اولین ارزیابی بعد از یک هفته یادگیری

والا بچه ها خیلی اینجا نایس عمل میکنن
منم مجبور میشم نقش Devil’s Advocate داشته باشم :wink::upside_down_face::slightly_smiling_face:

3 پسندیده

اشکال نداره باهمین فرمون پیش برید فقط بپا بن بست نباشه :joy::joy::joy::joy::joy::joy::laughing::laughing::laughing::laughing::wink::wink::wink::wink:

1 پسندیده

اشکال نداره باهمین فرمون پیش برید :joy::joy::joy::wink::wink::wink::laughing::laughing::laughing:

2 پسندیده

میترا بانو باید واقع‌بینانه نظر داد. الکی نمیشه تعریف کرد. حالا الکی بیایم به به و چه چه کنیم کسی پیشرفت نمیکنه. برا نظر دادن درمورد این صوت هم هنوز خیلی زوده

7 پسندیده

زدید تو هدف میگن آدم بهتره با یه حقیقت نابود بشه تا با حرف راست آروم بشه
پروفایل دات کام :joy::expressionless:
پروین خانم راسی یه معلم اومده بود سره کلاسمون صداش با شما مو نمیزد هی فامیلیشو میپرسیدم میگفتم خانم فامیلیتون چیه میگف بهرامی صد بار پرسیدم بنده خدا چیزی نگفت منم منتظر بودم بگه میرزایی :joy::heart_eyes:

5 پسندیده

سلام @pari جان شبتون بخیر عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom:عزیزم اگه استیکرها رو دیده باشید خنده داشت و ۱مزاح بود با جناب @mht0017 بخاطر کاری که توی تاپیک ۵۰۰روزه انجام دادند برای همین من اینجا این مزاح را باایشون کردم والا اصلا با باطن پیامشون مخالفتی نداشتم عزیزدلم وهم صحبتهای شماصحیح و هم آقا محمد :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::sunflower::blossom::tulip::rose::hibiscus:

4 پسندیده

:joy:

وای چه جالب.‌ من اسم بابام بهرام بود

سلام عزیزم :smiling_face_with_three_hearts: میدونم مزاح بود. منم خواستم تاکید کنم فعلا جای نظر دادن نیست و توی این مورد با آقا محمد موافقم (چون توی بعضی موارد با ایشون نظرهای متفاوتی داریم) :grimacing:

5 پسندیده

سلام به روی ماه نازنیینتون خانم :sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::rose::hibiscus:ای جانم :sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::rose::hibiscus:عزیزهستیند خانم :sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::rose::hibiscus:عجب پس این آقا رو باید بسپارم دست @fatemeh74 جان که به راه راست هدایتشون کنه :laughing::laughing::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink:

4 پسندیده

که این همه ساز ناکوک باشما در بعضی تاپیک ها نزند :joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::laughing::laughing::laughing::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet:

3 پسندیده

ای بابا :upside_down_face::slightly_smiling_face:

اتفاقا من خیلی نظراتم از نظر زبان به خانم پری نزدیکه
و کلا مربی های سایت
چون منبع که مطالعه کردیم یکی بوده
ای جی هوگ و …
ولی خوب درسته
بعضی از مواردی که مشخصا به انگلیسی ارتباط نداره
اختلاف نظر داریم

4 پسندیده

والا ایشون مارو هم به راهه خودشون میکشن @mht0017 از راهای دیگه باید استفاده کنم تا هدایت بشن :joy::expressionless:

4 پسندیده

عزیزم دستت باز باز هرطور صلاح میدونی و به هرروشی که میدونی انجامش بده :joy::joy::joy::laughing::laughing::laughing::wink::wink::wink:

4 پسندیده

نه آخه دست به ساطور نمیتونم بشم چون ایشون برای تالار مفیده :joy: صداشونم مثل مجریاس حالا اون سازای مخالفشونو کات میکنیم باید نیمه پره لیوانو دید :ok_hand::sweat_smile:

4 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:صلاح این مقرر شد :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

بعلاوه درس رو تقسیم کردم تا مهارت لیسنینگ ، ریدینگ رو بالا ببرم و بعد از یک مدت کوتاه (شاید از زبان‌آموزها بپرسم) مهارت رایتینگ و اسپیکینگ رو اضافه کنم .

3 پسندیده

سلام
من تازه کار هستم و خیلی چیزها رو نمیدانم . ممنون که راهنماییم کردین . نهایت استفاده رو می‌برم .

4 پسندیده