یادداشت واژگان

درود به همگی دوستان -
یک پرسش داشتم در حین فراگیری زبان آیا نیازی به یادداشت واژگان جدیدی که در دروس مشاهده میشود هست ؟ من به تازگی با زبانشناس شروع به یادگیری زبان کردم - ممنون

1 پسندیده

سلام به جمع زبانشناسیهاخوش اومدی.خب کلا یاداشت واژگان به صورت تکی به هیچ درد نمیخوره.اگر هم میخوای یاداشت برداری کنی کلمه مورد نظرت رو با جمله ای که کلمه رو توش دیدی کامل بنویس.اون جمله میشه یک.کاربرد برای اون کلمت.چون کلمات در وضعیت های مختلف معانی مختلفی میده.موفق باشید امیدوارم.کمک کرده باشم

1 پسندیده

بر شما هم درود

بله خب…ترجیح خیلیا اینه که از لایتنر استفاده کنن برا حفظ لغت…فکر کنم خود نرم افزار هم داشته باشه لایتنر رو…به هر حال، احتمالا نیاز دارید که واژه های جدیدی که یاد می گیرید رو تکرار کنید (در قالب دیدن اونها تو جملات مختلف)… (من خودم از انکی استفاده می کنم)
حالا، می تونید از همون اولین بار که واژه رو دیدید، وارد لایتنر کنید…یا نه، اجازه بدید کمی با فرایند تکرار اون درس پیش برید…شاید اصلا نیاز نباشه وارد لایتنر شه

دوست داشتید این تاپیک رو ببینید، با تجربه زبانشناسای دیگه بیشتر آشنا شید…و بتونید با احتمالا خلاقیت، روشی که به عادات و با روحیات تون نزدیک تر و سازگارتره رو پیش بگیرید …موفق باشید

1 پسندیده