پادکست زبانشناس - مصاحبه با اعضای با اشتیاق و موفق - مهمان : Farzad_Poodineh

سلام
ممنون از نظر لطفتون

من همیشه سعی کردم یادگیری زبانم رو با کیفیت دنبال کنم

اما دوست داشتم که میتونستم بیشتر با بومی زبان ها مکالمه ی رو در رو واشته باشم ( که فعلا امکانش نیست)

و اینکه روزی 300 صفحه کتاب بخونم :grimacing::grin: (تلاشم اینه به این هدف برسم)

7 پسندیده

Hey guys… I really enjoyed listening and watching your interview. It inspired me so much. Both did well. I really appreciate both of u. God bless you :clap::pray::clap:

4 پسندیده

سلام و درود بر آقا کامبیز و آقا فرزاد:blush: آرزو میکنم به بهترین آرزوهاتون برسید و پله های ترقی رو روز به روز بالا برید:rose: مصاحبه واقعا عالی بود:clap::clap::clap::clap::clap::clap: آقا فرزاد ممنونم که به سوالاتمون پاسخ دادید:rose::tulip:
آقا کامبیز قدردان زحمات شما هستم:rose::rose::tulip::tulip:
یه سوال دیگه از آقا فرزاد دارم😊 آیا تا به حال در تهران نمایشگاه گردان بودید و هیچ پروژه نمایشگاهی رو مدیریت کردید?
اگه بله کجا و چه نمایشگاهی? چون فروش محصولات هنریم(جواهرات سنگ، طلا و نقره) نمایشگاهی هست می پرسم!
باز هم ممنونم و به جفتتون خدا قوت و دست مریزاد میگم:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::blush:

4 پسندیده

احسنت آقا فرزاد
تبریک میگم لهجتون خیلی خوب بود.
آیا پادکستی که متن داشته باشه سراغ دارید و اینکه در چه اپلیکیشنی پادکست گوش میدید؟
و آیا فشرده گوش میدید یا گسترده؟
خیلی ممتونم.

2 پسندیده

@amin67 Good to know that. I hope to see in this challenge very soon :blush:

@majedzohreh
سلام زهره خانوم
ممنون از توجهتون، من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم :rose:

من نه راستش هنوز توی نمایشگاه سمت مدیریتی نداشتم، اما پروژه ی طراحی غرفه چند بار برای خود نمایشگاه بین المللی تهران (اتوبان چمران) انجام دادم.

2 پسندیده

سلام آقا مصطفی، ممنون از نظر لطفت :blush:

من فقط پادکست هایی که میدونم متن داره All ears English, English pod, Luke’s English podcast هستن

و به صورت گسترده در اپلیکیشن Podbean گوش میدم

4 پسندیده

خیلی عااالی بود, واقعا لذت بردم از اینهمه پیشرفت, و تصویری بودن مصاحبه لذت رو دوچندان میکرد.
صمیمانه برای اقا فرزاد و اقا کامبیز ارزوی بهترینها رو دارم.
در طی این یک سال و نیمی که گذشت پیشرفت چشمگیری رو از اقا فرزاد دیدم. فوق العاده بود. بسیار مسلط و عالی.
ممنون برای ترتیب دادن این مصاحبه.

6 پسندیده

خوشحالم که خوشتون اومده :pray:
تعریفات شما باعث شده که انگیزه ام برای پیشرفت بیشتر هم بشه
و اینکه امیدوارم شما رو هم به زودی در این چالش ببینیم :blush:

3 پسندیده

اقا فرزاد نرم افزار podbean علاوه بر صوت متن هم میذاره؟
آرزو میکنم به هدفتون برسید و همیشه موفق و پیروز باشید

3 پسندیده

ممنون همچنین :rose:
نه متن نمیزاره، فقط صوت

3 پسندیده

If I want to discribe how awesome and cool you are I should say
You done it!!
:muscle::clap::+1:
All of the passionate members in here wanna change their life with english.

And …
I know everyone in here enjoyed your INTERVIEW
But
Actually they want to participate in this interview and challenge themselves to talk with someone else specially
ME:joy::grin:

Thanks alot
@Farzad_Poodineh
@YoKambiz
I hope all of us change our life to be better with english and enjoyeach moment with that freakin language

6 پسندیده

اگه بگید متنشون از کجا گیر بیاریم ممنون میشم :slightly_smiling_face: مثلا متن های all ear english و… بجز اپ زبانشناس

2 پسندیده

سلام دوستان عزیز آقا کامبیز و آقا فرزاد :bouquet:
از مصاحبه لذت بردم مرسی از هر دوی شما :pray:
آقا فرزاد خیلی عالی صحبت کردید من واقعا لذت بردم و انگیزه گرفتم واسه مکالمه
ایشالا به زودی مزاحم استاد کامبیز میشم واسه مکالمه خیلی دلم میخواد مثل شماها صحبت کنم :hugs:

5 پسندیده

سلام.
ممنون از آقا کامبیز و آقا فرزاد عزیز بابت این مصاحبه.
خیلی مشتاقم مصاحبه رو کامل ببنینم ولی متاسفانه مصاحبه یخورده طولانی هست و فعلا برنامه روزانه بهم اجازه نمیده که این. مصاحبه زیبا رو ببینم.
هر چند ندیدم مصاحبه رو ولی مطمئنم که هر دوی شما دو عزیز عالی بودین.:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

سلام میکنم به دو قهرمان جامعه ی زبان شناس

تشکر میکنم از @YoKambiz عزیز و @Farzad_Poodineh دوست داشتنی که این مصاحبه ی فوق العاده رو ترتیب دادن. البته از شما دو بزرگوار انتظار کمتر از این هم نمیرفت. ببخشید که بخاطر مشغله ی روزانه دیر موفق شدم شاهکارتون رو ببینم، اما باید اعتراف کنم که با تمام وجود، لذت بردم.
امیدوارم در تمام عرصه های زندگیتون مثل زبان آموزیتون موفق و تراز اول باشین.

مرسی که هستین

5 پسندیده

من از شما ممنونم که بخاطر ما زبان آموزان جدید وقت و انرژی میذارید:clap::clap::rose::tulip:
من توی چند تا نمایشگاه شرکت کردم و نمایشگاه گردان ها سود خوبی می برن حتما تجربه کنید و با فرهنگسراها شروع کنید و با توجه به زبان انگلیسی قوی توی نمایشگاه های بین المللی مشارکت کنید و ریسک کنید. مثلا اول اسفند نمایشگاه بین المللی طلا و جواهراته! یه غرفه بگیرید و ویترین اجاره کنید و بعد به افراد مختلف اجاره بدید یه سودی هم خودتون می برید. توی برج میلاد، باشگاه انقلاب و …
کسی که مثه من دوس نداره دستور بگیره باید دستور بده و کارآفرین بشه وگرنه حد وسط معنی نداره😊امیدوارم موفق باشید.

4 پسندیده

سلام بسیار عالی و حرفه ای موفق باشید :muscle: :muscle: :muscle:

3 پسندیده

سلام بر هر دو دوست گرامی
ممنون از زحماتتون مصاحبه ی فوق العاده ای بود :clap::clap::clap:
دیدن پیشرفت دوستان واقعا باعث خوشحالیه
با آرزوی موفقیت های بیشتر برای هر دو بزرگوار :rose::rose:

4 پسندیده

منم واقعا منتظر اون روز هستم و باعث افتخاره

3 پسندیده

سلام بر هر دو بزرگوار
راستش من هنوز فرصت نکردم گوش کنم، در اسرع وقت گوش میدم و نظرم رو راجبتون میگم