انیمیشن های جالب انگلیسی

سلام دوستان
در این پست می خوام یه انیمیشن جالب خدمت دوستان معرفی کنم

Coco 2017

این انیمیشن جایزه اسکار گرفته.

من نتونستم زیرنویس دقیقی براش پیدا کنم
زیر نویس هایی که تا به حال پیدا کردم مشکلی شبیه نرم افزار زبان شناس رو داره
یعنی وقتی تکرار پخش یه زیر نویس رو می زنی بعضی مواقع زیر نویس درست در زمان مناسب گذاشته شده و بعضی مواقع یک ثانیه عقب تر یا جلوتر است. مشکل از هماهنگی فرمت ها نیست.

اگه کسی زیر نویس مناسبی پیدا کرد همین جا بزاره

5 پسندیده

با سلام دوست عزیز
اگر زیرنویس دقیق پیدا نکردید می تونید به وسیله برنامه پخش کننده mx player زیرنویس خودتون هماهنگ کنید

4 پسندیده

این انیمیشن عالیه. درضمن برنامه هایی هستن کارشون پیدا کردن زیرنویسه. برای زیرنویس فارسی برنامه ziryab4 خیلی خوبه

برای زیرنویس انگلیسی هم برنامه SUBLIGHT 5 برنامه خوبیه

3 پسندیده

با سلام
پیشاپیش یلدای همگی مبارک
اینم لینک دانلود دوزبانه این انیمیشن حتما ببینید من که اشکم در اومد اخرای انیمیشن

http://dl4.lavinmovie.net/movie/2017/Coco.2017.1080p.BluRay.MkvCage.Farsi.Dubbed-LavinMovie.mkv

http://dl4.lavinmovie.net/movie/2017/Coco.2017.720p.BluRay.MkvCage.Farsi.Dubbed.LavinMovie.mkv

3 پسندیده

“کو کو یک انیمیشن کمپانی پیکسار Pixar است که در نوامبر 2017 توسط استودیو سینمایی والت دیزنی منتشر شد. اساس داستان این فیلم بر پایه یک مفهوم در فرهنگ مکزیکی به نام روز مردگان است. آدریان مولینا و متیو آلدریخ فیلمنامه این فیلم را بر اساس داستانی از لی آنکریچ، آدریان مولینا، متیو آلدریخ و جیسون کاتز نوشته‌اند. موسیقی فیلم توسط مایکل جاکینو آهنگساز آمریکایی که پیش از این نیز با پیکسار همکاری داشته ساخته شده‌است.”
پیکسار که همیشه کاراش معرکه س…استیو جابز یه وقتایی اونجاها بودو … (اسمشون یادم رفت)
جالبه…“روز مردگان”…نکنه همونی باشه که AJ Hoge تو نیومتدشون گفتن…پس، به پیش برا آشنایی با تمدن ها

2 پسندیده

برنامهexpert هم این انیمیشن و حدود ۱۷انیمیشن دیگه رو با زیر نویس و فرهنگ لغتش رو داره؛اونم خوبه

2 پسندیده

برای اینکه زیرنویس مناسبی پیدا کنی میتونی انیمیشن رو توی mx اجرا کنی و بعد به قسمت پیدا کردن زیرنویس مراجعه کنی البته قبلش باید فیلتر شکن رو فعال کنی به هر زبانی میتونی زیرنویس دانلود کنی

3 پسندیده

سلام
انیمیشن کوکو برای یادگیری تنگلیسی مناسب نیست. چون لهجه اش مکزیکیه و همینطور انمیمیشن موزیکاله.
بره دانلود زیرنویس هم این سایت رو معرفی میکنم:

2 پسندیده

سلام دوستان وقتتون بخیر
ممنون از معرفی این انیمیشن :pray::pray::pray:
پیشنهاد میکنم تاپیک زیر رو هم مطالعه کنید :point_down::point_down::point_down:

موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

3 پسندیده