سیستم افورتلس برام خسته کننده شده

سلام. اوایل این سیستم افورت لس برام جذاب بود و تاثیرش رو هم حس میکردم. ولی واقعا دیگه خسته شدم که یک مکالمه رو دو هفته گوش بدم و کلا زبان شناس رو گذاشتم کنار و در نتیجه زبان رو.
اگه کسی پیشنهادی داره برای رهایی از این کسل کنندگی، ممنون میشم

3 پسندیده

سلام

این حالت برا همه هست. باید عاشق زبان باشید که بتونید از این مرحله بگذرید. باید این عشق رو در خودتون ایجاد و درونیش کنید و زبان جزء لاینفک زندگیتون بشه.
و بعد از گذر از این مرحله، منابع متنوع و جذاب توی برنامه‌تون قرار بدید

5 پسندیده

سلام
در تکمیل حرف های درست پری خانوم
می تونید کتاب های مناسب سطح خودتون رو از اپلیکیشن زیبوک و ویدوهای جالب و متنوع رو از اپلیکیشن زوم ببینید که روند یادگیری زبان براتون جذاب تر بشه

و دو تا نکته:

1- اگه میبینید که یادگیری زبان براتون خسته کننده ست٫ حتما یه جای کار میلنگه و باید تغییری ایجاد کنید

2 - وقتی محتوا براتون جذاب نباشه یادگیری نزدیک به صفر میرسه٫ چون انرژی و انگیزه به شدت کاهش پیدا میکنه

موفق باشید :rose:

5 پسندیده

آره دقیقا احساس میکنم محتوای داستانهای کوتاه افورتلس اصلا برام جذابیتی نداره. فقط با توجه به اینکه احساس کرده بودم افورتلس بهترین روش است انتخابش کردم.

سعیتونو بکنید که تمومش کنید٫ چون قدرت مکالمه تون رو فعال میکنه

در کنارش کارهای دیگه هم بکنید که از حالت کرختی در بیاید

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
من هم این مشکلو داشتم.
لطفا به پاسخ آقا کامبیز تو این تاپیک هم مراجعه کنید:

4 پسندیده

سلام. من هم زمانی که روی انگلیسی قدرت کار میکردم همین حس رو داشتم. به نظرم در کنار دوره های ای جی، دوره ای از deep english مثل داستان های واقعی یا مگا داستان ها اگر مناسب سطح خودتونه انتخاب کنید. چون به نظر من داستان های این دوره جذاب تر از ای جی هستند و لغات و عباراتش بهتر تو ذهن میمونه.

1 پسندیده