چالش آواتار پیشرفت زبانشناس 😊

مثلا میشه گفته که حین مطالعه انگشتش رو بزاره رو صفحه گوشی

4 پسندیده

باید که داشته باشد.

اشکال بنی‌اسراییلی می‌گیرید هان! :rofl::smile:

خب جدا از شوخی، با توجه به تنظیمات نور نمایشگر گوشی، پس از سی ثانیه یا یک دقیقه صفحه گوشی خاموش خواهد شد(اگر انگشت کاربر روی نمایشگر نباشد) و کاربر دوباره باید نمایشگر را روشن کند و با هوشیاری مطالعه کند. این یک دقیقه محاسبه‌ی اشتباه به جایی بر نخواهد خورد.
برای پاسخگویی به حساسیت برخی از کاربران، این شیوه‌ی مطالعه جداگانه حساب شود بهتر است ‌.

4 پسندیده

یه فامیلی دوری باهاشون دارم :rofl:

اینا خوبه.

3 پسندیده

حالا من که تنظیمات نورم روی خاموش نشدنه چی؟:))

4 پسندیده

مرگ بر اسرائیل :fist::fist:
:grinning_face_with_smiling_eyes:

2 پسندیده

در این صورت شما رو باید به تقوای الهی دعوت کرد…

4 پسندیده

یا گزینه اش را فعال نکنید یا گزینه اش را غیرفعال کنید :joy:… این یک گزینه‌ی انتخابی است. هرکس دوست داشت فعال می‌کند و تنظیمات گوشی را درست می‌کند و هرکس دوست نداشت…

2 پسندیده

ممنونم، ایشالله تا باشه ازین چالشا

1 پسندیده

سلام ، ببخشید ، من منظورتون از آواتار رو نمیدونستم چیه ولی عکس پروفایلم رو عوض کردم عزیزم :heart::heart::heart:

9 پسندیده

سلام جوجه ی صفحه اول نرم افزار
برید از پست اول شروع کنید متوجه میشید

1 پسندیده

سلام آقا صبحتون بخیروشادی :blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette::rosette:ممنون همچنین برای شما بهترین رو در پیش داشته باشید :blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom:زندگیتون شاد و لبتون خندون و دلتون گرم تاابد :blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::rosette::rosette::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet:

1 پسندیده

سلام ، واقعا سپاسگزارم ،thanks a bunch :pray::pray::pray:

2 پسندیده

منم الان میزارم آواتارمو ولی من یک هفته ای هست که گوشیم ال سی دیش سوخته و امروز موفق شدم توی لب تاب نصب کنم زبانشناس رو پس یک هفته بدون درس خوندن گذرانده شد

10 پسندیده

انصافا دمت گرم.
کلا متحول شدم

3 پسندیده

قربان شماايشالا زنجیره شما هم بیشتر از این بشه

3 پسندیده

سلام خدمت همگی
این هم از آواتار و زنجیره من بعد از یک سال.
در این یک سال گذشته حدود دو سه ماهی تنبلی کردم و آپدیت نرم افزار هم مزید بر علت شد که جوجه ام هنوز تو همون سن بمونه.
ولی تصمیم دارم تا آخر شهریور ماه جوجه ام رو ببرم مرحله بعدی.:grin:

13 پسندیده

سلام به روی ماه عزیزان زبانشناس صبح همگیتون رنگین کمانی :sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose::rainbow::rainbow:بعد کلی وقت سر وکله زدن با برنامه این شد نتیجه ی زحمت تابستان من (هرکی بخنده کچل بشه :joy::joy::joy::wink::wink::wink::pray::pray:)

۲۴شهریورماه ۹۸ موفق و پایدار باشید :rose::rose::rose:

13 پسندیده

سلام دوستان عزیز
من امروز صد روز به طور منظم از زبانشناس استفاده کردم فوق العاده تجربه خوبی بود :heart_eyes: خیلی خوشحالم

19 پسندیده

سلام…دم تون گرم…خدا قوت

همه 100 روز بالای یه ساعت
:muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::sunflower::star_struck::blush:

3 پسندیده

بار‌یک‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

3 پسندیده