندارم که بزنم. فقط به قول خودتون به احترامتون از جا بلند میشم.
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

حرف زدنتون که معرکه اس :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

اما درمورد بحث وویستون واقعا هیچی نمیتونم بگم :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::cry::cry:
انشاالله شما و خانوادتون همیشه و همیشه سلامت و مورد لطف و عنایت امام رضا باشین
و مطمئن باشین بهترین جای بهشت سهم برادرتون هست :rose::rose:

2 پسندیده

مرسی بابت هم دردیتون و مرسی بابت لطفی که دارید :rose:

بله خدا مادرتونو بیامرزه و به عزیزانتون عمر با عزت بده.
واقعا سفر یه آزاد کننده روح و روانه. من زیاد سفر نرفتم ولی این سفر واسه من یکی از روحانی ترین اتفاقایی بود که میتونست بیوفته.
من ثانیه به ثانیه تو جادشو یادمه چون همیشه بیدار بودم به گوشه کنارای جاده و طبیعتش خیره بودم.

مرسی مژده خانوم عزیز.
خیلی لطف داری. خدا خونوادتو حفظ کنه :rose:
ایشالا از مسافرت برگشتی منتظر وویساتون هستم :wink:

5 پسندیده

خیلی ناراحت شدم داداش
امیدوارم غم آخرت باشه و هر روز زندگیت فقط شادی ببینی :heart:

2 پسندیده

چاکرم دادا
مرسی ایشالا سلامت و سر زنده باشی :rose::rose:

2 پسندیده

الان وویسی که گذاشتین رو کامل گوش دادم.وقت نمیشد با تمرکز گوشش بدم
بابت اتفاقی که برا داداشتون افتاد واقعا متاثر شدم.انشالله روحشون در آرامش باشه :rose:
از کارتون هم که واژه عالی دیگه براش کمه
همه چیزش خوب و درجه ۱ بود :clap:

3 پسندیده

مرسی فاطمه خانوم لطف داری :rose:
خدا خونوادتو حفظ کنه واستون.

1 پسندیده