چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

بازهم ممنون از راهنمایی شما

6 پسندیده

درست می فرمایید من در زیبوک جستجو کردم و دیدم کتاب نظریه همه چیز رو داره، شروع کردم به مطالعه این کتاب، البته چون ترجمه نداره کتاب فارسی شو هم کنار دستم دارم و بعضی وقت ها به اون رجوع می کنم.

7 پسندیده

فکر کنم این دو تا کتاب هم به دردت بخوره، آقا احسان

.
.
.

.
.
.

خودم هم قصد دارم این کتاب رو بخونم. گذاشتمش تو صف انتظار! :joy: :ok_hand:

واقعاً کتاب های زیبوک، حرف نداره.

8 پسندیده

بله کتاب های زیبوک عالیه بعضی وقت ها آدم واقعا میمونه کدوم رو انتخاب کنه، راستش اونا رو هم دیدم ولی نوشته بود برای شما سخت است :woozy_face::joy:

10 پسندیده

سلام
من سایت زبان شناس را روی گوشی موبایل ایفون نصب کردم کجا میتونم مقدار مطالعه روزانه ام را ببینم

8 پسندیده

سلام کلا از کی شروع کردین؟عالیه

8 پسندیده

سلام وقت بخیر من داشتم اتفاقی مطالب این تاپیک رو میخوندم دیدم زنجیره بالای چهارصد روز دارین و لغات بالای هیجده هزار
واسم سوال پیش اومد که الان با این اطلاعات میشه فیلم و سریال و اخبار و روزنامه رو راحت فهمید ؟
دیدم عزیزی همین سوال رو پرسیدن ولی جواب هاتون درباره یوتیوب و اینجور چیزها بحث کردین ؟
برای کسانی که تازه این برنامه رو نصب کردن سوال پیش میاد کسی که بالای یکسال هست داره استفاده میکنه در چه سطحی میتونه انگلیسی رو بفهمه و نیازهاش رو برطرف کنه ولی متاسفانه جوابی که بشه نتیجه گرفت رو ندیدم
موفق باشید

12 پسندیده

کامل نباشه نود درصدشو میفهمه کسی که دایره لغاتش ده هزارتاس.
حتی با کمتر از این رقم خیلیییی مطالب فیلم و سریال و اخبار رو پوشش میده.

9 پسندیده

بچه هااااااااااااااااا
خبردااااااار, من آواتارمو فرستادم دانشگاه, بالاخره مرحله پنج شدم. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

15 پسندیده

سلام خیلی تبریک عرض میکنم :pray:t2::hibiscus::pray:t2:
موفق باشید :pray:t2:

9 پسندیده

مبارکا باشه :heart_eyes:
انشاالله به زودی سطح 6 میبینیمتون :rose:

12 پسندیده

ماشالله جوجه .دیگه مردی شده برا خودش.مبارکه

12 پسندیده

مبارک باشه :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::blue_heart::blue_heart::blue_heart::tulip::tulip::tulip::blossom::blossom::blossom::gift_heart::gift_heart::birthday::birthday::birthday::two_hearts::two_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::clap::clap::clap::clap::rose::rose::heart::heart::heart:

11 پسندیده

مبارکت باشه
خیلی هم عالیییی:heart_eyes::heart_eyes::star_struck::star_struck:
ما که داخل سطح 3 باقی موندیم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

11 پسندیده

ممنوووووون:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
دست راست آواتارم رو سر آواتار همگیییی. :heart_eyes::smile:

11 پسندیده

ایشالااااا
همه باهم پیش به سوی آخر سطح شش, پرتوان. :muscle::ok_hand::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

11 پسندیده

ممنووووون عزییییزم
شما تو این سن و سال الگوی مایی عزیزمممم,
منتظر خبرای خوب, زبان, دانشگاهت, موفقیتای بزرگ و بزرگترت ابوالفضل جان. :muscle::heart_eyes:

12 پسندیده

خواهش میکنم :hibiscus:
مرسی ممنونم پس اول رو اواتار من :sweat_smile::pray:t2:

11 پسندیده

من قبل زبانشناس کلی لغت خوندم به تنهایی, و این خیلی اشتباه بود, شاید الانم که سطحم پنج شده تو اسپیک و رایت سطح واقعیم همون سه باشه چون اونجوری که لغات تو زبانشناس میاد بالا تنهایی فقط حفظ میشه,
مطمن باش مسیرت درسته و منم اگه عقب برمیگشتم و فرصت داشتم کیفیت رو فدای سرعت زیاد نمیکردم,
شک نکن جای درستی هستی و فقط مداومت داشته باش

مرسی از تبریکت, برام کلی دعا کنین, من یازیخام(ترکی یعنی بیچارم. :joy:) مرداد امتحان تافل دارم. :persevere:
محتاج دعا
مراقبت کنین. :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

12 پسندیده

ایشالا مث من فقط حفظی بالا نیاد, کاربردی و خفن با یه لهجه ی امریکن. :joy::muscle:

10 پسندیده