چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

درود بر شما
روی آیکن سه خط بالی صفحه سمت راست بزنید
توی تنظیمات
توی تنظیمات عمومی
پوسته برنامه را با انتخاب دلخواه تنظیم کنید
من خودم پوسته تیره را انتخاب کردم

9 پسندیده

سلام من دانشجوی فیزیک پلاسما هستم

9 پسندیده

پاک شد توسط نویسنده…

7 پسندیده

خیلی هم خوب، خوشحالم از اینکه هم رشته هستیم، بله متوجه هستم، من لغات تخصصی رو تا حدودی بلدم منظورم همون بخش عمومی صحبت ها بود

8 پسندیده

توسط نویسنده پاک شده …

3 پسندیده

سلام مجدد، آقا احسان
من راستش، مهارت هام تو انگلیسی، به یک میزان مشابه، قوی نیست. حداقل خروجی هام به اندازه ورودی هام قوی نیست. تو مهارت شنیدن و خواندن، تا حدودی، احساس راحتی می کنم. ولی صحبت کردن و نوشتن، خیلی جای کار دارم. این هم شاید بیشتر برگرده به حالت منفعلانه بودن شنیدن و خواندن، نسبت به صحبت کردن و نوشتن.
.
.

هنوز با زبانشناس همراه نشدی، یعنی هنوز شک داری و دو دل هستی؟! :grin: :laughing: دیگه اگه با زبانشناس نتونی، بنظرت با چی می تونی؟ :joy:

حالا جدای از شوخی و این حرف ها، خودم اینقدر از زبانشناس راضی هستم که جلو جلو، اشتراک چند سال آینده رو هم خریداری کردم.

اگه اصولی پیش بری، شک نکن نتیجه می گیری. سعی کن تو روند کار و مطالعه ات با برنامه، به حرف مربی ها و مجرب ها گوش کنی و عمل کنی. سخت کوشی و ثابت قدم بودن، همیشه نتیجه می ده.

اون لینک تاپیک خودم هم به این دلیل تو کامنت قبلی ام گذاشتم که تجربه سایر بچه ها در مورد برنامه، تو اون تاپیک بود. اگر بخونی، می تونه تا حدی، برات کمک کننده باشه.

حالا یه سری ها می گن “من نمی تونم فشرده خوانی رو تحمل کنم” یا “من اصلاً با لایتنر حال نمی کنم!” ولی خوب برای پیشرفت، همه اینها با هم نیازه.

سلام آقا سجاد

تو این تاپیک آقا مهراب، کانال های خوب، معرفی شده.

من هم چند کانال عمومی که بدرد بچه ها می خوره رو تو اونجا گذاشتم.

محبت جان، چرا شایعه پَراکنی می کنی؟! :joy: :laughing: الان من فقط چند تا کتاب می شناسم و خوندم، مرتبط با رشته شما! :joy:
.
.
بله، اینکه بیاد خیلی تخصصی روی یه رشته و گرایش کار کنه، خیر. ولی تو زیبوک، کتاب های مرتبط، پیدا می شه.
مرتبط با رشته خودم هم، زیاد کتاب پیدا کردم و خوندم. ولی باید حوصله داشته باشی و خوب، زیبوک رو بگردی‌.
ولی تجربه ای که خودم دارم، اگه زیاد کتابخوان باشی، لغت های تخصصی رشته خودت و رشته های مشابه خودت رو هم می تونی یاد بگیری.

10 پسندیده

توسط نویسنده پاک شد …

3 پسندیده

توسط نویسنده پاک شده…

3 پسندیده

توسط نویسنده پاک شده …

4 پسندیده

بازهم ممنون از راهنمایی شما

6 پسندیده

درست می فرمایید من در زیبوک جستجو کردم و دیدم کتاب نظریه همه چیز رو داره، شروع کردم به مطالعه این کتاب، البته چون ترجمه نداره کتاب فارسی شو هم کنار دستم دارم و بعضی وقت ها به اون رجوع می کنم.

7 پسندیده

فکر کنم این دو تا کتاب هم به دردت بخوره، آقا احسان

.
.
.

.
.
.

خودم هم قصد دارم این کتاب رو بخونم. گذاشتمش تو صف انتظار! :joy: :ok_hand:

واقعاً کتاب های زیبوک، حرف نداره.

8 پسندیده

بله کتاب های زیبوک عالیه بعضی وقت ها آدم واقعا میمونه کدوم رو انتخاب کنه، راستش اونا رو هم دیدم ولی نوشته بود برای شما سخت است :woozy_face::joy:

10 پسندیده

سلام
من سایت زبان شناس را روی گوشی موبایل ایفون نصب کردم کجا میتونم مقدار مطالعه روزانه ام را ببینم

8 پسندیده

سلام کلا از کی شروع کردین؟عالیه

8 پسندیده

سلام وقت بخیر من داشتم اتفاقی مطالب این تاپیک رو میخوندم دیدم زنجیره بالای چهارصد روز دارین و لغات بالای هیجده هزار
واسم سوال پیش اومد که الان با این اطلاعات میشه فیلم و سریال و اخبار و روزنامه رو راحت فهمید ؟
دیدم عزیزی همین سوال رو پرسیدن ولی جواب هاتون درباره یوتیوب و اینجور چیزها بحث کردین ؟
برای کسانی که تازه این برنامه رو نصب کردن سوال پیش میاد کسی که بالای یکسال هست داره استفاده میکنه در چه سطحی میتونه انگلیسی رو بفهمه و نیازهاش رو برطرف کنه ولی متاسفانه جوابی که بشه نتیجه گرفت رو ندیدم
موفق باشید

12 پسندیده

کامل نباشه نود درصدشو میفهمه کسی که دایره لغاتش ده هزارتاس.
حتی با کمتر از این رقم خیلیییی مطالب فیلم و سریال و اخبار رو پوشش میده.

9 پسندیده

بچه هااااااااااااااااا
خبردااااااار, من آواتارمو فرستادم دانشگاه, بالاخره مرحله پنج شدم. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

15 پسندیده

سلام خیلی تبریک عرض میکنم :pray:t2::hibiscus::pray:t2:
موفق باشید :pray:t2:

9 پسندیده

مبارکا باشه :heart_eyes:
انشاالله به زودی سطح 6 میبینیمتون :rose:

12 پسندیده