ارزیابی مجموعه کتاب های خیلی ساده

ارزیابی مجموعه کتاب های خیلی ساده
none 4.391752577319588 97

درمورد خود دوره نظر خاصی ندارم ولی در مورد ترجمه ها دو نکته هست که میخوام بگم:
یکی اینکه سعی کنید ترجمه ها تا جای ممکن تحت الفظی باشن چون ما مبتدی هستیم و ترجمه ای که با اصل متن فاصله داره به درد ما نمیخوره.چند جا این مشکلو دیدم!
دوم اینکه شما که این اپ فوق العاده رو درست کردید و انقدر خوب دارید زبان انگلیسی رو یاد میدید چرا زبان فارسیتون انقدر ضعیفه؟! تو یکی از دوره ها دیدم عبارت (چهره‌ات را )یک‌بار (چهرتو)و یک بار (چهراتو) نوشته شده بود.
خلاصه که نگارش و ویرایش زبان فارسی رو جدی تر بگیرید. تو ذوق میزنه و نقطه ضعف این اپ قویه!

سلام برای مورد اول که فرمودین، ترجمه‌ها برای درک بهتر مفهوم درس گذاشته میشه و برای یادگیری زبان به هیچ‌وجه وابستگی به ترجمه توصیه نمیشه دوست خوبم

و درباره علائم نگارشی به همکاران گفته شده که رعایت کنن منتها باید موارد این چنینی گزارش بشه تا بدونیم آیا مترجم زبانشناس ترجمه رو انجام داده یا مخاطبان زبانشناس. چون همکاران این موارد رو رعایت میکنن احتمال زیادی داره این موارد از سمت مخاطبانی که در ترجمه کمک می‌کنن باشه

عالی

1 پسندیده

عالیه

1 پسندیده

کاش تو کل مجموع زبان شناس لهجه هارو حدا میکردید ، ممنون

در بخش کاوش دوره‌ها با لهجه‌های مختلف جدا هستن دوست خوبم

سلام وقتتون بخیر.
من ب صورت مهمان وارد نرم افزار شدم، میخواستم بدونم دوره های آموزشی ک در اشتراک طلایی نوشته شده، چجوریه؟ قسمتی جدا برای این بخش داره یا باید هنگام مطالعه و تماشای فیلم آموزش رو دریافت کرد؟ آموزش ب صورت انگلیسی هست یا فارسی؟

@sepide-str

سلام وقت شما هم بخیر
اشتراک طلایی اپ زبانشناس، زیبوک، زوم فعال میشه. زبانشناس دوره های آموزشی، پادکست، اخبار، دوره های ای جی هوگ، لغات و…
زیبوک شامل کتاب های سطح بندی، رمان نوجوان و اصلی، کتاب های روانشناسی، موفقیت، کسب و کار
زوم شامل فیلم و سریال، انیمیشن، مستند، دوره های تخصصی مثل تافل و آیلتس و دوره های تخصصی دیگر
تمامی منابع ها با صوت انگلیسی به همراه متن انگلیسی هست. میتونید یه ماهه طلایی بگیرید و کاملا با فضای اپلیکیشن آشنا بشید

1 پسندیده

من اشتراک‌دوره یک‌ماهه رو دارم ولی چرا نمیتونم
از کتاب ها استفاده کنم؟

اشتراک طلایی دارین دوست خوبم؟

میشه راهنمایی کنید لهجه این دوره آمریکا هست یا بریتیش؟!

اکثر داستان ها بریتیشه و تعداد کمی امریکنه

من اشتراک طلایی دارم و یک ساله اما نمیتونم از این کتاب کنم لطفا راهنمایی کنید

دوست خوبم تو پی وی بهتون پیام میدم که راهنماییتون کنم

چرا باز نمیشه؟

مشکلی هست برامون داخل پشتیبانی یا همینجا فیلم بفرستین تا بررسی کنیم دوست خوبم

باز نمیکنه

اخطاری میده؟
الان چک کردم برای من باز شد فقط باید یکمی صبر کنید تا کامل لود بشه

1 پسندیده

چرا باز نمیشه

مشکلتون رو با ویدیو میفرستین تا بررسی بشه دوست خوبم