چالش آواتار پیشرفت زبانشناس 😊

آقا مصطفی @mostafa.76 فک کنم سطح ۶ رو فتح کردن

من لغات رو مرور نمی‌کنم. فقط اگه هنگام خوندن درس‌ها ببینمشون یه نیم نگاهی میندازم بهشون. واینکه قصد من خوندن و افزایش لغات نیست. بیشتر از خوندن داستان‌ها و درس‌ها لذت میبرم. چون فک می‌کنم به اندازه‌ی کافی لغت بلدم و اگه تمام این‌ها رو فعال کنم شاهکار کردم.

12 پسندیده

سلام
بله بنده به این سطح رسیدم. اما پیشنهاد میکنم به پایان فکر نکنید و از مسیر یادگیری لذت ببرید.مهم رسیدن به سطح های بالا نیست، اینها فقط برای انگیزه دادن کاربرد دارن. مهم همونطور که پروین خانم فرمودن لذت بردن از خوندنه و اینکه از چیزهایی که بلدیم استفاده کنیم.

16 پسندیده

واقعا خسته نباشید و تبریک
بله موافق هستم که باید از مسیر لذت برد فقط برای اینکه یه دورنمایی از کار خودم داشته باشم و بدونم با زبان شناس چقدر میتونم دایره لغاتم رو بالا ببرم کنجکاوم بدونم لغات سطح شش چندتاست

8 پسندیده

الآن واقعا نمیشه گفت. من اونموقع که رسیدم 17000 بود فکر کنم. ولی آمار لغات اصلا دقیق نیست و لغات واقعی رو باید از غیرواقعیها جدا کرد که کار آسونی نیست.

11 پسندیده

چجوری میشه با گوشی داخل تالار عکس گذاشت ؟

4 پسندیده

به این تایپک مراجعه بفرمایند :wink::blush::blush::ok_hand::ok_hand::rose::tulip::tulip::blossom:

این هم خلاصه شده اش :point_down::point_down::point_down::wink::wink::wink:

9 پسندیده

سلام من هم سطح دو هستم و دارم داستان های بچگانه رو با تکنیک سایه میخونم . الان شما کدوم درس هستین ؟

3 پسندیده

سلام شب دوستان مهتابی :tulip::rose::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::hibiscus::rose::rose:

فسقلی من به سختی درحال رشد باکمک زیبوک و زوم بازهم بدقلقی میکنه :joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink:

:rose::heart:۱۸آبانماه ۹۸ :heart::rose:

17 پسندیده

من ۶ ماه طول کشید از این سطح بیام بالا :neutral_face:

5 پسندیده

سلام شبتون بخیر :hibiscus::tulip::rose::sunflower::cherry_blossom::bouquet::blossom:خب پ هیچی ۹ماه دیگه برمیگردم :wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy::joy::joy:خدا بهم صبر بده :wink::wink::wink::joy::joy::joy::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

7 پسندیده

سلام
نه من حدود سه ماهشو خیلی کم کار میکردم. شما ان شاء الله زودتر تموم می کنید این مرحله رو.

7 پسندیده

سلام
یک آذر

15 پسندیده

سلام
شما پیشرفتتون خیلی عالیه :+1:

7 پسندیده

اوه، چه خبرتونه، چه خبررتونههه

7 پسندیده

من تا مدتها نمیدونستم این تخم مرغ وسطه چیه، ولی بعدش که شکستو بزرگ شد فهمیدم :grin::joy:
زنجیره تون هم اگه مال بقیه رو نمیدیم میگفتم چه خبره، ولی خب خیلیا همینطور زنجیره دارن واسه منه که ببشترینش بیستاس ⁦☹️⁩

10 پسندیده

سلام . یک چهارم اول سطح چهار طی شد :grimacing:

16 پسندیده

سلام وقتتون بخیروشادی :rose::rose::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::bouquet::bouquet::cherry_blossom::snowman_with_snow::snowman_with_snow::snowman_with_snow:
الهی :wink::wink::wink:خب زودتر میپرسیدیند که در بیخبری بسر نبرید :wink::wink::wink::blush::blush::blush:اما در مورد زنجیره باید بگم زنجیره فقط باعث میشه متعهد بخوندن باشید امااصل کیفیت مطالعه است و خروجی خوبش ملاک حالا چه ۲۰ روز چه ۷۰ روز چه ۵۰۰ روز فرقی نداره اگه بازدهی و خروجی مناسب نده همون زنجیره کوتاه و بلندش اصلا ارزشی نداره پس مهم خودتون هستیند که ببینید بازدهی تا چه حد ایا مثبت یا منفی :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::rose::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::bouquet:

10 پسندیده

سلام ممنونم
من قبلا هم با زبانشناس کار کردم متاسفانه نتونستم پشتیبان و بازیابی کنم. غیر ازین هم کتاب زیاد خوندم

6 پسندیده

@mitra9
@aaaooo
دوستان تبریک زاینده رود پر آب شده :grin::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: مبارکتون باشه

9 پسندیده

جالب، من دیشب رفتم خبری ندیدم
ان شاء الله که امشب شده باشه

7 پسندیده