ارزیابی پکیج داستان های مصور صوتی

ارزیابی پکیج داستان های مصور صوتی
none 4.54 100

جملات و یاختار ها رو دوست داشتم.درک مفهومشون راحته و چون داستان بچه گانه هست یه جورایی هم محاوره ایه و اصطلاحات روزمره رو داره.سرعت خوندنش برام یکمی بالاست و فکر میکنم باید چند بار گوش بدم و این challenge رو دوست دارم

1 پسندیده

عالیه برنامه ی خوبیه

1 پسندیده

I like it lesson❤️. It’s amazing and useful to learn English.

1 پسندیده

خیلی روون هست و اکثر کلمات و اصطلاحاتش هم عادی و رایجن من که پسندیدم برای مبتدی ها هم مثل خودم توصیه میکنم با این دوره شروع کنن نه با داستان های بچگانه چون این یکی اسون تره…

1 پسندیده

that was so cool and amazing

1 پسندیده

عالیه very good l`m tanks for tech english

1 پسندیده

جزو بهترین های این دوره هست

2 پسندیده

خیلی خوب و عالی. با یه تلفظ درست به نظرم که خیلی خوب این برنامه

2 پسندیده

زبان شناس با صرف هزینه ی کم اموزش زبان رو امکان پذیر کرده دمتون گرم

2 پسندیده

بسیار بددددددددددد لطفا داستان های میراکیلس را بگذارید

1 پسندیده

ممنون از آموزش های جامع و قشنگتون

2 پسندیده

تلفظی که دارند خیلی با انگلیسی معمولی فرق داره

2 پسندیده

all these stories it’s perfect

1 پسندیده

سلام ،خیلی خوشحالم برنامه رو نصب کردم کاشکی زودتر شما رو پیدا میکردم
دیگه نیاز ندارم همش کاغذ و قلم و ترنسلِت یه طرف و همش از کتاب خارج بشم و وارد گوشی بشم و نت برداری کنم وساعتها زمان هدر بدم هر جا باشم یکساعت مطالعمو با گوشیم انجام میدم
واقعا عالی عالی عالی همه چیز کنار هم با یک پنجره ۱ ثانیه ایی باز و بسته میشه :rose:خدا به همه شما عزیزان و تیم پشتیبان سلامتی وبرکت بده

3 پسندیده

عالیییییییی هست ولی یک مشکلی داره که باید ارتقا بدی به خاطر دو زبانه بودن خواهش میکنم برسی کنین

2 پسندیده

+٨ 777 عجیبتر. 0

1 پسندیده

T t T ! ? i o @ <:blush::grinning::smiley::smiley::smiley::blush:

2 پسندیده

Jjhhhhgggggg

Great

1 پسندیده

سلام مجموعه داستانهای مخلوقات کوچک خیلی عالی هست .هم خنده دار بود و هم ساده و سرگرم کننده .مخصوصا اینکه حالات و حرکات انسانی رو با صدا های بامزه و تصویرهای جالب به تصویر میکشه .من با داستانهای مخلوقات کوچک بود که به زبان انگلیسی بیشتر علاقه مند شدم لطفا از این داستان ها که هم جالب هست و هم خنده دار و جذب کننده بیشتر بزارید باتشکر از گروه خوب زبانشناس

5 پسندیده

عالیه برای لیسنیگ واسپیکینگ

2 پسندیده