پادکست زبانشناس - مصاحبه با اعضای با اشتیاق و موفق - مهمان : mostafa.76

راستی یادم رفت از کامبیز بابت وقتی که میذاره تشکر کنم
خدا قوت برار :crown:
زبانت هم ماشالا خیلی بهتر از دفعات قبل داره میشه، شاید خودت حس نکنی
ولی من حس میکنم :smile:

5 پسندیده

سلام دوستان ممنون از زحمات تون. ولی یادمه قدیما فرد مصاحبه شونده بعد از انتشار مصاحبه یه صوت فارسی و خلاصه از مباحث گفته شده رو برای امثال ما که برامون سخته صورت انگبیسی گوش کنیم میدادن.
من الان دوست دارم تحربیات اقا مصطفی رو در مورد یادگیری شون بدونم ولی هب بسختی متوجه میشم🙈

6 پسندیده

سلام دوست عزیز. کاملا حق با شماست و به نظر من نسخه ی فارسی هم باشه خیلی بهتره. در تاپیک زیر که حدود یک ماه پیش زدم به طور مفصل تجربه ام رو به فارسی بیان کردم. امیدوارم براتون قابل استفاده باشه :pray::

9 پسندیده

سلام آقا مصطفی
ببخشید هنوز گوش ندادم :sweat_smile:
هر وقت گوش دادم حتما نظرمم رو میگم
و ممنون از وقتی که گذاشتید

3 پسندیده

دقیقا من هم متوجه تسلط و تلفظ بهتر ایشون در مصاحبه ی قبل با خانم پروین @pari شدم.
قبل از اون همیشه می گفتم آقا کامبیز دیگه پرونده تسلط شون تمام شده، همه راه های پیشرفت شون به سرمنزل مقصود رسیده
و ایشون ثابت کردند که تکامل در زبان وجود نداره، نقطه ای که آقای کامبیز هستند با سرعت عالی حاصل شده، انشالله برای همه ی اهداف شون این سرعت و نتیجه ی عالی محقق بشه و همین طور برای همه ی زبان آموزها
البته نقطه ناامیدی برای خودم شده، خصوصا این چند ماه اخیر پیشرفتی در خودم در حیطه ی زبان احساس نمی کنم :disappointed:

9 پسندیده

شما مطمئنا به پلاتو رسیدید
یکم خودتونو به چالش بکشید، میتونید ازین مرحله به سادگی گذر کنید

5 پسندیده

چون به کتاب و کتاب خوانی علاقه دارم دو بار این مصاحبه را گوش دادم آقا مصطفی خیلی خوب بودی با همین فرمان برو جلو. مطمئنا الگویی برای من و خیلی ها از اعضای زبانشناس هستید با دیدن پیشرفت سریع شما به قدرت گسترده خوانی باید پی برد
موفق باشی :rose:

5 پسندیده

سلام آقا هادی بزرگوار
ممنون که وقت گذاشتید و به مصاحبه گوش دادید و خوشحالم که مفید بوده. بسیار سپاسگزارم از لطفتون :pray:

4 پسندیده

من که میگم
اینا همه نشونست از این که
دیگه وقتشه به آغوش آمریکن برگردید :grin::blush:

4 پسندیده

نمی تونم پلاتو تعریف کنم چون در مسیر تلاش نیستم و تلاشی نمی کنم نهایت وقتی که می تونم برای زبان اختصاص بدهم ۴۵ دقیقه هست خیلی خیلی کمتر از گذشته هست و مهمتر این که ارزیابی از مطالعات م نمی رسم انجام بدهم مثلا همون به چالش کشیدن ها
قبلا از آموخته هام داستان نویسی رو داشتم ولی چند مدت اخیر خیر؛ البته ناگفته نماند بنده روی اهداف دیگه متمرکز شده ام و امیدوارم بتونم زودتر اونها رو به نقطه ی دلخواه م برسونم تا بتونم همه ی برنامه هام رو در راستای هم توسعه بدهم
اما پیشرفت در زبان وقتی احساس نشه جای ناامیدی داره دیگه چه پلاتو چه غیر پلاتو

:joy: به هیچ وجه :joy:
منابع بریتیش جذابیت رو داره تا حداقل مطالعه رو داشته باشم، چرا ملت رو به بیراهه هدایت می کنید، اهدنا الصراط المستقیم :sweat_smile:

9 پسندیده

بسیار عالی
با شناختی که از شخصیت شما دارم، مطمئنم خیلی زود و به بهترین نحو به اهدافتون می رسید

بله، حق با شماست
مطمئنم وقتی دوباره زمان مطالعه تون رو به نحو مطلوب برسونید، از این مشکل هم عبور می کنید

6 پسندیده

انا هدیناه السبیل اما شاکرا و اما کفورا
بدرستی ما او را به راه هدایت کردیم ، حالا خواه هدایت بپذیرد و شکر گزارد و خواه آن نعمت را کفران کند

6 پسندیده

بالاخره نفهمیدیم خدا نظرش روی امریکنه یا بریتیش :roll_eyes:

10 پسندیده

والا من منظورم این بود که راه درست مشخصه (آمریکن)
انتخاب با خودشون راه درست انتخاب کنن
یا گمراه بشن (بریتیش)

5 پسندیده

امیدوارم ممنونم از لطف تون :rose:

و دوباره ممنونم :rose:

:sweat_smile: :joy:

5 پسندیده

هر کدوم زودتر قاره شو کشف کردن :joy::joy:

5 پسندیده

هیچ کدام، رو عربیه :joy::joy:

4 پسندیده

سلام آقا مصطفی عزیز
@mostafa.76
بعد از مدت ها اومدم و اول از همه مصاحبه شما رو دیدم گفتم سریع برم گوش بدم :blush::sunglasses:
چون حقیقتش از اون دسته آدم هایی هستید که احترام زیادی براتون قاعلم!

واقعا عالی بود :muscle::+1:

دارم یکی یکی مصاحبه ها رو گوش میدم @pari

به عنوان یک معلم واقعا خوندن کتاب های داستان و مطالب مورد علاقه یا حتی گوش دادن به اونها بسیار به درک شنیداری و حتی قدرت خواندن و صحبت کردن هم کمک میکنه!
به شخصه دانش آموز کلاس سومی که نمیتونست کتاب کلاس دوم رو بخونه به شدت عاشق کتاب داستان شد و کتاب داستان های 100 صفحه ای میخوند و حتی موقعی که باهاشون روز آخر خداحافظی کردم گفتم کل اون 30 تا کتاب بچه ها بین خودتون دست به دست کنید و چندبار بخونید…

امیدوارم دوستان و صدالبته خودم از این تجربه آقا مصطفی نهایت استفاده رو تو این مسیر یادگیری زبان اعمال کنیم.

I wish you best my respectful friend :man_teacher::pray::boom:

9 پسندیده

سلام آقا میلاد عزیز
چقدر وقتی پیامتون رو دیدم خوشحال شدم. ممنونم که وقت گذاشتید و گوش دادید و همچنین تجربه ای که بیان فرمودید.

قربانت. خیلی آقایی شما.
ممنون از لطف بی کرانت. دمت گرم انصافا :pray:

4 پسندیده

یا ذوالجلال والاکرام :joy::joy:

3 پسندیده