مشکل در خرید اشتراک طلایی

سلام دوستان
من نسبت به خرید اشتراک طلایی اقدام کردم و به درگاه پرداخت منتقل شدم فکر کنم آسان شاپرک بود اما پس از پرداخت و کسر از حساب به سایت اولیه برنگشت و سرویس جدید به اپ اضافه نشد راه حل چیه
ممنون

==================
این تاپیک مربوط به اپیزود« Like riding a bike » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « زبان انگلیسی روزمره ی ما »

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
به مدیریت @hnaseri اطلاع بدین چک کنن اگه پرداخت شده باشه درست میکنن در غیر اینصورت مبلغ بعد 72 ساعت برمیگرده به حسابتون و مجدد باید اقدام کنید برای خرید اشتراک طلایی

5 پسندیده

دقیقا همین که حنانه خانم فرمودند. مجدد اقدام بفرمایید.

5 پسندیده

اشتراک طلایی چند ساله ست؟

2 پسندیده

سلام
من اشتراک طلایی خریدیم
یه سوالی که برام پیش اومده :thinking:
من قبل خرید چند ماه داشتم
الان که اشتراک خریدم هرسه اپ برای 1سال چند ماه باز هست یا فقط 1سال اشتراک طلایی و بعد از اون فقط زبانشناس باز هست؟!

2 پسندیده

معادل اعتبار منتقل میشه به اشتراک جدید

4 پسندیده

سلام .من نمی دونستم اشتراک طلایی تمام امکانات اشتراک حرفه ای رو داره وابتدا اشتراک حرفه ای رو خریدم ، ولی الان میخام عوضش کنم ولی فقط صدتومان داشتم که ۶۰تومان بابت اشتراک حرفه ای دادم والان نمیتونم اشتراک طلایی را بخرم، چیکارررکنمم؟

1 پسندیده

سلام دوست عزیز @Amirhosii

داخل اپ لطفا پیغام رو بگین رسیدگی بشه، ارتباط با پشتیبانی فقط از داخل اپ انجام میشه

2 پسندیده

سلام ،همین پیغامو در قسمت پشتیبانی اپلیکیشن هم گذاشتم ، پس اگر منظورمو تو همین سوال متوجه شدید، بنظرتون مشکلم حل میشه؟ خواهش میکنم ی راهنمایم بکنید🙏

1 پسندیده

سیستم ارتقای اشتراک زبانشناس به این صورت هست که با خرید اشتراک، اعتبار باقی مانده از اشتراک قبلی به اشتراک جدید اضافه میشه. بنابراین شما داخل خود نرم افزار میتونید برنامه رو به اشتراکی که دوست دارید ارتقا بدید. اما ارجاع دادم رسیدگی بشه، منتظر پاسخ باشین :pray::pray:

2 پسندیده

خب اون واسه وقتیکه ی اشتراکو خریدی و مجددا همونم میخای ارتقا بدی ، اما از من تغییر حرفه ای به طلایی هست بطوریکه مابه التفاوتشو ازم بگیره!!! واقعاً هم دستتون درد نکنه .ممنون از این همه همراهی و راهنمایی خداخیرتون بده ،
چون من محصلم و قدرت خریدم تنها صدهزارتومان بود که اشتراک حرفه ای رو اشتباهاً بجای طلایی خریدم ،

2 پسندیده

نه اتفاقا قانون ما اینه اگه حرفه ای یکساله بخرین همون روز هم نظرتون عوض بشه طلایی بخواین باید هزینه طلایی رو کامل بدین اما در عوضش هر چی از اشتراک حرفه ای مونده به اشتراک طلایی تبدیل میشه، حالا من گزارش دادم اگر راهی باشه اطلاع میدن @Amirhosii

2 پسندیده

ممنون از ارجاع خواهش بنده :pray::pray::pray: پس مثلا اگر من اشتراک یک ساله-۱۲ماه- حرفه ای رو «الان» بخرم و دوباره همون لحظه هم ،اشتراک -۱ماه- یک ماهه ی طلایی رو هم بخرم ؛ (یعنی همون ویژگی تغییر بده ی داخل اپ)( و همین گفته خودتون) ، حالا در نهایت من ۱۲+۱=۱۳ماه اشتراک طلایی دارم ،یعنی؟!:face_with_monocle:

سوالم ،سوال خیلی ها خواهد شد ، جواب شما نیز کمک به خیلی ها خواهد کرد ،:tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

خانم مهندس اون :fu: سوال آخرمو شیرفهم شم ، کامل متوجه شدم :face_with_monocle::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::tulip::tulip::tulip::tulip:تا همینجا هم از حجمه کاریتون و سرعت پاسخگوییتان به کاربران ،بی نظیرید

2 پسندیده

در حال حاضر بله دوست عزیز

1 پسندیده