چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

وقتی وارد زبانشناس شدید از همون صفحه اصلی اسکیرین شات بگیرید

7 پسندیده

سلام
اسکرین شاتی که از صفحه ی اپلیکیشن تون گرفتین رو با استفاده از گزینه ای که توی تصویر زیر مشخص شده، آپلود کنین و پستتون رو ارسال کنین

7 پسندیده

و بعد از اینجا که نشان دادم عکس رو انتخاب میکنید

7 پسندیده

19 پسندیده

13 پسندیده

مشکل من اینه بعد از این که عکس اسکرین شات رو selectمیکنم بعدش نمیره صفحه بعدی که آپلود کنم؛بک هم میزنم کلا از تالار میاد بیرون

4 پسندیده

برا منم اول اینطور بود، مرورگرتون رو آپدیت کنین درست میشه، از آخرین ورژن کروم استفاده کنین

3 پسندیده

ممنون؛ البته با اپدیت هم درست نشد؛ولی حداقل فهمیدم مشکل از من نیست راحت شدم

5 پسندیده

از توی اپلیکیشن، تالار رو باز نکنین.
مرورگر کروم رو که بروز کردین، از توی خود مرورگر، آدرس تالار رو بزنین و لاگین کنین. بعد ببینین بازم مشکل دارین یا نه

4 پسندیده

اینم چالش یه تازه وارد😊

19 پسندیده

ممنون بالاخره درست شد؛من همش از طریق برنامه وارد تالار میشدم

6 پسندیده

خواهش میکنم

خیلی هم عالی :clap:

4 پسندیده

اینم از چالش یه تازه وارد دیگه، من فقط نمیخوام بین یادگیری زبانم فاصله بندازم و رفته رفته سست بشم، وگرنه زنجیره رو اصل نمیدونم، وای انصافا خیلی جالبه،
ولی من هنوز از سیستم محاسبه دایره لغات خوب سر در نیاوردم، ممنون میشم راهنمایی کنین. فداتون

15 پسندیده

سلام سال نو مبارک دوست عزیز من هم مشکل شما را دارم و نمیتونم عکس رو دانلود کنم

4 پسندیده

من با راهنمایی های دوستان از کروم برای باز کردن ادرس تالار استفاده کردم جواب داد؛البته چندبار ترای کردم

5 پسندیده

ممنون و سپاسگزارم سعی میکنم این روش رو هم امتحان کنم

2 پسندیده

سلام من تازه اومدم اینجا تنظیمات زمان برای چالش چه جوریه‌؟ چند دقیقه؟!!!

3 پسندیده

بستگی به خودتون داره،باید اول تنظیم کنید روزانه چند ساعت میتونید بخونید میانگینش هم ۱ ساعته رو یک یاعت یا هر ساعتی که مد نظرتونه

3 پسندیده

نمیدونم چرا دیروز زنجیره شکست!!!
میشه یکی راهنمایی بکنه؟

6 پسندیده

منم دیروز یه لحظه اینجوری شدم؛بخاطر اینکه تو تالار بودم حداقل تایمم پر شد و تو روزهای هفته تیک خورد ولی چون همون تایم رو با گوش دادن پر نکرده بودم همش عددزنجیره چشمک زن بود؛تا زمانی که عدد زنجیره چشمک زن باشه یعنی باید لیسنینگ رو ادامه بدی؛یا تو قسمت شنیدم حداقل زمان در نظر گرفته برا خودتون رو چک کنید

5 پسندیده