چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

12 پسندیده

ممنون نوشین خانم از اشتراک گذاری زنجیرتون :rose: دیدن همچین زنجیره هایی برای ماها ایجاد انگیزه میکنه باثبات مسیر ادامه بدیم :star_struck:

Thanks a bunch Ms Noushin for sharing your chain, seeing chains like this inspires us to be a constant learner to go on the track :blush:

زهرا خانم زنجیره شما چند روز شده؟

8 پسندیده

زنجیره من هنوز خیلی جا داره واس پیشرفت ان شاءالله اون روزی که به چیزی ک خواستم رسیدم میفرسمش دوباره

11 پسندیده

خواهش میکنم،ممنونم از لطف شما :rose:،انشاالله به سطح های بالاتر هر چه زودتر برسیم :sweat_smile:

7 پسندیده

Hi

منم به زنجیره ۳۰ روزه رسیدم :muscle::fire::100:

To infinity and beyond

BYE

10 پسندیده

اینم چالش خواندن من

13 پسندیده

Live alive ;–)

10 پسندیده

I appreciate for your voice,therefore you motivated .me.thanks a lot

5 پسندیده

My pleasure my friend ;–)

4 پسندیده

After 200 days

14 پسندیده

با سلام و تبریک سال نوخدمت کلیه دوستان در انجمن زبان شناس،با معرفی زبان شناس به دوستان و اشنایانتان که واقعا علاقه به زبان دارند و نه فقط به صرف شرکت در امتحان یا دوره ای،یک حس خوب را به ایشان در این سال نو عیدی دهید.

17 پسندیده

وای عالی عالی :heart_eyes::ok_hand::clap::clap::clap: موفق باشید دوست گرامی :rose:

6 پسندیده

سلام رفیق.میشه ماحصل این تعداد روز تلاش و استمرار رو بگین تا بهرمند بشیم؟؟

7 پسندیده

بسیار عالی بود. بهتون تبریک میگم. :rose:

5 پسندیده

سپاسگزارم،
یکبار یک فرد خارجی همراه ما بود،ایشان رو به ما دوستان کردند و گفتند ،شماها هر کدامتان در چند ضمینه تخصص ناچیزی دارید(یعنی عجیب است در همه چیز ورود کرده اید)ولی در هیچ کدام هم کامل و توانا نیستید،این حرفش من را خیلی به فکر فرو برد،یا کاری را شروع نکنیم و اگر شروع کردیم تا اخرش برویم،این حرف را بیشتر در جواب یکی دیگر از بچه های انجمن گفتم،که گفته بود ماه عسلش چیست؟؟

14 پسندیده

اوایل حدود ۱۰ سال قبل و نیز تا ۴ سال قبل هم با اینک زبانم نسبت به دوستان و اطرافیان و حتی دانشجویان زبان خوب بود ،ولی خودم راضی نبودم،مثلا یک کلیپ یا برنامه زنده یا پادکستی،می شنیدم به صورت کلمات مقطع و جدا از هم بدون ارتباط جمله ای و مفهومی اگر از یک تایمی بیشتر می شد،
ولی الان اصلا نه تصویر کلمه در ذهن تداعی می کنم و نه مشکلی با تایم دارم،انگار زبان اصلی ام است،شاید باورش سخت باشد ولی یک چیز عجیب برایم شده و حتی اگر معنی کلمه ای را متوجه نشوم خوب به خود جمله بندی را متوجه و اگر در زمانی بعدی بیاید حتی یک معنی بهتر از دیکشنری که متناسب با خودم است،را می یابم.

13 پسندیده

سلام بر دوستان
من اومدن زنجیره دوساله ام رو که امروز کامل شد بزارم این دوست قبلی زنجیره اش رو دیدم واقعا فهمیدم من اول راهم تازه
زنده باد به این پشتکار این دوستمون با این زنجیره اش

14 پسندیده

سلام بعد دوسال تلاش الان کجای یادگیری هستین؟؟

4 پسندیده

سلام البته خدمت شما عرض کنم که من نزدیک ۸ سال می شه دارم زبان می خونم این دو سال اخر بعد از اینکه متوجه شدم در فهم اخبار انگلیسی مشکل دارم تلنگری بود برام .خیلی وقت پیش هم اومدم تو تالار و زنجیره بعضی از دوستان رو دیده بودم تصمیم گرفتم که با پشتکار بیشتر ادامه بدم

7 پسندیده

یک قانون ۱۰ هزار ساعت وجود دارد که در هر کار یا حرفه یا هنری ،شما این مقدار وقت بگذاری در ان ،استاد و کاربلد ان حرفه حتما خواهی شد،این یکی از مورد های مطالعه من بود در داستان های بلند(فکر می کنم)که به نظرم خیلی زیبا بود و خواستم اشاره ای دوباره و یاداوری به همه عزیزان بکنم.

10 پسندیده