چالش وبلاگ «mahdi_jokar» همه جا با زبانشناس

ممنون جای شما خالی

سلام
ممنون
شما بغیر از تعریف کردن کاره دیگه ای بلند نیستین ها :sweat_smile:
همش آدم رو خجالت زده می کنید :sweat_smile:

شما شیراز تشریف بیارین قول میدم باهم بریم
اینجا سپیدان هست تقریبا 100 کیلومتری شمال غربی شیراز

4 پسندیده

دشمنتون خجالت زده باشه چه حرفیه شرمنده حرف بهتری ندارم بزنم به بزرگی خودتون ببخشید آقا :hibiscus::sunflower::rose::rose::sunflower::hibiscus::tulip::blossom::blossom::hibiscus::blossom::tulip:اماخداییش باید جای باصفا و دنجی باشه :ok_hand::ok_hand::hibiscus::sunflower::rose::sunflower::hibiscus:

1 پسندیده

قطعا همینطوره بهترین نقطه در فارسه از نظر اب و هوا
عالیه عالی
انقدر چشمه داره که توی جاده یهو میبینی از دل کوه داره اب میاد
خیلی بهتره شماله :sunglasses:

1 پسندیده

واقعا :wink::wink::wink::thinking::thinking::thinking::thinking:پس انشاالله سال آینده همشهریتون میشیم ۱سرمیریم اونجاهم میزنیم :joy::joy::joy::joy::joy::joy::hibiscus::sunflower::rose::sunflower::rose:من قبلا پیست اسکیش رو دیده بودم هیچوقت این موقع از سالش رو ندیده بودم

2 پسندیده

ببخشم :flushed: این چه حرفیه مگه چیکار کردید فقط گفتم یکم کمتر خجالت بدید ما رو
همین :sweat_smile:
این حرف ها رو نفرمایید شما مثل ماه بخشندیده و مهربان(نمیدونم چرا ماه اومد تو ذهنم)

1 پسندیده

همون برف های پیست اسکیش تابستون ها میشه رودخونه ها و چشمه ها رو تشکیل میده

شما بیاین قدمتون روی چشم :sunglasses:

1 پسندیده

زنده باشید دشمنتون خجالت زده باشه :ok_hand::ok_hand::ok_hand::hibiscus::sunflower::hibiscus::sunflower::hibiscus::rose::sunflower:شماعزیزان تالار تک تکتون برام قابل احترام هستیند ودرکنارتون بودن برام افتخار بزرگی ست یکی از یکی عزیزتر :hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::tulip:تاین حد ها هم نیستم شرمنده ام میکنی بخدا تاج سر هستیند :blossom::hibiscus::sunflower::rose::rose::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower:

1 پسندیده

خدا چشمتون رو محافظت کنه :hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:محبتتون رو میرسونه آقا :hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:
جدا که باید جای بکر و معرکه ای باشه خوشبحالتون :blossom::hibiscus::sunflower::rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::blossom:

2 پسندیده

بله عالیه
ولی منم چندبار بیشتر نرفتم :sweat_smile:

فیلم هم زیاد دارم شاید چنتا دیگه گذاشتم (ببینم قابل گذاشتن باشن)

1 پسندیده

لطف میکنید منتظرفیلمهاتون هستم بیصبرانه :ok_hand::ok_hand::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::sunflower::sunflower::rose::sunflower::tulip::tulip::tulip::rosette::rosette::rosette::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::rose::rose::rose:

1 پسندیده

وای پیستش عالیهههه

1 پسندیده

سلام عزیزدلم خانم شبت بخیروشادی :tulip::blossom::hibiscus::sunflower:
دقیقا پیستش معرکه است زمستونش هم عالی تر :heart::heart::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::hibiscus::sunflower::rose:

2 پسندیده