Ministory17

شما هم ویس بده دیگه ی شما یه @R.min ویساتونو بذارید دیگ :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
منتظرم
حالا آرمینا ن ولی شما چرا :heart_eyes:

2 پسندیده

یهو دیدی حواسم نبود نانچیکو از دستم در رفتا :expressionless:

2 پسندیده

چشم عزیزم انشاالله آخر هفته :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::bouquet::rose::bouquet::rose:

2 پسندیده

این حرف زد فقط بزنش ملاحظه هم نکن

1 پسندیده

نه دیگه گناه داره :joy::joy:

2 پسندیده

چشم‌منم مینی استوری ضبط میکنم میفرستم.اصلا متن اینو‌ بده من پنجشنبه جمعه ضبط کنم بفرستم.
میترا خانم قول دادن اخر هفته قبلا هم به من قول دادن

2 پسندیده

نه بزن تو کاریت نباشه :joy::joy::joy:

2 پسندیده

آقا کامبیز قبلا تو یه تایپک توضیح داده بود نحوه خوندن،اونجا گفت هر درس 4 بخشه،الان سه بخشه هر درس،قسمت دیدگاه نیست؟!!!

2 پسندیده

زحمت بکش برو تو زبانشناس بعد برو انگلیسی قدرت بعد برو درس ۱۷ بشمار از اول برو ۱۷ :joy::joy::joy: یادبگیر زحمت کش باشی

1 پسندیده

دیدگاه یکم بخونی وسطاش اضافه نیشه

2 پسندیده

@R.min بخاطره خودت میگم متنشو بخای میفرستم :joy:

1 پسندیده

.من درسهای قدرت رو خیلی وقت پیش خوندم

2 پسندیده

عه آفرین :+1::+1::clap::clap::ok_hand::heart_eyes: ب تو

1 پسندیده

چون خوندی متنشو میفرستم برات

1 پسندیده

عزیزم چه صدای دلنشینی و چه تلفظ درست و قشنگی عالی بود …صدات خیلی رساست …

2 پسندیده

مرسییی عمه جونممم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart:

1 پسندیده

فدااات عزیزم عالی بود خوشمان آمد

2 پسندیده

حیف لایک هام تموم شدن ، عزیزم چه صدای قشنگی بود :ok_hand:بسی کیف کردم :clap::clap: منتظر ویس بعدی هم هستم

2 پسندیده

مرسی سپیده جون :purple_heart::two_hearts::purple_heart::two_hearts: ممنون

1 پسندیده

کجا با این عجله عزیزم :joy:
تنها کلمه‌ای که به ذهنم اومد “شگفت‌انگیز” بود. همه چیزت عالیه، صدا، لحن، تلفظ، نحوه‌ی بیان. فقط یه ذره سرعتتو کم کن. زیادم کم نکن چون این توانایی رو داری که با سرعت هم بازخوانی کنی.

واقعا عالی هستی. چرا مطالعه‌تو ول کردی آخه؟
فک کنم هنوز هدف مشخصی از یادگیری زبان نداری.

تمام حواشی رو بذار کنار، معلم‌های زبان رو کلا بذار پس ذهنت، دوستایی که انرژی منفی می‌دن بهت کلا حذف کن. راه خودتو برو، یک هدفی برای انتهای راهت مشخص کن مطمئنا تا چند سال آینده به یک بومی زبان تبدیل خواهی شد. چون سنت هم پایینه حتما حتما این اتفاق میفته. بیشتر با اپ‌ها درگیر باش، ذهنتو متمرکز کن.
یادمه یه دوستی یه روز بهم گفت وقتی هدفی داری یک مسیری هم براش هست، توی این مسیر بیراهه‌هایی هم هست، ولی تو به بیرا‌هه‌ها اعتنا نکن، مسیر مستقیم خودتو برو تا به هدفت برسی.

تو هم با این همه استعداد و ویژگی‌های خوبت بشین پای درس و مشقت تا اون روی ناظمیم بالا نیومده :joy:

11 پسندیده