تالار زبانشناس

چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

Screenshot_20180217-204801

6 Likes

گفتم یه کم از آنا کارنینا اینجا بگم شخصیت پردازی تولستوی تو این کتاب حرف نداره و این که اینقدر قشنگ تونسته تقابل بین تفکرات آدم ها را نشان بده.

3 Likes

IMG_20171124_210132_964

5 Likes

Screenshot_20180221-171722

6 Likes

یه نکته درباره سختی کار با هرمس بگم.
وقتی تعداد صفحات از هزار بره بالا دائما هنگ می کنه یا وقتی می خوای بری صفحه بعد پرش می کنه 10 صفحه بعد و دیکشنری اش هم به سختی بالا می یاد. البته فکر می کنم شاید به رم بالا نیاز داشته باشه اخه رم گوشی من 2 هست.
می خواستم بپرسم شما از چه نرم افزاری برای کتاب خوندن استفاده می کنید که واقعا راضی باشید.

1 Likes

سلام
در حال حاضر من از طریق سایت www.magicscroll.net کتابارو میخونم

برای دیکشنری هم پست زیر رو ببینید

4 Likes

ممنون خیلی خوب
ولی اگه یه روشی بود که به اینترنت دائمی نیاز نداشت خیلی بهتر بود.
سایتش خیلی خوانا و خوب هست.

2 Likes

چند وقته کسی از اینکه چقدر توی کتابخونی پیش رفته صحبتی نکرده گفتم خودم یه گزارشی بدم.
من چند وقت پیش تا پارت 7 آنا کارنینا را تموم کردم تا دیگه نرم افزار هرمس با مشکل مواجه شد هنوز همون
سر پارت 8 موندم. انشالله این هفته یه راه جدید برای کتاب خوندن پیدا کنم و تمومش کنم.

2 Likes

اتفاقا امشب میخواستم آمار بدم
عصر یه چپتر خوندم
اما چون ممکنه تا شب هم بخونم
همون شب میزارم آمارشو میدم
چون تا ۲۸ام باید تمومش کنم

4 Likes

این کتاب animal farm چقد کتاب خوبیه.

آدم اسمش رو میبینه فکر میکنه کتاب کارتونی ای و مسخره ایه.

ولی کل کتابش عمیقه و کلی تاریخ و سیاست داره. خیلی برام جالب بود :thinking:

3 Likes

کتاب مفهومی هستش
من چند روز پیش از افورتلس ی ایمیل داشتم که داخلش ای جی این کتاب رو بررسی کرده بود.

2 Likes

آره تو پادکستش میتونید گوش بدید.

2 تا چپترشم کار کرده.

3 Likes

چه خوب
حتما اینکارو انجام میدم

1 Likes

سلام دوست خوبم. ممنونم ازپیگیری وهمراهیتون تواین پست. انشاالله بهترین راه رونه تنهاواسه کتاب خوندن،بلکه واسه موفقیت وپیشرفت هرچه بیشترتوزندگیتون پیدامی کنید. این چندروزه نتونستم کتاب روبخونم اما یکی دوروزه آینده آمار میزارم. موفق وسلامت وپایدار باشید.

3 Likes

Hey @Yo_Kambiz . I think this book is so marvelous.Animal farm written by Gorge Orville.I demand this book to everyone for reading,i read it and saw its movie, too. Awesome!

4 Likes

20180304_003047
فصل 17

6 Likes

افرین پیشرفت خوب بوده
از اونجایی که الان تقریبا نیمه اسفنده یه کم فک می کنم باید سرعتو ببرید بالا که تا پایان اسفند کتاب تموم بشه
سال جدید را باید با کتاب جدید شروع کنیم

2 Likes

سلام خانم حیدری
یه پیشنهادی داشتم
راستش من به دلایلی در این چالش نتونستم ادامه بدم چون متن کتاب بعد از یه فصلش دیدم هم سنگینه هم برام جذاب نیس.اگه بشه سال جدید یه تحولی در روش ایجاد کنیم.:blush:
به نظرم اگه چالش کتاب خوانی متمرکز بر یه کتاب خاص نشه بلکه هر کسی بر اساس سلیقه خودش کتاب انتخاب کنه و بخونه و امار بده و وقتی کتابش بع پایان رسید یه ویس انگلیسی از خلاصه فصول کتاب بهمون بده ،هم میتونه خوب باشه هم اینطوری مشارکت هم بالا میره . البته فقط یه پیشنهاد دوستانه بود.
بازم در کل خوشحالم جمع کتابخون داریم.
موفق باشید .:rose::rose:

کدوم اپ داره این کتابو؟ من یبار تو سرچ اینترنتی به عنوانش برخوردم فکر کردم دیالوگ بین حیواناته و واسه بچه هاس لذا گذر کردم ازش.

3 Likes

سلام

شما کدوم کتاب رو خوندید؟
اخه ما دو دسته کتاب را برای رای گیری گذاشتیم یه دسته با سطح بالاتر و یه دسته با سطح متوسط
اتفاقا تو دسته دوم مثلا تو دهکده زبان همین مزرعه حیوانات هم بود
پیشنهادتون خوب هست در سال جدید پیشنهادات رو جمع بندی می کنیم انشالله و براساس اون تغییراتی ایجاد می کنیم که تعداد بیشتری بتونن ادامه بدهند.

1 Likes

آره دقیقا
ممنون از توجهتون :tulip:

2 Likes