چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

اینم از زنجیره من .البته از امروز کلا این عوض میشه و شروع به خوندن میکنم

12 پسندیده

سلام، روز همگی بخیر
امیدوارم از همین امروز یک تابستان پر بار و متمایز رو شروع کنین.
منم ترجیح دادم تا حذف عبارات از دایره ی دانسته ها و واقعی شدن آمار، صبر کنم و فقط زنجیره مو باهاتون به اشتراک میزارم

موفق و پیروز باشید

14 پسندیده

دیروز برای اولین بار بستۀ قدرت رو باز کردم و متوجه شدم چقد بی خود و بی جهت خودمو عقب نگه داشتم توو این یک ماهی که زبان شناس رو شروع کردم!
به خوبی می فهمیدمش و سرشاااار از مطالب مفیده!

دوست دارم ماهِ بعد یه زنجیرۀ بی وقفه از خودم اشتراک بذارم اینجا :blush::blush::blush::facepunch:

12 پسندیده

درود بر دوستان بزرگ‌مهر
روز همگی خوش

هیچ‌وقت با خود نمی‌اندیشیدم که بتوانم زنجیره ای به این بزرگی داشته باشم:

نزدیک آزمون‌ها ام که بود نتوانستم زمان بیشتری برای زبان بگذارم:

پیروز باشید‌ .

13 پسندیده

والا شما پیگیریِ نَیندیشیده تون بارها بهتر از اندیشیدۀ منه! :grinning_face_with_smiling_eyes::ok_hand::ok_hand:
عالی @farokhvand

4 پسندیده

سلام وقت دوستان گل بخیر:rose::rose::rose:
ممنون از حضور سبزتون:rose::rose:
انشاالله تا اخر ماه جوجه هاتون تپل مپل بشوند هم خودتون هم من از دیدنشون ذوق مرگ بشم:joy::joy::joy::joy::joy::rose::rose::rose::rose::rose::clap::clap::clap:

3 پسندیده

سلام

تا قبل از ظهر, امیدی بود به تپل مپل شدن جوجه ی من و از تخم بیرون اومدنش…راستش, از تخم هم بیرون اومد و رفت سطح ۳…ولی, با آپدیت جدید اپلیکیشن, جوجه برگشت تو تخم ش و باز شدم سطح ۲…باید پرتلاش تر شد
:rooster::soon::chicken::soon::hatched_chick::soon::baby_chick::soon::hatching_chick:

4 پسندیده

سلام برای منم رفت سطح دو :sweat_smile: من که فکر میکنم تا آخر تابستون تازه به سطح سه برسم:persevere:

3 پسندیده

نه دیگه…پرتلاش باشیدو برا آخر تابستون, رو سطح ۴ و ۵ بودن حساب باز کنید🐓

4 پسندیده

شکسته‌نفسی می‌کنید دلشاه بانو. :hibiscus::pray::kissing:

2 پسندیده

Amazing!!!
عجب زنجیره خوبی!!!
بهتون تبریک میگم بابت این اراده آقای رستگار …:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
امیدوارم منم بتونم یه زنجیره مثل زنجیره شما بسازم .
من تا حالا تو این چالش شرکت نکردم.
ولی از ماه بعدی شروع به ساختن یه زنجیره عالی میکنم.

4 پسندیده

سلام به همگی
واقعا احساس خیلی خیلی خوبی بهم دست میده وقتی تلاش شما دوستان و همراهان قدیم و جدید را می بینم.
خدا قوت.
ای چالش واقعا انرژی مثبت زیادی داره.

آیا این یک نشانه نیست برای اهل ایمان ؟ باشد تا رستگار شوند! (مخاطب خاص=خودم!!) :sunglasses: :relaxed:

8 پسندیده

به به ببینید کی اینجاست؟ ملتی که تاپیک میزنن و خودشون درمیرن :face_with_raised_eyebrow:

سلام آقا منصور. راه گم کردین احیانا؟ :thinking:

خوبه به خودتون اشاره کردین وگرنه من قصد حمله‌ای چیزی داشتم :joy:

8 پسندیده

سلام و عرض ادب
سپاسگزارم

والا در گروه نبودم اما همیشه فکر و ذهنم درگیر گروه بوده و هست.
واقعا تنها گروه گفتگویی که در بیست سال اخیر بودم و هنگام غیبت، دلتنگ گروه و دوستان بودم، همین گروه بزرگواران زبان شناس هست.

درگیر طی کردن دوره های ترید ارزهای دیجیتال شدم تا علاوه بر مشاوره و سرمایه گذاری بتونم خودم هم ترید روزانه انجام بدم.
ایده ای داشتم با کی دوندگی مجوز ورود به پارک علم و فنآوری یزد را گرفتم.
انشاالله از این به بعد بیشتر در تالار خواهم بود.

گوش شیطون کر از همین امروز هم دوباره فراگیری زبان را استارت می زنم.

مثل سابق امید به حمایت های خوب همه شما عزیزان دارم.

10 پسندیده

سلام جناب منصوری عزیز
وقتتون بخیر و شادی :bouquet::rose::rose:
عیدتون مبارک :bouquet::rose::rose:
ستاره سهیل شدیند
واقعاجای خالیتون توی چشم
انشاالله بیشتر در تالار ببینیمتون و شاهد حضور پررنگتون مثل سابق باشیم
انشاالله هرجاهستیند و به هرکاری مشغولیندموفق باشید :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

1 پسندیده

سلام و عرض ادب، احتمالا منظورتون منصور بوده ! :sunglasses: :relaxed:
خواهش میکنم
نظر لطف شماست

چند صباحی به دلیل پیگیری امور مربوطه ارزهای دیجیتال ، در تالار ، حضور کمرنگ تری داشتم . اما همیشه دلتنگ محیط و نرم افزار و تالار و دوستان خوب و اساتید محترم تالار بودم.

به جرات میگم که تالار گفتگوی زبان شناس یکی از بهترین تالارهای حال حاضر ایران و یکی از صمیمی ترین و مفید ترین و کاربردی ترین تالارهاست.

@hnaseri @pari @Farzad_Poodineh @YoKambiz @fdoosti @afarkhani @golmirzaei
@ala @mostafa.76 @jackiran16
و سایر دوستان.
واقعا از همه برای پویا کردن این محیط سپاسگزارم.

منم برنامه های جالبی در این چند ماه داشتم :

مشاوره ارزهای دیجیتال
آموزش ارزهای دیجیتال
دوره های ارزهای دیجیتال
طراحی اپلیکیشن جامع و آنلاین ارزهای دیجیتال
و نهایتا دریافت مجوز ورود به پارک علم و فنآوری یزد

من به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ “زبان شناس” سعی میکنم تجارب مفید اخیرخودم (رمزارزها یا ارزهای دیجیتال) را در بخش “مقاله های انگیزشی” در اختیار همه دوستان تالار قرار بدم.

8 پسندیده

ای وای من :speak_no_evil::speak_no_evil::speak_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::confounded::confounded::confounded::confounded::confounded::fearful::fearful::fearful::fearful::fearful::fearful::fearful::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed:من شرمنده ام فکرکردم فامیلیتون منصوری است تروخدا ببخشید معذرت میخوام :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

1 پسندیده

خواهش میکنم. مهم محتوای پر مهر کلام شما بود و بابتش ازتون سپاسگزارم.

انشاالله همگی به کمک هم این محیط مفید و دوستانه و کاربردی را توسعه بیشتری بدیم.

1 پسندیده

بیصبرانه منتظرمقاله های انگیزشیتون هستیم :bouquet::bouquet::bouquet:
ممنون‌بخاطر به اشتراک گذاری تجربیاتتون در مورد ارزهای دیجیتال
حتما مقاله های جالبی خواهندبود :wink::wink::ok_hand::ok_hand::bouquet::bouquet::bouquet::rose::rose::rose:
سپاس فراوان :rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

خواهش میکنم بی اغراق گفتم :rose::rose::rose:درآینده بیشترشاهد حضورتون خواهیم بود :rose::rose::rose::rose::rose:انشاالله :bouquet::bouquet::bouquet:

1 پسندیده