چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

سلام، مثه همین الان که پیام گذاشتید!! همینه دیگه
یا منظورتون چیز دیگه هست!!

6 پسندیده

اینم از من

13 پسندیده

نه من الان به شما ریپلای زدم ولی اگر مستقلا بخوام عکس شاخص هامو بزارم مگنمیدونم از کجا یه پیام مستقل بزارم تو این چالش

6 پسندیده

سلام دوستانم این هم آمار دی ماه من :heart_eyes:

12 پسندیده

چطوری تو چالش مستقلا پیام بزارم؟ من فقط میتونم ریپلای بزنم

6 پسندیده

سلام دوستان این هم آمار دی ماه من

15 پسندیده

امیدوارم درست دارم پیام میزارم,
این ماه اول زبانشناس من و اولین بارم توی چالش هست,
ولی پایه مطالعه زبانم از قبل بوده, تو این یک ماه فقط تلاش کردم که سطح برنامه رو به سطح خودم برسونم ولی دیگه از این به بعد حلزونی خواهد بود. :grin:

17 پسندیده

درست گذاشتی عزیزم👍⁦☺️⁩

10 پسندیده

20 پسندیده

زنجیره ام بعد ۱۷ روز مطالعه…
بازم یاد آوری کنم که من قبلاً زبان خودم برای همین جوجه ام یکم زود بزرگ شده:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::rose::rose::rose::rose:

20 پسندیده

سلام
گزارش دی ۹۹ من

18 پسندیده

من و شما جوجه هامون هورمونی ان ظاهرا. :joy:

برا منم این یک ماه فقط طول کشید به سطح واقعیم برسم الان ولی نسبتا کندتره,

15 پسندیده

18 پسندیده

سلام دوستان
1 بهمن 99

23 پسندیده

تحسین برانگیزه :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::rose::rose::rose::rose:
بابت استمراری که داشتین بهتون تبریک میگم …
واقعا خسته نباشید داره ،استمرارتون…:rose::rose::rose::bouquet::bouquet::bouquet:

13 پسندیده

سلام بر دوستان عزیز

18 پسندیده

بعضی وقتها داریم تلاش میکنیم اما کسی از ما تشکر نمیکنه ،بهمون دلگرمی نمی‌ده ،یا حداقل نمیگه احسنت ، ولی جای تک‌تک اون آدم ها بهتون میگم خدا قوت ، از تون تشکر میکنم که دارین پر قدرت ادامه میدین و دریچه های ذهنتون بر روی دریایی دیگر از علم و دانش میگشایید ، براتون از خداوند منان، خواستار بهترین هایی هستم، که نتوانید حتی تصورش را هم بکنید …:rose::rose::rose::rose:
دیگه از این به بعد نگید کسی قدر دان زحماتم در این مسیر نیست چون من با تمام وجودم هستم …
:revolving_hearts::revolving_hearts::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

18 پسندیده

کاشکی شما از بقیه شاخص هاتم عکس بزاری, مثلا تعداد میدانم ها و درحال یادگیری, و همچین میزان شنیدنت
یعنی همش. :grin:

12 پسندیده

من دانشجوی اتاق عمل هستم از طرفی یه چند تا دوره ی دیگه ی روانشناسی و خود شناختی و جهان شناختی شرکت کردم ،بنابراین وقت زیادی برای مطالعه ی زبان ندارم …
به همین دلیل فکر میکنم عکس گرفتن از اون مواردی که فرمودین زیاد چنگی به دل نمیزنه یا شاید حتی روحیه تون رو پایین بیاره:relaxed::relaxed::relaxed:
به همین دلیل هم عکس نگذاشتم تا الان…
:rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::rose:

15 پسندیده

مرسی
راستش زیاد متوجه پیامتون نشدم
بقیه رو نمیدونم ولی من برای روحیه به عکس کسی نگاه نمیکنم چون با کسی در رقابت نیستم و زندگی رو هم مسابقه نمیبینم, منبع انرژی و روحیه ام کسی جز خودم نیس,
درمورد عکس بیشتر دیتاش اهمیت داره برام برای تخمین بقیه مسیر

موفق باشین.

14 پسندیده