ارزیابی دوره انگلیسی روان

ارزیابی دوره انگلیسی روان
none 4.555555555555555 54

متن فایل درس تفسیر غلط املایی خیلی زیادی داره، ممنون میشم رسیدگی کنین

1 پسندیده

لغات متوسط واسان بودن.جملات روان

1 پسندیده

خدایی برا شروع عالیه،

1 پسندیده

نظری ندارم چون این برنامه ها ترجمه رو نزاشتن اوایل خیلی خوب بود وتشکر کردم ولی الان که رفتم به زبانشناس سر زدم دیدم ترجمه های رو هم گفتن باید یه هزینه ای داده بشه . مثل همه درس ها

خوب و کامل است. برای شروع مناسب است

1 پسندیده

عالیه فقط کاش داستان کوتاهش دو قسمتی باشه نه ۵۰ دقه داخل ی داستان .

1 پسندیده

درمورد دوره ها باید بگم ک عالیه و پیشنهاد خود زبانشناس ک باتوجه ب سطح خوده فرد پیشنهاد میکنه خیلی ب پیشرفتمون کمک میکنه و البته اگر هزینه در بر داره کاملا حق و بجا هست چون هیچ تبلیغی در سایت و اپ نیست و هزینه کاملا ناچیز هست ک من خیلی بیشتر از مدرس قبلی خودم اموزش دیدم و هزینه خیلی کمتری هم کردم

1 پسندیده

به ترتیب اولویت، تمامی بخش‌های زبانشناس ترجمه میشن دوست خوبم

ممنون میشم اگر موردی هست که براتون مناسب نبوده بهمون اطلاع بدین تا بتونسم بیشتر در این زمینه کار کنیم دوست خوبم

ممنون میشم جایی که ایراد داره رو بهمون اطلاع بدین تا اصلاح کنیم

میتونین از دیکشنری اپ کمک بگیرین دوست خوبم

کلمه ها رو از طریق دیکشنری میتونین چک کنین دوست خوبم

لطف میکنین بخشی که این موارد رو دیدین بهمون اطلاع بدین تا پیگیری کنیم

دوست خوبم خیلی خوشحالیم که این دوره براتون مفید واقع شده.
و اینکه میگید به مرحله بعد نمیره رو متوجه نشدم میشه این مشکل رو بیشتر توضیح بدید؟

1 پسندیده

این انگلیسی بدون تلاش خیلی خوبه. تو حافظه آدم خوب می مونه

1 پسندیده

سلام ایا این درس رومیشه با ترجمه دریافت کرد

سلام دوست خوبم

برای دسترسی به ترجمه دوره‌ها نیاز به اشتراک هست و تشخیص دوره‌های ترجمه شده با علامت (فا) در توضیحات دوره مشخص شده.

اگه این ترجمه‌ها براتون نشون داده نمیشه کافیه که وقتی وارد درسی میشین، با استفاده از گزینه‌ی ترجمه در نوار بالای درس (آیکن دومی از راست) ترجمه‌ها رو فعال‌ کنین.

1 پسندیده

خیلی داستان طولانیه، و خیلی کند خونده میشه، با اینکه سرعتشو بیشتر کردم ولی بازم کنده، و از حوصله خارجه

سلام لطفا ترجمه سایر قسمت هارو هم کامل کنید

سلام دوست خوبم ترجمه ها به ترتیب اولویت لیست انجام میشه