چالش زنجیره پانصد روزه

به به شما هم که ستونی هستین واسه زبانشناس :heart_eyes:

2 پسندیده

سلام عزیزم . نه من هنوز نخوندمش .
تو اسپیکینگ قوی نشدم هنوز :slightly_smiling_face:

2 پسندیده

خانوم احمدی عزیزم نمیخوام جسارت کنم خدایی نکرده. فقط زنجیره شما رو که دیدم خیلی برام تعجب برانگیز شد چون قبلا وویساتونو کم و بیش شنیده بودم شما از داستان های کودکانه وویس میدادین و وقتیم وویس از چیزای ساده‌ای میدادین با لهجه و مکث بسیار زیادی همراه بود کسی که ۵۰۰روز با زبانشناس سپری کرده باشه چجوری ممکنه اینطور باشه درحالی که من افرادی رو دیدم که زنجیرشون خیلی پایین‌تر از شما بوده مثلا ۳۰۰ یا ۴۰۰ روز یا حتی کمتر اما روان و راحت صحبت میکردن و اکثرا دوره قدرت رو هم به پایان رسونده بودن.شما با این زنجیره عالی چطوری قدرت رو به پایان نرسوندین و مهارت اسپیکینگ و تلفظ رو کسب نکردین؟؟برای من خیلی سواله

2 پسندیده

@ahmadi49

1 پسندیده

آخه من باندازه خودم پیش میرم . و روزی ی مقدار میخونم و تمرین میکنم . نمیخوام تو دلهره و استرس بیفتم . همین ک فعالم فعلا برام کافیه . خب مثل جوونا قصد مهاجرت ندارم (ولی دلم میخاد برم :joy:) عجله هم ندارم ینی نمیتونم داشته باشم :smile:

3 پسندیده

انشالله که شمام برین😍منکه به احتمال خیلی زیاد سال دیگه مهاجرت داشته باشم.ولی زنجیرتون خیلی عالیه شما که زیاد فعال بودین‌ از قبل کاشکی بیشتر کار میکردین تا الان خبره میشدین برای خودتون.

2 پسندیده

یعنی واسه رفتن عجله ندارین یا واسه یادگرفتن :sweat_smile:

3 پسندیده

چ عرض کنم :joy:

3 پسندیده

آره دیگه . سال اول مدت زمان مطالعه روزانم خیلی کم بود . اگه ادامه بدم دیر و زود داره ، اما سوخت و سوز نداره :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

سلام عزززززیزم . میخوام ی تشکر جانانه ازت بکنم ک خیلی نرم تلنگری زدی ولی مثل دومینو برام اساسی کار کرد . عزم و ارادم از اون روز مضاعف تر شد گویی زیر آب بودم و ب همون اندک اکسیژن بسنده کرده بودم ک یکهو جهشی زدم و ریه هامو از هوای تازه پر کردم . ممنون و سپاسگزارم :hibiscus: زهرا جون :hibiscus: ک هُل آخر رو تو دادی :smiling_face_with_three_hearts: .
و مرسی از همه تالاریهای باحال ک با تجارب خوبشون امید و انگیزه ادامه کار رو بحسابمون واریز میکنن .
سودتون ۱۰۰٪ و حساب پس انداز جاریتون افزوده (البته بدون جاری :joy:)
:seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::seedling::wilted_flower::seedling:

3 پسندیده

@ahmadi49 سلام خانوم احمدی عزیز و قدرتمند:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
خوشحالم که حرفم برای شما مفید واقع شده یعنی از ته قلبم خوشحالم حرفی به اون کوچیکی تحولی عمیق و بزرگ در شما ایجاد کرده:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:انشالله با عزم اراده قویتون به سطحی از زبان میرسین که کسی نتونه شما رو از نیتیوها تشخیص بده.من یه بارم شما رو بخاطر روحیه بالاتون تحسین کردم اگه یادتون بیاد بهتون گفتم شما بعد از تسلط به انگلیسی باید پادکست های انگیزشی درست کنید، و قطعا همینطور خواهد بود:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

خانوم احمدی عزیز من یه بار دیگم باید بهتون بگم که بعد از دیدن زنجیرتون خیلی تعجب کردم آخه مگه میشه ۵۰۰ روز متوالی زبان خوند و دوره قدرت رو تموم نکرده باشی و مهارت اسپیکینگ رو کسب نکرده باشی.یه توصیه از من به عنوان یه دوست کوچیک داشته باش:این زنجیره ای که درست کردین یه زنجیره کم بازده بوده و اگه دنباله این زنجیره رو بگیرین باز هم حس میکنم روز از نو روزی از نو دنباله کارای قبلی تون رو میگیرین و باز هم مهارت زیادی کسب نمیکنین درسته دل کندن از یه زنجیره ۵۰۰ روزه سخته ولی اگه نظر منو میخواین این زنجیره رو بشکن و یه زنجیره جدید رو پایه گذاری کن و به خودت قول بده که مهارت لیسینینگ و اسپیکینگ و سایر مهارت هارو در این زنجیره جدید با کمک خدا کسب خواهی کرد:rose::rose::rose::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:موفق باشید⚘⚘

2 پسندیده

ممنون گلم بابت توضیحات قشنگت . راستش دو سه روز پیش ی مکالمه ۱۰ دقیقه ای داشتم و برخلاف باورم قسمتهای بیشتریشو متوجه شدم و پاسخ دادم . وسط کار اون قسمتایی ک متوجه نمیشدم ، دیدم خیلی تمایل دارم از گیرش فرار کنم و مکالمه رو کات کنم .
در مورد اسپیکینگ سرچ کردم و ب این مبحث جامع و کامل رسیدم ک البته مقالاتیشو قبلا مطالعه کردم ولی بهرحال این هم نوع دیگریست :

حالا پس انگلیسی قدرت باعث speaking بهتری میشه؟؟

زنجیرم ممکنه کند و با تایم کم شکل گرفته باشه اما بیانگر بلوغ و پختگی هست ک در راستای ادامه دادنش نصیبم شده . من لاک پشتی ولی عمیق مطالعه کردم .:turtle::turtle::turtle::joy::+1:
بطوریکه در دوره های بعدی ک از همون درسها انجام دادم علاوه بر اینکه برام روان بودن خیلی چیزها برام جا افتاد .
نه زهرا جونم زنجیرمو دوسش دادم پاک نمی کنم :smiley::ok_woman::woman_shrugging: والله این همه روز زحمت کشیدم عمر گذاشتم
حالا جدای از شوخی ، فکر میکنم سطحم ک بالا رفت و نیمچه داستانها رو تموم کردم احتمالا در فکر همین دروس قدرت باشم . بعلاوه ی چیز دیگه کنارش مثل نون اضافه :kissing_closed_eyes:
ممنون تو خیلی ماهی :ok_hand::first_quarter_moon_with_face::full_moon_with_face::last_quarter_moon_with_face:

2 پسندیده

سلام مجدد به شما خانوم احمدی عزیز:revolving_hearts::revolving_hearts:

خواهش میکنم خوشحالم که توضیحاتم رو دوس داشتین.در مورد زنجیره هم حالا که دوسش دارین بزارینش ولی دیگه دنباله کارای قبلیتون رو نگیرین و پر قدرت جلو برین:muscle::muscle::muscle:

درباره انگلیسی قدرت که بله به گفته خود سازنده این دوره که آقای ای جی هستش این دوره باعث میشه که بصورت ذاتی انگلیسی رو یاد بگیرین نه از روش های گرامری و سرسری و قدیمی.با گذروندن این دوره میتونید با مردم دنیا ارتباط برقرار کنید(اما عالی نمیشد،به یه سطح خیلی خوبی میرسی اما عالیه عالی نه چون باید کلی منابع دیگم بخونی در کنارش و بیشتر مکالمه کار کنی)بعد از این دوره بنظرم باید دوره انگلیسی واقعی ای جی گذرونده بشه که واقعا میتونه آدم رو به یه سطح عالی برسونه.من خودم پارسال این برنامه رو نصب کردم اما نمیدونستم این برنامه معجزه‌اس و دربارش اطلاعت کافی نداشتم و ازش استفاده نکردم اما بعد ازین که به عمقش پی بردم که چی هست اشتراک طلایی دادم.حدود یکی دوماهی میشه اشتراکش دادم و در طوب این مدت کوتاه یکی دوماهه من منابع زیادی رو بررسی کردم اما بطور جدی شروع نمیکردم چون حس میکردم منبع مورد نظرمو پیدا نکردم.تا آخرش رفتم سر دوره پایه انگلیسی بدون تلاش یک درسش روبیشتر نگذروندم که گفتم بزار قدرت رو بررسی کنم و دروس قدرت رو برسی کردم هم دروس آخر و هم اولش رو حس کردم مشکلی ندارم و میتونم ارتباط خوبی باهاش برقرار کنم الان که هنوز درسته درس اول قدرت هستم اما حس میکنم اون منبعی که مدتهاست دنبالشم همین انگلیسی قدرته.یه جورایی حس راحتی بهم میده یعنی میدونم هدفم چیه و چی میخوام.من در کنار این دوره قدرت تصمیم دارم که سه یا چهار درسش رو که خوندم دوره تلفظ رو هم در کنارش بخونم بعلاوه یکی از دوره های مکالمه انگلیسی مثلا عبارت های رایج انگلیسی.پس قدرت منبع اصلی منه و منابع فرعی من عبارت های رایج و دوره تلفظ بدون تلاش ای جی.شما هم بعد از نیمچه داستان ها همینا رو انتخاب کنید.موفق باشید:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

2 پسندیده

راستی مچکرم به خاطر پیدا کردن این تاپیکی که اینجا گذاشتین خیلی کامل وجامعه مرسی⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

2 پسندیده

قربونت برم . قابلی نداشت :blush: ولی نوعاً خیلی ارزشمند و عالیه .
صحبتهاتو نشان گذاشتم تا در وقتش بیام سراغشون . چ جمع صمیمی و تحسین برانگیزی داریم . پرقدرت تر ب پیش میریم بامید خدا و انرژی جمعی .
:ok_hand::wilted_flower::hibiscus::+1:

3 پسندیده

خداقوت
تجربیاتتون در یه موضوع جدید بنویسید بقیه استفاده کنند

2 پسندیده

سلام خدا قوت. من دیروز یک ماهه شدم. خیلی خوبه زبانشناس.یه سوال، بعد از ۵۰۰ روز ، دیگه کاملا روان صحبت می کنید ؟

2 پسندیده

سلام دوست گرامی امید وارم حالتون خوبه خوب باشه

ی مدتی بگذره توی یه تاپیک کامل و جامع همه چیرو توضیح میدم :slightly_smiling_face::blush:

@husseinchobin1

سلام دوست زبانشناسی وقتتون بخیر باشه

خب این سوال یکمی کلیشه ایی و پیچیدست توی یادگیری زبان روز مهم نیست ساعته با کیفیت مهمه من این ۵۰۰ روز شده گاهی وقتا فقط روزی ۱۰ دقیقه خوندم

بریم سراغ اصل مطلب بعد از ۵۰۰ روز مثل بلبل حرف میزنم یا نه ؟ :sweat_smile::grin::slightly_smiling_face:
روون هستم ولی نه مثل یک بومی زبان امریکایی
خیلی خیلی خیلی خیلی روون نیستم
ولی اوکی ام یعنی فیلم هارو ۸۰ درصد اشو میفهمم
بومی زبان هارو میفهمم چی میگن
صحبت کردنم هم اوکی هستم
ولی هنوزم خیلی چیزا هست ک یاد بگیرم

@samanenaeemii

5 پسندیده

تجربه تون رو ننوشتید

الان دیدم تو زبانشناس یه ساله و خرده ای نیستید

خیلی غم انگیز شد، تاریخش به دوران کرونا برمیگیره :pensive:
امیدوارم سالم و سلامت باشند