ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها

ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها
none 4.653726708074534 322

خیلی خوبهههه عالی کامل پرفکت

3 پسندیده

دوره ساده ولی تاثیر زیادی تو یادگیری داره

3 پسندیده

درود من علاقه زیادی دارم ک یاد بگیرم دوست دارم بهم کمک کنید لطفا

3 پسندیده

عالی است واقعا برنامه خوبی ست. مخصوصا داستان هایش

3 پسندیده

فوق العاده اس
مخصوصا این که بعد داستان های کودکانه اومدم سمت این قسمت . بعد اون سختی هایی که توی درک بعضی داستان های کودکانه بود. الان فهم این استوری ها خیلی بهتر شده. و حتی داستان های قبلی

3 پسندیده

ترجمه در کنار متن انگلیسی ، پاراگراف به پاراگراف به من خیلی کمک میکنه. خودم از فارسی به انگلیسی ترجمه میکنم و چک میکنم. برای من خیلی خوبه. البته متن های سخت تر ترجمه نداره .

3 پسندیده

این نیمچه داستانها عالیه،من از اینجا استرت میزنم:muscle::muscle::muscle::muscle::kissing_heart::heart_eyes:

3 پسندیده

it’s very good.i like this story

3 پسندیده

واقعا عالیه حتی بدرد بچه ها هم میخوره

3 پسندیده

دوره اصلا به درد نمیخوره.منی که مبتدی هستم خیلی روانتر باید توضیح بدن.اول از لغات شروع بشه .مکالمه برای من که کمتر زبان بلدم به چه درد میخوره.۲۰تومان هم الکی دادم.

3 پسندیده

عالیه خیلی دوسش دارم

3 پسندیده

عالیه مننون از زحماتتون

3 پسندیده

فعلاً نظری ندارم،چون برنامه اکنون دانلود شده

3 پسندیده

خیلی خوبه.من ک پایه ام مبتدی این دوره ها باعث شدن بیشتر جذب یادگیری زبان باشم وهرروز میخوام مطالعه ام بیشتر کنم.نوع آموزش این دوره ها خوبه چون ب نوعی ک ب ذهن آدم فشار نمیاره.بلک خود شخص جذبش میشه ک دنبالش وبگیره

3 پسندیده

خیلی خوبه
عالیه راحت میتونی زبان یاد بگیری
ممنون از سازندش

3 پسندیده

دارم فعلن میخونم برم جلو ببینم به صحبت کردنم کمک میکنه یا نه/ خوندم و ترجمه کردن را تا حدودی بلدم ولی اسپیکینگم ضعیفه

3 پسندیده

خوبه باید بیشتر ملاحظه وکار بشه

3 پسندیده

It is good and useful.

3 پسندیده

داستانهای شما واقعا عالی بود

3 پسندیده

درود خیلی دوستون دارم من درسهای شما رو دنبال میکنم داستانهای واقعی و نیمچه داستانها رو هم همینطور

3 پسندیده