ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها

ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها
none 4.653726708074534 322

خوبه ، فقط کسی که صحبت میکنه خیلی معمولی صحبت میکنه ادم خوابش میگیره :sweat_smile:

خوبه
ولی یجاهایی بدترجمه کرده
پیشنهاد میکنم اصلا به ترجمه نگاه نکنید

عالیست،خیلی خوشم اومد

عالی بسیار لذت میبرم

عااااالی و باحال هست

عالی بود بنظرم خیلی کاربردی یاد میگیری ولهجه عالی بود

هر وقت که برای ادامه میایم …نمیدونم اون داستانی رو که میخوندم کجا رفته…باید بگردم.از وقتی که برنامه اپدیت شده اینجوری شده

عالی و بدون نقص:call_me_hand::call_me_hand::fire::fire:

این دوره واقعاعالیه

عالییی

perfect

همیشه فکر میکردم دوره« تیمچه داستان ها» از دوره « داستان های بچگانه» سخت تره. الان که چند روزه دارم نیمچه داستان ها رو میخونم میبینم که خیلی ساده تر از داستان های بچگانه ست.چون این دوره ، بیشتر چیزهاییه که تو دبیرستان خوندیم.ولی داستان های بچگانه پر از لفات جدیده که باید یاد بگیریم:+1::+1::+1:
زبان شناس رو دوست دارم.سوالاتی که درباره داستان ها مطرح شده و جوابهاشون بسیار مفید هستند

1 پسندیده

واقعا عالیه ممنون

سلام وقت بخیر.لطفا مشخص کنید چه بخش هایی لهجه بریتیش و چه بخش هایی امریکن هستن.ممنون

بسیار عالی و آموزنده،واقعا عالی هستید

عالی

به نظر من این بخش سنگین است مخصوصا قسمت های پایانی گرامر و سنگین می شود و درکش سخت است . اصلا فرصت جواب دهی نمی دهد .

خیلی خوبه. این دوره از دوره اصطلاحات روزمره هم راحت تره و هم کوتاه تر .
هر جا که از ادامه دادن درسهای اون دوره خسته میشم برای اینکه هم اون روز زبانم رو بخونم و زنجیره ام قطع نشه و هم برای رفع خستگی میام این دوره.
لغاتش ساده تره و نیاز به فکر عمیق نداره . ضمن اینکه روی کلمات و گرامر های قبلی هم که یاد گرفتم مرور میشه

I think this course is great for everybody who wants to learn English

عالللییییی