نرم افزار عالی واسه یادگیری با گوش دادن به اهنگ

با سلام
امروز میخوام یک نرم افزار بهتون بگم به اسم چکامه که سه سطح داره واسه اهنگ هاش که جمعا 6500 قیمتش اونم به صورت اشتراک همیشگی کلمات مهم رو هم جدا کرده با معنی و ترجمه فارسی واسه اهنگ هم هست از گوگل پلی دانلود کنید هست پیدا نکردین zabanshenas رو سرچ کنید در گوگل پلی تو لیست جستجو ایکون برنامه قرمز رنگ دیده میشه البته برنامه خارجی هم هست مثل این به اسم musicxmatch
با تشکر

5 پسندیده

سلام
ممنون آقا ابوالفضل بابت معرفی :pray::rose:

من هم با اپ musixmatch موافقم
چون متن اکثر آهنگارو داره و نسخه ی pro ش هم برای ذخیره متن ها به صورت آفلاین طراحی شده

اینم لینک دانلود نسخه ی Pro به صورت رایگان :ok_hand::blush:
البته برای اندروید

7 پسندیده

خواهش میکنم فقط یه سوال چرا با اکانت گوگل این برنامه وصل نمیشه همین که نسخه پرو هست نسخه فری این برنامه هم وصل بشو نیست حتما باید دستی ثبت نام کنیم؟

1 پسندیده

فیلتره برادر

1 پسندیده

هر دو راه رو رفتم ولی نمیشه چه با شکن چه از طریق نسخه فری طبق توضیحات نظرات پایین همون برنامه در فارسروید

1 پسندیده

تو کامنت ها نوشتن با جیمیل نمیشه
دستی امتحان کنید

من با فیسبوک راحت Connect شدم

1 پسندیده

نه اوکی کردم با همون جیمیل

1 پسندیده

یه سوال
برنامه رو به spotify وصل کردم ولی موقع اجرا متن انگلیسی هست ترجمه فارسی هم هست و اهنگ پخشه ولی صدا نداره چرا؟
البته با اون برنامه که نتونستم ولی رفتم داخل برنامه spotify اهنگ enriqe رو گذاشتم با اون یکی برنامه اجرا کردم اینطوری میخونه و حرکت میکنه متن

1 پسندیده

این درسته فکر کنم از spotify انداختمش روی برای musicxmatch برعکس کار بالایی شد

1 پسندیده

از Spotify اگه آهنگ پلی کنین متنو نشون میده
اما اگه از طرطق Musixmatch وارد Spotify بشین فقط متن آهنگ هارو نشون میده و آهنگو پخش نمیکنه

1 پسندیده

اینم ایده ی خوبیه هاااا ،
زبانشناس یه شعبه ی پلیر موسیقی هم بزنه، آهنگا رو هم بیاره تو کار :joy::joy::joy:
اسمشم باشه مثلا : زیمیوزیک
:joy:

3 پسندیده

چطوری اینا رو میشه دانلود کرد که با متن باشه البته از روی spotify اهنگ رو اجرا میکنم

1 پسندیده