تازه واردم کمک میخوام 😐

ممنون از راهنماییهاتون :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:

7 پسندیده

سلام. من تازه واردم. ی بار فقط ی داستان جوجه اردک گوش کردم و برای مرور کردنش نمیدونم چجوری پیش برم یعنی لغات و حفظ کنم فقط؟ من سطح گرامرم خیلی ضعیفه و نمیدونم چجوری بعضی ها از داستان گرامرشون قوی میشه!

6 پسندیده

سلام @sasha3
داستان بچه گانه با تکرار گوش بدید یه بار گوش دادن که چیزی یاد نمیشه گرفت.
ده بار… بیست بار… سی بار و… فقط گوش بدید اجازه بدید گوش هاتون به انگلیسی شنیدن عادت کنه
درک مطلب انگلیسی تون بهتر بشه و با متن های انگلیسی راحت ارتباط بگیرید.

درس جوجه اردک رو باز میکنید اول بدون صوت یه دور متن رو بخونید هر جا که متوجه نشدید ترجمه رو بخونید (سعی کنید خودتون داستان رو حدس بزنید )

لغات جدید رو پیدا کنید اگر بلد نبودید گزینه نمیدانم یا اضافه به لایتنر بزنید. بعدها لغات رو مرور کنید

حالا داستان رو با صوت بخونید اولش سخته گوش دادن چندین بار که گوش بدید براتون راحت میشه

بعد از اینکه با تلفظ ها آشنا شدید و کامل داستان رو یاد گرفتید داستان رو از صدای خودتون ضبط کنید و با صدای گوینده مقایسه کنید.

برای گرامر که گفتید ضعیف هستید دوره نیمچه داستان ها رو بخونید.

پشتیبان زبانشناس بهتر میتونند راهنمایی تون کنند.

6 پسندیده

ممنونم از راهنماییتون💐برای مرور لغت ها کجا و باید برم؟

4 پسندیده

@sasha3

اگر گزینه نمیدانم بزنید: تو خود درس ها میتونید بخونید

اگر گزینه اضافه به لایتنر بزنید: پایین آواتار زبانشناس شکل جعبه با علامت + (از راست گزینه دومی)

4 پسندیده

من نظرم اینکه شما هر روز یک داستان بخوانید و روی داستان وقت بگذارید مثلا کلمه هایی که نمی دانید کلمه ها را به کلمه ها را حفظ کنید و…
حالا بازم بستگی به خودتون داره که چطوری می خوایم بخونیم چقدر به زبان علاقه دارید و چقدر پایه زبانتان قوی است :rose:

4 پسندیده

سلام سحر اگه میخوای کار کنی منم هم سطح خودتم تازه شروع کردم بیا با هم استارت بزنیم

1 پسندیده