معرفی برخی سریال ها برای یادگیری زبان

خیلی ممنون
فقط یه سوال: فیلم یا سریالی هم مونده ندیده باشی؟!! :face_with_monocle::thinking::grin::grin:

4 پسندیده

خواهش میکنم . بله :grin: سریال های زیادی هستن که چون طولانی هستن من حوصله دیدنشو ندارم . سریالای کوتاه رو میبینم بیشتر . کمتر از 15 تا سریال دیدم !
فیلم هم شاید هر سال نصف فیلمهای خوبی که تولید میشه از دستم در میره به خاطر کمبود وقت !
لیست imdb رو هم شاید نصفشو ندیده باشم
همچنین فیلمهای سینمای ژاپن که خیلی دوست دارم ببینم ولی وقت و حوصله نمیشه !
سینمای کره جنوبی رو دارم یواش یواش میبینم :grin:

در کل فیلم دیدن به نظرم خیلی خوبه و جزو کارای مورد علاقمه
من قبل از زبانشناس هرچی زبان بلد بودم از فیلم و سریاله
غیر از بحث زبان ، نکات مثبت دیگه هم داره ، دقیقا مثل مطالعه ی کتاب :blush:

اخیرا خیلی کم فیلم میبینم ، بیشتر اونایی هم که ببینم در راستای یادگیری زبان میبینم

6 پسندیده

واقعا اینهمه حجم از فیلم دیدن معرکه است
خیلی زیاده واقعا…

2 پسندیده

این سریال عالیه. هرچند از لحاظ محتوایی سنگینه و باید قبلش از لحاظ ذهنی آمادگیشو پیدا کرد. Killing Eve هم سریال خوبیه. دو فصلش اومده فعلا

3 پسندیده

بله . همینطوره . من همیشه میگم که بعد از تماشای سریال انگار یه دست کتک حسابی خورده باشی ، نمی تونی از جات بلند بشی دیگه :joy:
ایده های خیلی ناب و عجیبی داره ، طوری که از هر اپیزود میشه یه سریال مستقل ساخت
من گاهی می گفتم حیفه که هر قسمت 2 ساعته نیست تا بهتر بشه پرداخت به ایده و محتوا .
متاسفانه فصل آخر خراب کرد و اصلا در حد و اندازه خودش ظاهر نشد

3 پسندیده

آخ آخ ، چقدر ظاهرش و نقدهاش خوبه ، به نظر میرسه ازون سریالایی باشه که برا من ساختن :joy:
خیلی ممنون بابت معرفی ، خیلی جذب معرفیش و فضا و داستانش شدم . حتما میبینم به زودی :blush::rose:

4 پسندیده

بین این همه سریال که دیدین ، میتونین سریالی معرفی کنید که بازیگراش شمرده شمرده حرف بزنن؟

4 پسندیده

سلام . واقعیتش من با هدف زبان آموزی ندیدم اینا رو و جسته و گریخته چیزایی یاد گرفتم
به نظرم سریال ها یا فیلم هایی که بازیگر های شخصیت اصلیش کودکان یا تا حدی نوجوانان هستن میتونن مفید باشن
همچنین تماشای انیمیشن ها رو پیشنهاد میکنم . چون به شخصه برای خودم راحت تر هستن
با این اوصاف میتونم اینا رو معرفی کنم :
سریال آمبرلا آکادمی ، خیلی سریال ناب و خفنی نیست ، ولی یه سریال قابل قبوله تا حدودی ، تا اونجایی که من دنبال کردم ، بد نیست ولی خوبم نیست زیاد از نظر محتوا ، مناسب بود برا سطح متوسط زبان به نظرم
مجموعه فیلم های هری پاتر به نظرم خوبه
تا اساتید @pari چه نظری داشته باشن
سریال stranger things هم فکر میکنم مناسب باشه

و در کل انتظار نمی ره که بازیگرای سریالی شمرده حرف بزنن!
فقط انتظار میره مثلا اصطلاحات یا کلمات تخصصی و سخت کمتری داشته باشه !
شما بهتره با متدی که تو سایت زبانشناس هست پیش برید و لسنینگ خودتون رو تقویت کنید و عادت کنید بهشون ، در غیر اینصورت انیمیشن ببینید

4 پسندیده

شما هیچ سریالی رو پیدا نمی‌کنید که به این هدف شما بخوره. شما آیا وقتی فارسی حرف می‌زنید، سعی می‌کنید شمرده حرف بزنید؟ خیر همچین چیزی امکان نداره. درمورد سریال هم همین صدق می‌کنه‌.

شما اگه میخواید سریال یا فیلم رو به قصد زبان‌آموزی ببنید یه روشی ای‌جی ارائه داده که می‌تونید استفاده کنید. من برا آلمانی همین روش رو استفاده می‌کنم. آقا محمد @mht0017 تو سایتشون این رو به صورت مقاله نوشتن، ازشون میخوام لینکش رو براتون بذارن.

این فیلم عالیه. من اینقد این مجموعه رو دیدم که تمام دیالوگ‌هاش رو حفظم.
درواقع اگه بخوایم فیلمی رو به قصد زبان‌آموزی ببینیم، باید بارها و بارها اون فیلم رو ببینیم که همه چیزش ملکه‌ی ذهنمون بشه.

10 پسندیده

به قول ای جی
Deep learning , deep learning , deep learning , one more time , deep learning

من خیلی دوس دارم کتاباشو شروع کنم . الان بین 70 تا 80 درصد لغات هر بخش از هر کتاب رو بلدم . فکر نکنم الان زود باشه برا شروعش!

7 پسندیده

ببخشید مزاحم شدم. روش ای جی هوگ در تماشای فیلم و سریال چیه؟

5 پسندیده

نمی دونم اسم مقاله‌ش چی بود تا سرچ کنم. میگردم ببینم پیداش میکنم

4 پسندیده

http://westlife.4kia.ir/info2/206693/تکنیک-فیلم/

12 پسندیده

این تکنیک رو یکی از سایت های ایرانی برای سریال فرندز انجام داده، با قیمت ۷ هزار تومن
اگه میاومد تو زبانشناس که خیلی عالی میشد

5 پسندیده

مینی سریال بینوایان رو دیدید؟ ۶ قسمته واسه انگلیس تولید 2018 سریال قشنگیه

3 پسندیده

نه متاسفانه .
ممنون بابت معرفی :rose:
من فیلم موزیکالشو که هیوجکمن و راسل کرو بازی کردن رو دیدم :blush:

3 پسندیده

سلام پری خانم
یکی از حسرتای من اینه که کبرا ۱۱ به زبان آلمانیه
واقعا خوش بحال کسایی که آلمانی یاد میگیرن
من بودم سریالشو شخم میزدم واسه یادگیری

من وقتم آزاد شد
حتما یه اینفوگرافی واسش می سازم
بین معلمای زبانی که من دیدم
تعدادشونم کم نبوده
ای جی هوگ قشنگ یه سر گردن بالا تره
نمونش همین مووی تکنیکشه

سلام
کدوم سایت؟
من خودم چند تا فیلم و سریال آماده کردم ولی خوب فرندرز نمیشد استفاده کرد به خاطر محتوایی که داشت
اگه استفاده کردن به طور کامل و بدون ویرایش کارشون غیرقانونیه
آدرس بدید برم حالشون بگیرم :joy::joy:

6 پسندیده

اسم سایت چی هست؟!..

2 پسندیده

https://www.irlanguage.com/1185/دانلود-مجموعه-آموزش-زبان-انگلیسی-با-سریال-فرندز-بخش-اول-Learning-English-with-Friends-Part-1/
اینم نمونه‌ش:

دو تکرار اولش بدون زیرنویسه، سومی انگلیسی میاد چهارمی…

7 پسندیده

فکر می کنم دیدن مجموعه های این چنینی هم خالی از فایده نباشه

البته خیلی بیشتر از 100 قسمت شده…ببینیدو لذت ببرید

8 پسندیده