چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

جایی که اتش نباشد دود بلند نمیشه هاهاها :joy: :joy: :joy:

3 پسندیده

این هم حرفیه برای خودش خوشگل خانم :joy::joy::joy::joy::joy:اما هنوز کنده و چوب جمع نکردم تا آتش و دود راه بندازم جیگیلی :joy::smiley::joy::smiley::smiley::smiley::joy::joy:

3 پسندیده

من صد و سی تای شدم
همین
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

18 پسندیده

آفرین :grinning_face_with_smiling_eyes::clap::clap:

من اول هر ماه میزارم :laughing:

6 پسندیده

سلام من دوباره برگشتم با کلی تاخیر به تالار سر میزنید؟

4 پسندیده

Hi guys

این اولین پیگیری ماهانه‌ام است .
از 18 شهریور 1398 با زبانشناس آشنا شده‌ام .
به خودم تبریک می‌گویم که در ماه بهمن به سطح 2 رسیدم .
آهسته قدم به قدم رو به جلو حرکت کردم و هنوز راه طولانی در پیش خواهم داشت .
1398,12,1

I invite you to listen to stories

14 پسندیده

دوستان :sparkling_heart::rose:
این هم زنجیره این ماه من

از روز خرید اشتراک طلایی … زنجیره رو حفظ کردم.

14 پسندیده

خوشبختانه هنوز قطع نشده :smile:

14 پسندیده

14 پسندیده

سلام دوستان پرتلاش وسختکوش :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom:صبح اولین روز از آخرین ماه سال۹۸ همگی بخیروشادی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower:

:rose::revolving_hearts: ۱ اسفندماه ۱۳۹۸ :revolving_hearts::rose:

16 پسندیده

میترا بانو @mitra9 :dizzy::dizzy::dizzy:
یعنی هر ماه کولاک می کنی عزیز :ok_hand::ok_hand::ok_hand::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
شاخص انگیزه تالار زبانشناس، شمایی :heart::heart::heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:

6 پسندیده

سلام خانم گل :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom:روزتون سرشار از مهر و محبت :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom:ارادت خانم خانمااا :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::rose::hibiscus:من کجا و شما و دیگر دوستان کجا :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:در محضر شما عزیزان شاگردی میکنم عزیزدلم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom:

5 پسندیده

چطور اسکرین شات صفحه اول برنامه مو اینجا بذارم؟

4 پسندیده

سلام میترا جون :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: وقتتون بخیر :rose::rose::rose: واقعا دستمریزاد :clap::clap::clap: آفرین به این همه پشتکار :hugs::hugs::hugs: من همیشه به فعالیت شما غبطه می خورم :wink::wink::wink:
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

6 پسندیده

سلام خانم گل :tulip::rose::hibiscus::blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom:وقتتون به شادی :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus:ببخشید من پاسخ می دهم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:همینطور که پیام مینویسید طبق شکل دو فلش رو بزنید اسکرین شاتتون هرجا ذخیره شده اتتخاب کنید اوکی را بزنید تا در صفحه پیامتان دانلود شود بعد از این که کامل دانلود شد ارسال رو بزنید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

8 پسندیده

سلام به روی ماه و پر مهرتون عزیزم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::blossom:ارادت خانم :pray::pray::pray::pray::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose:مهر و محبتتون لایتناهی :rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom:شرمنده ام نفرمایند :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::rosette::white_flower::rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::bouquet::cherry_blossom:در کنار شما عزیزان من به چشم نمیام خانم گل :rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::white_flower::rosette::rosette::rose::tulip::rose::tulip::tulip::hibiscus:

8 پسندیده

قربونت برم که اینقدر فروتنی :sparkling_heart::two_hearts::hibiscus::tulip::rose:
یعنی من مرده او تواضعت هستم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
بانو میترا @mitra9 :dizzy::dizzy::dizzy: همه راست می گن.

7 پسندیده

خدانکنه تاج سر و نور چشم هستیند :rose::tulip::hibiscus::sunflower::bouquet::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet:بحث تواضع نیست بی اغراق گفتم و در مقابل شما عزیزان واقعا بچشم نمیام و در کنار شما عزیزان شاگردی میکنم :rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::white_flower::rosette::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom:شرمنده ی لطف و محبت تک تک شما عزیزان هستم ارادت دارم خدمت شما عزیزان :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::bouquet::cherry_blossom::confetti_ball::rosette::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::rose::tulip::hibiscus::sunflower::rose::tulip::hibiscus::sunflower:

6 پسندیده

سلام, ممنون من فقط از این دوستان عزیز دوستانی بزرگواری همچون شما انرژی میگیرم ,اما راستش این ۴۲۲ روز رو ۶ ساعت مطالعه نداشته ام , من هم سال اول با کمتر از یکساعت شروع کردم اما خوشبختانه چون دایره لغاتم خیلی کم نبود کم کم مطالعه کتابهای موجود در زبانشناس و زیبوک را شروع کردم یعنی همزمان با مطالعه دروس Deep English ( با داستانهای واقعی ) و الان با مطالعه کتابها را استارت زدم در ابتدا با نیم ساعت مطالعه اینداستانها و سپس کم کم ساعات مطالعاتم را زیاد کردم , البته نا گفته نماند که تمایل زیادی به مطالعه و خصوصن پیشرفت بیشتر در انگلیسی دارم قصص

8 پسندیده

سلام دوستان
من هم پس از چندبار شکسته شدن زنجیره ام ایندفعه به خودم قول دادم به ۱۰۰ برسه
فقط اگه ممکنه یه نفر قانون این چالش رو برام بزاره
اینم زنجیره ۲۰ روزه من با روزی نیم ساعت

11 پسندیده