مودب باش - جایگزین هایی برای فحش های انگلیسی

ببین سپیده جون تو تاریخچه گوگلتو نگا کن

2 پسندیده

همه این راه ها رو رفتم :cry: من همیشه آخر هفته ها تاریخچه ها پاک میکنم :upside_down_face: از بس آدرس سایت ها زیاد میشه :upside_down_face:

2 پسندیده

چالشش تو سایت انگلیسی بود یا فارسی؟
چند تا کلمه مهم توی اون سایت اگه تو ذهنتونه گوگل کنید، شاید پیداش کردید…
من 100 days challenge English رو سرچ کردم ولی چندتا سایت اومد که باید ثبت نام می کردم، بیخیال شدم

2 پسندیده

سایت انگلیسی بود، نه ثبت نام نمی‌خواست ، اصلا اسم سایت چالش نبود، مقاله اینا بود میگم اصلا یادم نمیاد چی بود فقط چالش هارو نوشتم بعدا یه نگاهی به کاغذا بندازم فکر نمی‌کردم دوباره لازم داشته باشم اینقدر سایت های مختلف میرم هیچی تو ذهنم نمی‌مونه :upside_down_face:
اشکالی نداره من صد چالش رو دارمش، حالا شاید اتفاقی خودش پیدا بشه

3 پسندیده

By the order of the Peaky fooking Blinders.

اینجا کاربرد این کلمات برای تاکید بیشتره
فحش به حساب نمیاد
اکثر فیلم ها و سریال ها هم از این کلمات برای تاکید بیشتر استفاده میکنن
مگر اینکه همراه با you به کار برده بشه

4 پسندیده

اگر میشد معنیشون رو هم زیر نویس میکردید خیلی خوب میشد.

2 پسندیده

تو این سریال به طور بخصوصی زیاد استفاده کردن ازش
:grin:
فکن مثلا اونام صدای جغجغه میزاشتن روش
کل سریال میشد صدای جغجغه :joy:
این کلمه کلا تو فیلم و سریالا عادیه ، ولی تو peaky blinders انقد استفاده شده بود قشنگ یادش گرفتم

3 پسندیده

اصلا آدم عشق میکنه وقتی این آرتور صحبت میکنه :joy:
از کلمه bloody هم زیاد استفاده میکنن .
در ضمن تام هاردی هم فوق العاده بود
خصوصا « آرتور » گفتناش :joy:

3 پسندیده

توی تاریخ سینما و تلوزیون هیچ کس اندازه ساموئل ال جکسون ازین کلمه استفاده نکرده :joy:
البته اون یه فحش ترکیبی با fu*k هست و کامل تره :joy:
اصلا شما سرچ کنی این فحش رو ، صفحه اول گوگل لینک کلیپ یوتیوب میاد که تعداد دفعاتی که توی فیلمها استفاده کرده رو نشون میده :joy::joy:

4 پسندیده

دقیقا :joy:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

3 پسندیده

ممنون خیلی عالی بود:heart_eyes::blush:

2 پسندیده

سلام جناب کشاورز عزیز و خلاق و همه فن حریف شبتون بخیر و شادی :bouquet::sunflower::hibiscus::rose::tulip::tulip:آقا چه کرده اید ابتدا بگم بسیار fun بود بخصوص این صدای جغجغه هاش وبعد هم بگم فحش هم چیزی است که اکثرا دوست دارند اززبانهای دیگه رو یادبگیرند و به بقیه در زمانهای دعوا و یا شوخیهای که بین خودشون دارند به اونطرف نسبت بدهند که طرف مقابلشون هم متوجه نشه و کلی به کسی که متوجه نشده بخندند و بقول معروف دلشون خنک بشه :wink::wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy::joy:
واما در آخر فقط میتونم ازتون سپاسگزار باشم بااین همه پشتکار و خلاقیت که واقعا کم نظیر هستیند
تیپتون هم عالی بود بیشتر به این بچه های پرشر و شور میخوردیند :joy::joy::joy::joy::joy:هرچند دهه هفتادی هستیند پس بقول ما دهه شصتی ها اعجوبه ایند البته ببخشید و روی دست ماها رو زدیند ایول تبریک هم به شما هم به آقا شایان خدا قوت حسابی خسته نباشید :bouquet::bouquet::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::rose::rose::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:ایده هاتون همیشه ناب :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose:وبسیار هنرمند و خلاق :sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::tulip::tulip:

6 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

به نظر من این جور کلمه ها و اصطلاح ها خفن بودن فرد رو نشون میده.مثلا وسط یه مکالمه اگر از این اصطلاح ها استفاده کنیم حتی اگر سطح زبانمون هم هنوز خیلی خوب نیست میتونه اونو پوشش بده :grin:

2 پسندیده

ممنونم مم :rose::rose::rose:… …

1 پسندیده

وااااااو مرریم سلااااااام.
به جمع زبانشناسی ها خوش اومدی گلممممم.
مریم جان تازه به جمع زبانشناسی ها پیوستن.:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
از فامیلمون هم مشخصه که هیچ نسبتی باهم نداریم.:wink::wink::wink::joy:

3 پسندیده

ممنووون خدیجه جاان.:heartbeat:

3 پسندیده