چالش let's talk « صد تایی شدن چالش »

Hi dear @ala.ra
Welcome :rose::rose:
Eager to see you :two_hearts::two_hearts:

2 پسندیده

سلام دوستان گلم:rose::blush:
آرزو میکنم همگی خوب و خوش و شاد باشید:blush: به مدت دو هفته هست که خیلی یهو سرم شلوغ شد:hushed: چون نمایشگاه های شب عید شروع شده و من تا 23 اسفند نمایشگاهم ولی یه پارتنر و مربی عزیز دارم که نمیذاره من از زبان غافل بشم:blush: از همینجا ازشون تشکر میکنم:rose::rose::tulip::tulip: ولی دلم تنگ شده که وویس بذارم و بازخورد بگیرم از دوستان مهربون و با معرفت:tulip: درس هشتم رو وویس گذاشتم و قرار بود درس نهم قدرت، کایزن ، رو وویس بذارم که متاسفانه هنوز فرصت نکردم چون دائم بیرونم! و خونه نیستم بتونم ضبط کنم! درس دهم رو دارم کار میکنم! انشاالله بتونم دو درس رو باهم وویس بذارم!
یه خبر خیلی بد هم دارم:sweat::sweat::sweat::sweat: و اونم اینه که زنجیره 91 روزه من به دلیل مشغله و فراموشی پاره شد:sweat::sweat::sweat: هی گفتم صبح کار کنم هی عصر و شب یهود یادم اومد که دیر شده بود!!!
دوباره با قدرت بیشتر شروع کردم و امروز پنج روزه هستم😊 قول میدم دیگه از این اتفاقات نیفته!!!

5 پسندیده

Hi
I am bigginer in learning English and I wanna be in your " let’s talk" challenge
How can i do that? Pls

3 پسندیده

Hi, all you have to do is to pick a subject and talk about it. Record your voice and upload it in the forum.

4 پسندیده

آقا کامبیز من همچنان منتظر فرستادن مکالمه در تالار هستم:grin::grin:

3 پسندیده

سلام وقت بخیر :sunflower::hibiscus::rose::tulip:بسیار عالی بود :sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet:

سلام خسته نباشید
چطور میتونم تو این چالش شرکت کنم؟

1 پسندیده

سلام
چطور میشه در این چالش شرکت کرد من دقیقا متوجه نشدم … لطفا یک کوچولو بیشتر توضیح بدید:pray:t2::pray:t2:

ویسها برای من باز نمیشه چرا ؟؟؟