معرفی بهترین انیمیشن ها برای یادگیری زبان

من برای فیلم دیدن این متد را دارم
اول یه بار فیلم را با زیر نویس فارسی می بینم (البته سعی می کنم زیاد به ترجمه نگاه نکنم و کلا موضوع فیلم را بفهمم)
بعدش با زیر نویس انگلیسی و فارسی می بینم تا بفهمم چی گفتن و چه جوری گفتن و ازش نت برمیدارم
بعدش دوباره سعی می کنم بدون زیر نویس ببینم و همه متن را متوجه بشم حتی در این حین ممکنه به نوشته های قبلیم هم یه سر بزنم
اینجوری با خیلی از اصطلاحات آشنا میشی
و همینطور اگه بخوای باسبک من پیش بری و مثل من یکم تنبل هم باشی :upside_down_face:هر فیلم یه شش ماهی طول میکشه ولی به نظر من ارزش داره

8 پسندیده

سلام

زمان بسیاری را باید صرف قسمت بندی و … بگذارم ، به همین دلیل و در سطحی که قرار دارم فعلاً علاقه‌ای به تماشای فیلم به این روش ندارم .

به تازگی سریال The Big Bang Theory را به اتمام رساندم . خیلی خوشحالم که این سریال را تماشا کردم . بعضی اوقات به عدم نگاه زیرنویس فارسی ، همزمان وقتی که تصویر را تماشا می‌کردم و گوش می‌دادم از بدن و تلفظ کارکتر استفاده می‌کردم بلکه شاید یک ارتباط ذهنی و عضلانی ایجاد کنم که برای حافظه هم فوق‌العادست .

خانم Elham Hajavi و تیم زبانشناس تاپیکی را ایجاد کرده بودند در رابطه با دیکشنری فارسی ممنوع . نظر بنده ، شاید به روشی که برای تماشای فیلم یا سریال و … ایجاد کرده‌ام صادق باشد .

تشکر می‌کنم از شما و خانم الهام که به این نکته اشاره کردین و باعث شدین با نوشتن جمله‌ای که اکنون می‌خوانید ، از ناخوشی خارج شوم .

8 پسندیده

سپاس از همراهی شما با تیم زبانشناس :pray: :blue_heart:

6 پسندیده

سلام دوستان من خیلی وقته نرم افزار رو نصب کردم ولی هر بار که یک داستان میخونم دیگه نمیرم سمتش یجورایی زور باید بالا سرم باشه. کسی هست که کمکم کنه که با همدیگه بخونیم در واقع یجورایی همدیگه را ترغیب کنیم برای خوندن؟ ممنون میشم کمکم کنین

4 پسندیده

سلام دوست گرامی
یه تاپیک جدید بزنین و درخواستتون رو مطرح کنید
اونجا حتما دوستن بهتون کمک میکنن

5 پسندیده

سلام کارتون رالف خرابکار ۱و ۲ جالبن و یه کارتون که شخصیت اصلی یه گاو بود که عاشق گل اسم نمیدونم ان قشنگه میشه اسم کارتون بهم بگین و کارتون قلعه حیوانات قشنگه frozen 2 همین طور .

7 پسندیده

به نظر خودم همه ی انیمیشن هایی که گذاشتم تو این پست قشنگن :grin:

نفهمیدم چی شد
یه خورده بیشتر اگه میشه توضیح بدین

بله
به یکش که تو لیست هست بعدا اضافه میکنم
هنوز ندیدمش

6 پسندیده

این کارتون میگم خیلی قشنگه

8 پسندیده

مرسی اقا فیروز :ok_hand::clap:
الان دیدم اینو
خودتون تهیه کردین لیستو؟

6 پسندیده

خواهش میکنم :rose:
اره این ۷۴ تا انیمیشن رو از بین انیمیشن هایی که دیدم و خوشم اومده انتخاب کردم :grimacing:
امیدوارم براتون مفید بوده باشه :pray:

6 پسندیده

خدا بده برکت :joy: :flushed:
بله صد در صد مفید بوده ممنون :rose::rose:

7 پسندیده

خیلی بیشتر بودااا :joy: از بینشون انتخاب کردم :sweat_smile:
البته بیشترشونو وقتی بچه بودم دیدم :grin:

7 پسندیده

من الانم میبینم :grin: مخصوصا باب اسفنجی

6 پسندیده

باب اسفنجی که عالیه :heart_eyes:
من تا اونجایی که اومده بود رو زبان اصلی دانلود کرده بودم
واقعا خوبن کله پوکا
ولی خب نمیدونم چه بلایی سر ادم میاد وقتی درس میخونه و دغدغشو داره

7 پسندیده

باب اسفنجی و من دوبله فارسیشو خیلی دوست دارم و خاطره دارم باهاش :heart_eyes::heart_eyes::joy:
واسه همین سمت زبان اصلیش نرفتم

6 پسندیده

اره منم بیشتر باب اسفنجی که دیدم از تو پرژن توون بوده که دوبلش واقعا عالیی بود

6 پسندیده

وای یادش بخیررر :star_struck::star_struck:

6 پسندیده

ارهه
چه شبکه ای بود واقعا

6 پسندیده

نصف بچگیم با همین شبکه گذشت تلویزیونم کسی حق نداشت نگاه کنه :joy:

6 پسندیده

ما یه تلوزیون جداگانه داشتیم واسه پرژن تون :joy: